Skocz do zawartości

Hejoo :D


mac

Recommended Posts

Cześć jestem tu nowy więc postaniwilem cos napisac, przedstawić się w jakiś sposób. Rocznik 2000, kocham Mlp fim :3 pytajcie o co chcecie bo trochę tak dziwnie samu z siebie pisac o sobie. Nie wiem co napisać xD  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pytanie. Jak widac inni tez nie śpią :D w skali od 0- rainbow dash, rainbow dash jest twarda jak rainbow dash xD nie wiem czy ta gra słów byla zmierzona czy jest wynikiem późnej pory :) A w skali od 0-10 daje jej zasluzone 9 bo tez miewa swoje chwilę słabości :rainbowcry:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie na naszym forum~ :fluttershy5:

Masz wyczucie, bo półtorej godziny temu rozpoczął się dopiero trzeci dzień funkcjonowania nowego wyglądu forum. 

Chętnie zadam ci pytanka, bo wiem, że ludzie lubią jak się ich wypytuje i zawsze jest to miłą zachętą do zostania tutaj c: 
A więc: 

1. Jaki jest twój ulubiony kucyk? 
2. Ile sezonów obejrzałeś? 
3. Zbierasz kucykowe gadżety? 
4. Masz jakieś ciekawe hobby? 
5. Czytujesz książki? Jeśli tak to jakie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony kucyk to Apple Jack, Twilight i Luna  :lunathink:

Jestem w połowie 3 sezonu. Nie nie zbieram. Ciekawe, a raczej dość nie typowe: pszczelarstwo:D Lubie czytać, w zaleznosci od humoru i od tego na co mam ochotę, fantasy, naukowe czy coraz czesciej fanfiki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to OC. Wyjasni ktos ? Pliss :fluttershy4:  mam zamiar pisać ale jeszcze myślę nad fabuła :D rysowac wogóle nie potrafie. Jestem tylko współ twórca bloga o mlp ale nie jest jakis wspnialy więc puki co nie dam linka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to OC. Wyjasni ktos ? Pliss :fluttershy4:  mam zamiar pisać ale jeszcze myślę nad fabuła :D rysowac wogóle nie potrafie. Jestem tylko współ twórca bloga o mlp ale nie jest jakis wspnialy więc puki co nie dam linka 

OC to z angielskiego original/own character, jest to poprostu postać stworzona przez ciebie. Może to być kuc, ale może to też być cokolwiek chcesz. Mamy na forum poddział o OC, zapraszam tam, jeżeli chcesz wiedzieć jak wyglądają OCki innych.

A teraz pytania:fluttershy5::

1. Masz jakieś zwierzątka?

2. Jaka jest twoją ulubiona książka/seria książek/autor?

3. Wolisz koty czy psy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przez opryski i całą chemię mamy mniej pszczółek niż kiedyś więc nie dość, że to hobby oryginalne i ciekawe to jeszcze bardzo pożyteczne~ 

A powiedz mi, bo ciekawiło mnie to od jakiegoś czasu, ale jakoś tak nie poszukałam informacji - czy w takiej pasiece ma się konkretną ilość królowych i tylko zbiera się miód czy w jakiś sposób doprowadza się do narodzin większej liczby królowych i "zakłada" coraz to więcej uli? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze cię to zaciekawilo bardzo. hehe cieszę sie :pinkie:

Tak masz rację, srodowisko, ingerencja człowieka w nature oraz wspomniane przez ciebie opryski wyniszczaja pszczoly. Nie ma pszczół nie ma zapylania nie ma jedzenia. Gdy tak myślę to troche mi wstyd za nasz gatunek ... W jednym ulu jest jedna królowa. Ona składa czerw (potem rozwijają sie z tego pszczoły) oczywiscie pszczoly moga uznać ze matka jest juz za stara i ją zabijają. Na niej miejsce budują matacznik. Taka dużą komórkę w której rośnie pszczoła a ze one karmią tą pszczołę w duzych ilosciach mleczkiem pszczelim wyrasta z niej krolowa :D oczywiście pszczelarz może samemu zrobic taki matecznik i sklonic pszczoly do intensywnego kamienia larwy. Potem bierze taką matkę i trochę mlodych pszczół i umieszcza w drugim ulu. I w ten sposób z jednej rodziny są dwie. Starałem sie to wyjaśnić w sposób " dla cywila " więc jest to nie opisne w sposób bardzo dokladny ale pozwala przedstawic jak to miej więcej wyglada. Ale się rozpisalem:fluttershy4: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mnie zainteresowało, bo lubię pszczółki ^^ Jakiejś specjalnie dużej wiedzy o nich nie mam, ale to jedne z moich ulubionych owadów. Chociaż wątpię bym miała tyle nerwów żeby zająć się pszczelarstwem, wolę terrarystykę.

A dużo tych pszczółek masz? :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mnie zainteresowało, bo lubię pszczółki ^^ Jakiejś specjalnie dużej wiedzy o nich nie mam, ale to jedne z moich ulubionych owadów. Chociaż wątpię bym miała tyle nerwów żeby zająć się pszczelarstwem, wolę terrarystykę.

A dużo tych pszczółek masz? :squee:

Nigdy nie liczyłem xD dwa ule, inaczej się tego nie da określić gdyż pojęcie dużo przy pszczołkach jest względne. Terrarystyke? Pająki?Węże? :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie liczyłem xD dwa ule, inaczej się tego nie da określić gdyż pojęcie dużo przy pszczołkach jest względne. Terrarystyke? Pająki?Węże? :D 

Miałam na myśli właśnie ule XD Nawet nie podejrzewałam byś liczył wszystkie swoje okazy :v 

Głównie gady. Dopiero zaczynam i nawet nie wiem jeszcze czy zajmę się hodowlą bądź kolekcjonowaniem gatunków, ale się zobaczy. Obecnie mam węża zbożowego ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam na myśli właśnie ule XD Nawet nie podejrzewałam byś liczył wszystkie swoje okazy :v 

Głównie gady. Dopiero zaczynam i nawet nie wiem jeszcze czy zajmę się hodowlą bądź kolekcjonowaniem gatunków, ale się zobaczy. Obecnie mam węża zbożowego ^^

To byłoby niewykonalne zadanie. Taki zarcik miał byc haha. 

Po wyguglowaniu frazy waż zbozowy uznałem ze jest ładny taki kolorowy. Przypomina mi trochę Pinki Pie pod wzgledem kolorystycznym :pinkieawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania 1,2,4 nie rozumiem. 

3. niestety nie mialem okazji :fluttersad:

5. W niedalekiej przyszłości na pewno :D

6. Już odpowiadalem wcześniej. Psa rybki i pszczoły 

7. Małopolska 

Tak to jest przykleić pytania. Pozwól że wyjaśnię 

1.Did bush make 9/11?:suspicious:(Czy to bush z powodował atak na nowy jork dnia 9/11)

2.Jaką to range się osiągnęło? 

4.Co wolisz "bring me to life" czy "Warriors"? (pytanie odnośnie muzyki podałem 2 dość metalowe kawałki i prosił bym o to byś wybrał ten "lepszy")

 

Edytowano przez Obremon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...