Skocz do zawartości

Poszukuję zapomnianą przeze mnie nazwę serialu


Lucas

Recommended Posts

Siemano,

Otóż za młodości oglądałem jakąś bajkę-serial o tematyce futbolu, ale nie takiego zwykłego, gdyż dział się w świecie cyfrowym.

Jedynie jakie jeszcze szczegóły pamiętam odnośnie tego serialu to:

-Całe mistrzostwa czy choćby treningi działały w cyberprzestrzeni wyglądającej zwykle jak boisko piłkarskie.

-Gole zwykle leciały gdzieś z góry, z powietrza.

-Piłki strzelone dosyć mocno zostawiały za sobą smugę, kolor smugi był chyba zależny od drużyny lub zawodnika, który kopnął ją.

-Aby wejść do cyberprzestrzennego treningu trzeba było wejść do jakieś maszyny, która znajdowała się na biomie zimowym.

-Wynalazkiem tej maszyny do cyfrowego treningu był niejaki siwy staruch w okularach.

-Piłka, która generowała się na środku boiska, ujawniała się jakby się materializowała cyfrowo.

-Główna drużyna, która była przez cały serial i nad nią skupiała się rozgrywka, posiadała barwy lodowe (biało-niebieskie podejrzę)

-Eksplozja czy smuga piłki były ściśle związane z mocą zawodnika jaką posiadał.

-Przy golach piłki wybuchały w bramkach(chyba)

Wiem, że może te szczegóły wymienione w myślnikach mogą być dosyć dziwne na swój sposób, ale przyrzekam, że istniało coś takiego, bo mam urywki scen z tego w głowie.

Te szczegóły przypomniały mi się dopiero, kiedy zagrałem w Rocket League i jak się później w mojej głowie okazało, opiera się na podobnych zasadach futbolu jaki był w serialu.

Oznajmiam też, że oficjalnie czy wśród jakiś rozmów graczy Rocket League nikt na razie nie wspomniał o tym serialu choćby ze skojarzeń.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję ;)

 

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...