Skocz do zawartości

Moje zwyczajne życie [Oneshot][Violence][Random]


Kobayashi

Recommended Posts

Nie jestem pewien czy powinienem, ale jednak postanowiłem podzielić się z Wami moimi wypocinami :cadance3:

Historia tego fica jest równie krótka i nieśmieszna jak sam fic: Schorowany, mając 39 stopni gorączki siedziałem w domu, gdy nagle, dopadła mnie nuda. Postanowiłem wtedy napisać ten fanfick i tak oto powstał. Nie posiada on żadnego morału ani przesłania, ot, takie coś do poczytania jak komuś się nudzi. Miłego czytania :fluttershy4:

https://docs.google.com/document/d/1I7BvT6aus4y3iRf18yF8R-OB_BS_a3PpY_q21OIJTJM/edit?usp=sharing

Wszelka krytyka (w szczególności konstruktywna) jest mile widziana :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 7 years later...

Witam!

 

Mam dziwne wrażenie, że fanfik był inspirowany serią gier „Persona”, ale może się nie znam. Poza tym?

 

Technicznie jest mieszanie. Braki myślników, spacji, podwójne wcięcia, RĘCE… No nie jest najlepiej. Styl sobie lepiej radzi. Nie odstrasza, a to mimo wszystko ważne. Nie ma w tym wszystkim też żadnego klimatu.

 

Historia jest dość zawiła i prawdę mówiąc nie do końca wiem co się działo. Jest tu mocny chaos. Fik skacze z wątku na wątek. Zaczyna się dość niewinnie, od wylegiwania na balkonie, szczepienia, jedzenia sianoburgerów… No, ale pojawia się pewna intryga. I dość, jak dla mnie, niejednoznaczne zakończenie. Chociaż może nadinterpretuje fakty.

 

Postacie są dość szczątkowe w tym fanfiku, no ale są. Nie ma z nimi żadnej więzi.

 

Czy to był zły, czy dobry fik? Nie wiem, boli mnie od niego głowa. To chyba jakiś wyznacznik jakości, nie wiem. Podoba mi się, do tej pory, jedyny, powyższy komentarz do tego fanfika.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...