ziolo565

Brony
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

1 Follower

About ziolo565

 • Rank
  Mały kucyk

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Nyx, Księżniczka Twilight Sparkle , Księżniczka Luna

Recent Profile Visitors

553 profile views
 1. Sunie ty mój nalepszy to co napisałeś przykuło moją uwagę na ten flick mam nadzieje że przyjdzie wena i coś naskrobiesz Niech Pani Nocy da ci natchnienie.
 2. Nadzieje mieć można więc mi jej nie wypłosz.
 3. Oby wena powróciła bo powiem szczerze szanuje ludzi którzy poświęcają swój cenny czas na napisanie nam tych opowiadań żebyśmy mogli spragnieni historii wracać i wracać mam nadzieje że powrócisz w blasku chwały.
 4. Żeby nie ciążyć mojego telefonu widzę że powstały 2 kolejne rozdziały mam nadzieje, że tak samo wciągające jak reszta oby tak dalej trzymam kciuki a jeżeli ktoś miałby tzw link to tych kresów to z chęcią przeczytam niestety mojego łącza nie będę obciążał bo nawet telefon podpięty pod ładowanie mi się rozładowuje. Czekam na kontynuacje.
 5. To ja mialem pecha i mi się zwykły skrawek foli przytrafił zabezpieczony tak o ale ja się nie obraże P.S. moja wersja też troche faluje ale kij z tym a okazyjnie wczoraj znalazłem błąd na stronie 18 w słowie skrawy a pisze skawy
 6. A ty przez poczte polską to poproś suna żeby wyslal ci numer wysyłki a jak paczkomat to wystarczy czekać na sms
 7. Właśnie przyszedł mi sms że mogę odebrać paczkę dzięki sun że postarałeś się i się wyrobiłeś z tym życzę ci wszystkiego najlepszego żeby ci sylwester się udał i zebyś naklecił kolejny rozdział w fliku FAE.
 8. Jak to mówią byle by przed Sylwestrem
 9. Szkoda że autor zapomniał o fliku aczkolwiek oczekuje na kolejne rozdziały.
 10. wiem że opłaciłem ale wolę dopłacić i mieć pewność że mam czyste sumienie że nie naciągnąłem kogoś nawet na to 5zł
 11. No ok jutro powinien być przelew
 12. dla pewności wysle ci ponownie w celu weryfikacji
 13. nic takiego nie dostałem więc wmiare możliwości wyślij mi numer zamówienia do mnie jeżeli będziesz już na Rzeszów wysyłał (chodzi o paczkomat na Dworcu PKP)
 14. Mam taką prośbę jeżeli wyślesz na paczkomat na dworzec główny w Rzeszowie to mógłbyś mi wysłać numer zamówienia to wtedy mógłbym śledzić tą paczkę na bieżąco numer wyślij albo na pocztę albo sms-em numer do mnie masz.