Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Ziemniakford

Brony
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Bardzo dobra

5 Followers

About Ziemniakford

 • Rank
  Zaginiony w historii
 • Birthday 07/18/2001

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Ziemniaczana Republika
 • Zainteresowania
  Informatyka, grafika, pisanie, czytanie, rysowanie, gry komputerowe, muzyka, granie na gitarze, no i oczywiście MLP.
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ziemniakford

  Przybyłem, zobaczyłem, dokument komentarzami zaspamiłem. No to chyba tyle z rzeczy które pamiętam. Łapaj okejke i osobistą zachętę do pisania. Ps, czemu tak zawzięcie odrzucane są przecinki ? Pozdrawiam!
 2. Ziemniakford

  Po małych turbulencjach Rok Vi Pozdrawiam i zapraszam do czytania.
 3. Zasadniczo miałem przyjemność/nieprzyjemność, niepotrzebne skreślić, czytać to opowiadanie jeszcze na Wattpadzie, i w ogóle poznać Wingiego przed tym tematem na tym forum. Jeszcze wszystkiego nie przeczytałem, jestem gdzieś w połowie. Najwyżej później będę robił edycje posta. W sumie tyle, finalną ocenę tego epizodu dam po przeczytaniu epilogu. Pozdrawiam.
 4. Ziemniakford

  IIIIIIIII po jakże emocjonującej przerwie prezentuje wam... Rok V. A jakże by inaczej. Pozdrawiam i zapraszam do czytania.
 5. Ziemniakford

  Poniekąd ten podręcznikowy styl jest pół celowy. Zasadniczo całość, przez brak bohatera, prócz opowiadań pobocznych, nabiera dzięki temu pewnej aury anonimowości, co ma oddawać, właśnie, zbiorową anonimowość historii. Z ciekawostek dodam, że mam gdzieś na dysku mapy z zaznaczonymi granicami z poszczególnych okresów wojny, gdzie zerkałem, gdy chciałem się upewnić, że źle nie dałem państwa gdzieś :v. Nie wiem Wiesz jak ciężko było znaleźć do tego jakiś rym . Jeszcze taki, do którego można dać zdanie. Edit; Pisze też wiersze nie od dziś, więc co nieco praktyki w rymach mam :v. Serdecznie dziękuje. Przyda się.
 6. Ziemniakford

  Trochę nie dawałem nowego rozdziału. Głównie dlatego, że na razie nie mam już niczego napisanego na zapas. To jest ostatni dotychczas napisany rozdział, w trakcie pisania jest rok piąty. Nie mam pojęcia kiedy zostanie napisany xd. W każdym razie, miłego czytania. Rok IV Pozdrawiam.
 7. Ziemniakford

  O takiej godzinie mam dla was opowiadanie poboczne. Czas akcji to rok pierwszy. Na granicy Miłego czytania.
 8. Ziemniakford

  Na dziś Rok III. Miłego czytania.
 9. Ziemniakford

  979 pomylił ostry sos z ostrym nożem.
 10. Przeczytane. Czytało się przyjemnie, naprawdę przyjemnie. Muszę się podpisać pod przedmówcami — też nie znam uniwersum xd (kto da więcej?). Ocenę dam po zakończeniu. Powodzenia w pisaniu, czekam na więcej, Ziemniak.
 11. Dziełko krótkie, ale przyjemne. Ciężko mi o nim powiedzieć coś bez spojlerów, zważając na krótkość, ale spróbuje. Fik czyta się płynnie, nie było błędów logicznych, które bym zauważył. Coś mnie tylko zdziwiło; Sam ff jest też po prostu krótki, nie jest to w tym przypadku wada — nawet w pewnych kwestiach zaleta, bo nie ma przedłużania na siłę. Opisy dobre, nie mistrzowskie, ale naprawdę dobrze odgrywają swą rolę. Akcja nie za szybka. Dialogi — nie mogę nic powiedzieć. Spełniają dobrze role, nie wybitnie, ale jest dobrze. Całość oceniam pozytywnie, 5+/7. Polecam, pozdrawiam, ku chwale — czy coś...
 12. Ziemniakford

  973 wszedł przez przypadek na pole minowe.
 13. Dobra, przybyłem, co było — zobaczyłem. Cóż, chyba tyle. Wybacz za te uwagi i nie bierz ich do siebie, po prostu pisze, co zauważyłem. Ogólnie jest naprawdę dobrze, idzie się wciągnąć w czytanie. Poczekam, aż zakończysz i wtedy wystawie finalną ocenę, na razie jest pozytywnie.
 14. Ziemniakford

  Dziś wrzucam opowiadanie poboczne, Canterlotu przedpola (Rok 1) [Violence][Sad][Dark] czyli poniekąd o bitwie na przedpolach Canterlotu... Okładeczka:
 15. Cóż, widać poprawę w stosunku do pierwszych rozdziałów. Jest coraz lepiej, akcja nie gna już, jakby goniło ją tysiąc talibów, opisy są trochę dokładniejsze, choć nadal jest dużo do poprawy. Za mało wyraźni są bohaterowie, ogólnie na razie większość poza Happy wydaje mi się "karabinami do dialogów". Jednak nie zrażaj się, jest lepiej i mam nadzieje, że będzie lepiej. Na razie to tyle. Powodzenia.
×
×
 • Create New...