Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Selenium v.2

[Zabawa] Dostarcz list kucykowi

Recommended Posts

Discord usunął z listów adresatów i nadawców. Pomóż Derpy dostarczyć listy, poprzez odgadywanie do kogo jest list przez ich treść. Będą to rzeczy charakterystyczne dla danych kucyków.

List 1:

Droga ________

Zdobyłam swój znaczek! Doskonale wiem,że zrobiłaś to wcześniej, ale muszę napisać do Ciebie, choć do Manehattanu moje listy docierają dosyć długo. Mam nadzieję, że spodoba, Ci się mój znaczek jest podobny do znaczka mojej siostry, tylko, że na tle ma różową tarczę. Mam nadzieję, że niedługo Cię zobaczę!

Twoja ____________

Adresat - 1 punkt

Nadawca - 1 punkt

Kolejną zasadą jest to,że kto pierwszy ten lepszy; ale nie martwcie się, ten co odpowie kolejny dostanie 1 punkt za poprawną całość.

 

Edited by Seleniumen
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrze!

2 punkty dla Simplistic Invention!

List 2:

Kochana _______,

Jestem niezwykle zainteresowany twym ponownym przybyciem na przyjęcie Canterlotu. Ja, i moja partnerka Fleur Dis Lee, jesteśmy umówieni wraz z resztą elity Canterlotu na owe przyjęcie. Twój nowy butik prezentuje się naprawdę świetnie, mam już 2 garnitury z twojej nowej kolekcji. Jeśli masz czas przyjmij nasze zaproszenie na godzinę 17 w pobliżu pałacu w następny wtorek. Będę wdzięczny.

____________

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nubira Mystherius- 2 punkty

Chief- 1 punkt

List 3

Droga ________

Poważnie wraz z Soarinem rozważaliśmy twój udział w naszym zgrupowaniu. Podczas pokazu spisałaś się naprawdę rewelacyjnie. Odwiedź naszą siedzibę w Cloudsdale żeby pojawić się na prywatnej rozmowie o twoim zaangażowaniu. Pozdrawiam, i liczę na twoją obecność.

_____________

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadawca Spitfire

Odbiorca Rainbow Dash

A w poprzenim to która odpowiedź byla dobra?

Edited by Chief

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden punkt za odbiorcę i 1 za nadawcę

Wg. Mnie powinna być nagradzana pierwsza dobra odpowiedź, jak ktoś zgadł np. Nadawcę to drugi walczy tylko o 1 brakujący punkt, tyle z mojego punktu widzenia.

Jeśli wszystkie będą za repa to zacznie shitstorm jednej odpowiedzi w 100 kopiach... I tak chyba to ma być, czy coś pokręciłem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak rozdawane są punkty to wiem, bo w pierwszym poście jest. Bardziej interesowało mnie, która z 2 odpowiedzi jest prawidłowa, bo są różne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chief- 2 punkty 

Nubira Mystherius- 1 punkt

List 4

Droga ____________

Dzisiaj nauczyłam się nowych, przydatnych dla mnie umiejętności,które wykorzystam dzisiejszej nocy. Kiedy mi pomagałaś było łatwiej, i szczerze przyznam, że dobrze się spisywałaś wykonując za mnie moje wieczorne zadanie podczas mojej nieobecności. Teraz muszę sobie radzić sama, ale jak widać kucyki są zadowolone z mojej pracy.

Twoja _________

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze dwa zdania na to nie wskazują a wręcz zaprzeczają i niestety, na razie nie wiem o kogo chodzi...
Np. fragment o pomaganiu byłby w tedy jedynie fikcją fandomu. Nie jest kanoniczny.

Jedynie druga część wskazuje na twoją odpowiedź. Jeżeli masz rację, to proszę cię Seleniumen o trzymanie się faktów, a nie zmyślonych fragmentów, które nie mają podłoża.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nubira Mystherius-  2 punkty

Fragment o pomaganiu faktycznie nie jest zbytnio kanoniczny, lecz na odpowiedź wskazują inne zdania - kanoniczne. Ogółem chodziło mi w tym o to, że jak Luna wróciła po latach dziękuję Celestii za wykonywanie jej obowiązków gdy ta była na księżycu. Nawet jest to podkreślone w prologu 1 odcinka. Co do tego wtrącenia niekanonicznego- był to po prostu drobny,, smaczek" nie mający wpływu na odgadnięcie. Jak co to przepraszam, chociaż to tylko i wyłącznie dodatek, sama nawet sądzę, że bezcelowy.

List 5

Kochany _________

Co u Ciebie? Martwię się, bo długo się nie odzywasz... Mój zwierzaczek wydaje się też tęsknić... Przepraszam, nie chcę się narzucać. Przyjdź na naszą specjalnie przeze mnie robioną herbatkę. Wiem, że uwielbiasz nasze herbatki!

Twoja przyjaciółka ___________ 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nubira Mystherius - 2 punkty 

Ogólna punktacja na ten moment: 

1. Nubira Mystherius - 7 punktów

2.  Chief - 3 punkty

3. Piernikowa i Simplistic Invention - 2 punkty 

List 6

Hej _________

Obsypujesz mnie listami tak, że aż nie nadążam. Siedzę tu na farmie, która staje się oblężona twoimi listami. Jest ich tu więcej niż kamieni. Policzyłam. Staram się szybko Ci odpisywać, ale jak wiesz muszę też poświęcić czas reszcie sióstr. Wspominałaś o imprezie - wiem, że je kochasz, więc z pewnością tam będę.

Pozdrawiam, ___________

Edited by Seleniumen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...