Nubira Mysterious

Brony
 • Zawartość

  270
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

39 Dobra

4 obserwujących

O Nubira Mysterious

 • Ranga
  kucyk - dziecię ciemności
 • Urodziny 06/09/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miasto
  Polska :)
 • Zainteresowania
  Książki fantazy, przyroda, gry, oczywiście My Little Pony.
 • Ulubiona postać
  Jeśli chodzi o MLP to:
  -z głównych: Applejack, Fluttershy i Rainbow Dash,
  -z złych: Sombra, Chrysalis,
  -Z postaci pobocznych:
  -Daring Do,
  -Discord,
  -Dr. Whooves i jego mroczna wersja,
  -księżniczka Luna,
  -Lyra.

Ostatnio na profilu byli

1688 wyświetleń profilu
 1. Wszystko działo się tak, jak Watmes chciał. Gdyby tylko jego przeciwnik dokładniej przyjrzał się jednorożcowi zobaczył, że wo gule się nie porusza. Nawet nie widać żeby oddychał. To właśnie było odbicie Watmesa. Właściwie niezwykle szczegółowy posąg przypominający jednorożca. Prawdziwy Watmes znajdował się w powietrznej bańce pod wodą. Był na tyle głęboko, że nie było go widać. Dzielił umysł z posągiem i widział wszystko na co w danej chwili patrzył gdy rzucał zaklęcie. Jednak nie mógł się poruszać. Wtedy odezwał się głos. Czyli mam walczyć z tym Detonato. Chyba kiedyś o nim słyszałem. Pomyślał. Ale zanim cokolwiek zdążył zrobić wyczuł atak umysłowy zanim ten nadszedł. Był spokojny, kiedy iluzja nadeszła. Nawet jeśli to tak naprawdę nie jest iluzja i tak mu się nic nie stanie. Gdyby coś się stało z jego prawdziwym ciałem, to by było gorzej. Jednak był w posągu. Jeśli nie był to atak psychiczny to żadnych obrażeń nie dostanie. Iluzja zniknęła. Teraz czas na kontratak. Watmes wrócił do swojego ciała - Lustrzane odbicie: statue destruction, flash! - Wypowiedział zaklęcie w wodnej bańce. Jego odbicie można by nazwać wybuchło nic nie niszcząc, ale oślepiając, każdego kto teraz patrzył na nie. W tym czasie Watmes wynurzył się z wody znów stając na "ziemi". Od razu wyczuł Detonato, który kucną koło mcha obrastającego kamień. Jeśli jego przeciwnik wiedział jak się nazywa, to czy nie wiedziałby jakie ma moce? Czyżby to pułapka? Pomyślał. Skupił się na postaci za kamieniem. moc telepatii Detonato sięgała wszystko wokoło. Coś lub ktoś musiał mu pomóc żeby ta moc sięgała aż tak daleko, ale tym samym jego obrona psychiczna musiała osłabnąć. Jednorożec skupił się i zaatakował. Cztery wodorosty wystrzeliły jak petardy obok nóg przeciwnika owijając się o nie. W tym samym czasie zaatakował umysł Detonata. Ciekawe jak sobie poradzi z podwójnym atakiem. Pomyślał.
 2. Nagle na arenie pojawił się Watmes. Wyglądał na zmachanego. Nic dziwnego, przecież spóźnił się na pojedynek. Pech chciał żeby spóźnił się na swój pierwszy magiczny pojedynek. Rozglądną się uspokajając oddech. Był na dziwnej arenie. Chodził na wodzie, a w oddali widać było dziwne góry. Nigdzie nie było widać przeciwnika, to mogło znaczyć tylko to, że przeciwnik się ukrywa albo jeszcze nie przybył. Rzucił na siebie proste zaklęcie ochrony przed zimnem. Nie chciał przecież zamarznąć. Powoli swoją mocą sprawdził gdzie znajdują się najbliższe rośliny. Gdy znalazł kilka podwodnych roślin przygotował je żeby były mu posłuszne. Teraz czas czymś zaskoczyć przeciwnika pomyślał. - Lustrzane Odbicie: statue, flash! - róg jednorożca zaświecił. Na jego twarzy było widać skupienie. Nagle błysk oślepił widownie. Blask znikną tak szybko jak się pojawił. Na wodzie stał Watmes. Nic się nie stało. Niektórzy mogliby pomyśleć, że zaklęcie jednorożca nie zadziałało, ale tak się nie stało. Zadziałało w stu procentach.
 3. 16'750
 4. 16'740
 5. No cóż... Pomysł na fanfika bardzo dobry, a samo wykonanie już mniej. Zdania ubogie, układ zdania to chaos, a interpunkcja... ja proszę... nie, ja błagam cię, powtórz zasady interpunkcji (link to strony z zasadami http://www.prosteprzecinki.pl/zasady). Dialogi są mechaniczne, a "śmieszne" wypowiedzi są bardzo wymuszone. Jednak rozumiem, iż to jest twój drugi fanfik i takie błędy się zdarzają. Doceniam twoje chęci i zachęcam do dalszego pisania fanfików. Bo przecież praktyka czyni mistrza.
 6. 16'730
 7. 16'720
 8. 16'710
 9. Twilight i Rarity, używając specjalnego zaklęcia.
 10. 16'690
 11. Właśnie to też mnie trochę zmyliło, ale reszta zdania dawała mi taki właśnie rezultat. Od: Fluttershy Dla: Discord
 12. ?? Yyyy to chyba będzie tak: Od: księżniczki Luny Dla: księżniczki Celesti
 13. 16'670
 14. Nadawca (kto napisał list): Spitfire Odbiorca (do kogo jest ten list): Rainbow Dash pierwsza odpowiedź poprawna 2 punkty, druga 1 punkt. Chyba tak to jest oceniane