Skocz do zawartości

Opinia na temat wyglądu forum


Sowenia

A co sądzi reszta?   

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. A co sądzi reszta?

    • Zgadzam się
      14
    • Nie zgadzam się
      3
    • Nie mam zdania
      0


Recommended Posts

Również się zgadzam z 1, 2, 3 oraz 5 - opcji jest dużo, a nikt z nich za bardzo nie korzysta. No i ten dźwięk powiadomień - serio jakbym był na Facebooku. Wyłączyć to może się da, no ale po co taka funkcja?  No faktycznie brakuje awardów oraz wyświetlenia w profilowym "o mnie" - niby nic wielkiego, ale cieszyło chociaż oko oraz pokazywało jak ktoś jest zaangażowany w życie forum. Doczepiłbym się jeszcze porządków związanymi z przestarzałymi tematami, ale to nie ten temat i Irvin już dorzucił o tym swoje 3 grosze w innym wątku. Serio trzeba zrobić jakąś porządną ankietę i posłuchać głosu ludu - czy jest dobrze, co się nie podoba.... może wtedy do jakiegoś konsensusu dojdziemy.  

  • +1 1
Link do komentarza

Chciałbym się zgodzić co do punktu 1... 2 w sumie też... 3.. no coż... 4 również.... a 5 to także dobry pomysł...

 

Ogólnie chciałbym zgodzić się ze wszystkim co napisałaś ale tego nie zrobię bo Siperowi zrobi się smutno. :_;

 

 

Na prawdę dobrze, że napisałaś ten temat. Chodź i tak na forum nie jest tak źle, bo niektóre rzeczy, np. spoilery działają.

Ups...

 

Dobra spoilery nie działają- co z tego, przynajmniej widać awardy.

 

Nie ważne, lepiej się już zamknę...

 

Edytowano przez Pierwszy
Link do komentarza

Uszatko, tak na prawdę to ja się z tobą nie zgadzam. Fakt, że forum jest teraz nie dopracowane, bardzo wielu rzeczy jeszcze niema i na tym cierpi i forum i użytkownicy. Temu nie można zaprzeczyć. Twój pierwszy post, twoje spostrzeżenia wydają mi się jednak kolejnym marudzeniem kolejnego użytkownika. Praktycznie ze wszystkimi punktami się nie zgadzam i to bardziej przypomina mi to co mam w pracy. Niechęć do zmian i marudzenie o powrocie do poprzedniego stylu. "Może być nowy silnik, ale by wyglądał jak stary."
 

Piszesz by nie pisać kolejnych tematów o problemach forum, a tak naprawdę stworzyłaś temat jedynie pod siebie. Tak nie powinien wyglądać temat, który zbiera wszelakie problemy i ma za zadanie pomóc adminom w ustaleniu priorytetów, bo który z nich teraz będzie czytał to ścianę tekstu w pierwszym poście. Chcesz im pomóc, zrób punkt po punkcie każdy problem oraz ich priorytety, przejrzyj wszelakie doniesienia jakie są w tym dziale i zbierz je w całość. Rozdziel na błędy kodu, a sprawy wyglądu i ich priorytety. To pomoże im, a nie kolejny post z marudzeniem usera.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...