Skocz do zawartości

RaiderZ


Wolf0507

Recommended Posts

Uch, wczoraj otrzymałem klucz do bety. I jak na razie to powiem, że kreator postaci jest dobry. Styl gry jest czymś między prawdziwymi non target'ami a mmorpg'iem. Gra się przyjemnie. Jednak dziś rano był chyba problem z serwerem gdyż nie możliwe było wejście do pierwszego dungeona - nie można było ukończyć questa. Jak to naprawią to wrócę do tego świata. Właściwie to zaraz sprawdzę. Mój nick Octavia - buduje pod healera. A filmik rocka (zważając na przedstawiony content) ssie. Coś bardziej sensownego :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mmobomb.com/giveaway/raiderz-beta-keys <- tutaj można dostać klucze do bety. Sama gra jest całkiem fajna, ale walka wygląda wybitnie sztucznie, i, hm... nie czuć mocy. Wątpię, żeby zostało to poważnie zmienione do wyjścia, a bez tego będzie lipa, biorąc pod uwagę, że w grze chyba nie robi się nic poza mordowaniem mobów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama gra jest całkiem fajna, ale walka wygląda wybitnie sztucznie, i, hm... nie czuć mocy. Wątpię, żeby zostało to poważnie zmienione do wyjścia, a bez tego będzie lipa, biorąc pod uwagę, że w grze chyba nie robi się nic poza mordowaniem mobów.

Czego oczekiwać od zwykłego MMORPG'a + system non target?

W każdym razie przypadła mi bardziej niż taki Dragon Nest.

Bardzo ciekawym elementem są bronie tymczasowe.

Jak zobaczyłem że mogę podnieść działo i z niego strzelać to byłem zaskoczony :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...