Skocz do zawartości

Siemaneczko, Elo i w ogóle :D


Mates

Recommended Posts

Siemanko, na imię mam Mateusz, mam 23 lata. W MLP wciągnąłem się przez przeróbki Stalina CWHC, a potem to już szło tylko dalej i dalej i dalej :D

Na co dzień pracuję, ale niedługo wracam na studia (anglistyka). W wolnych chwilach robię rap, piszę piosenki, dobieram podkłady no i oczywiście wróciłem do MLP po dłuuugiej przerwie :D Mam nadzieję, że poznam tu wielu fajnych ludzi, dla których mój mały sekret nie będzie taki dziwny i nienormalny, jak dla 99.5% społeczeństwa :P

Pzdr! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu FrozenTear7 napisał:

No nieźle :D Witamy na forum ^^ Pochwal się czymś fajnym co piszesz bo sam się tym ostatnio param i jestem ciekaw twojej twórczości :yay:

Jest taka jedna piosenka, tam jest w niej kucykowy przekaz podprogowy! :D I nikt się jeszcze nie skapnął. Jak się skapniesz, będziesz dobry :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=m7bKuZeY2Ds

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Mate$_92 napisał:

Jest taka jedna piosenka, tam jest w niej kucykowy przekaz podprogowy! :D I nikt się jeszcze nie skapnął. Jak się skapniesz, będziesz dobry :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=m7bKuZeY2Ds

Kawałek bardzo fajny i przyjemnie się słucha co już jest dużym komplementem z moich ust skoro nie przepadam za polskim hip hopem :D Ale niestety kucowych przekazów nie wyłapałem chyba że to ten ledwo słyszalny głos w przejściach ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu FrozenTear7 napisał:

Kawałek bardzo fajny i przyjemnie się słucha co już jest dużym komplementem z moich ust skoro nie przepadam za polskim hip hopem :D Ale niestety kucowych przekazów nie wyłapałem chyba że to ten ledwo słyszalny głos w przejściach ^^

"Zawsze najważniejszy utarg, gdzie jest hojność, prosty śmiech" Rarity i Pinkie Pie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FrozenTear7 napisał:

. Takie wartości warto propagować.

Dlatego właśnie oglądam MLP. Nie tylko dlatego, że te kolory i w ogóle cała ta otoczka poprawia mi humor. Ale głównie ze względu na właśnie te wartości- Przyjaźn, Hojność, Śmiech, Życzliwość, Szczerość, Lojalność... To jest właśnie to, o czym ludzie zapominają...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, twój talent z pewnością może się przydać w obecnym okresie niedoboru dobrych twórców fandomowych. Ale mam kilka podstawowych pytań.

1. Ulubione postaci? Mane6/tło/antagonista

2. Oprócz muzyki, rysujesz/piszesz?

3. Czego oczekujesz po nas jako forume ale przede wszystkim ludzie?

4. Jaką ciekawą książkę ostatnio przeczytałeś?

Tyle ode mnie. Elo rap.

Edit[emoji14]rzesłuchałem twój kawałek i jestem pod wrazeniem, podzielę się z kumplami, tak trzymaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną postacią pierwszoplanową jest Pinkie Pie :D Uważam, że jest mega i trochę mi przypomina mnie- nadpobudliwego, wiecznie śmiejącego się nieogara :D Co do dalszych, to w sumie mam 2- lubię Derpy i tego kuca, co zawsze ma słuchawki na uszach i niebieską grzywę (nie pamiętam jak się zowie xD), a z antagonistów, to oczywiście Discord, bo zanim się zmienił, to nieźle namieszał w całkiem zabawny sposób, ale ma u mnie olbrzymi plus za to, że potrafił naprawić swój błąd.

Oprócz muzyki, kiedyś lubiłem pisać opowiadania, miałem 2 miejsce w powiecie na opowiadanie ze szczęśliwym zakończeniem, napisałem o psie, który znalazł szczęśliwy dom... Teraz to odległa przeszłość, ale myślę, że jakbym przysiadł i zebrał się w sobie trzasnąłbym niezły fanfic :D

Czego od was oczekuje? Tego, ze jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, po prostu się zakumplujemy :D Wiedziałem, że istnieją ludzie, którzy nie będą na mnie krzywo patrzeć, z powodu tego, że oglądam MLP (to moja prawie największa tajemnica) dlatego założyłem tu konto i nie przeliczyłem się! Jestem tu praktycznie od wczoraj, a już mi pokazaliście, że jest tu bardzo fajnie, poznaje nowych ludzi i oby tak dalej :-)

A książek nie czytam.... Jak jeszcze czytałem, to lubiłem książki trzymające w napięciu, horrory, jestem fanem twórczości Dana Browna i Stephena Kinga :-) Ostatnio jak sięgnąłem po jakąś lekturę, to była (wtedy) najnowsza powiesć Dana Browna pt. Inferno.

Pzdr :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...