Skocz do zawartości

Kucyki w realnym życiu (MLP in real life)


Recommended Posts

Jaka jest wasza opinia na temat filmików, gdzie kucyki pojawiają się w prawdziwym życiu? Macie jakieś ulubione? Pierwszy przykład, to chyba wszystkim znane "My Little Dashie". Film mnie wzruszył bardziej, niż niejedna kinowa produkcja, aczkolwiek wolę Rainbow Dash w jej zwyczajowym, zadziornym charakterze, bo tutaj była dość nieśmiała i się rozklejała, co wynikało z fabuły filmu.

Zacna jest seria z Rainbow Dash i jej książką o Dzielnej Do:

To też mi się bardzo podobało, zwłaszcza ostatnia, pełnometrażowa część:

A tutaj coś dla relaksu:

 

Kocham wszystkie dobrze zrobione produkcje tego typu. Są urzeczywistnieniem marzeń z bliskiego spotkania 3-stopnia z naszym kochanymi kucykami, o czym wszyscy wiecie:twilight2:

Jeszcze jeden przykład: https://www.youtube.com/watch?v=6IAwt3fX1ZU

 

Zdjęcia lubię jeszcze bardziej, oto przykład:

:rainderp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, SebastianRichCountryOwner said:

Jaka jest wasza opinia na temat filmików, gdzie kucyki pojawiają się w prawdziwym życiu? Macie jakieś ulubione?

Filmiki fajne, gdzie się pojawiają kucyki? WSZĘDZIE. Jakieś ulubione? WSZYSTKIE :D

 

To ja może wstawię coś nowszego: The Forest - MLP in Real Life Music Video

 

W sumie ... jak tak bardzo lubicie PIRL'y to ja może swoje wrzuce (chociaż są trochę prywatne i stare [ostatnie z lipca zeszłego roku]) jeśli zechcecie :D Takie mini PIRL'y około 30 sekundowe.

 

@SebastianRichCountryOwner Wyprzedzając pytanie: tak szpieguję cię (a raczej twoje posty). :P 

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12/16/2015 at 00:40 MasterOfRainbows napisał:

@SebastianRichCountryOwner Wyprzedzając pytanie: tak szpieguję cię (a raczej twoje posty). :P 

Muszę cię rozczarować, ale takie pytanie mi przez myśl nie przeszło :P Raczej się zastanawiałem, dlaczego praktycznie nikt nie udziela się w tym temacie. Czyżby mało kogo obchodziły kucyki w naszym świecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, z powodu tego, że nikt nie chce tu zaglądać to dla tych co tu zaglądną jest przewidziana nagroda w postaci moich własnych (dziwnych, słabych, ale śmiesznych) PIRL'ów:

PART1:

Spoiler

 

 

PART2:

Spoiler

 

 

PART3

Spoiler

 

 

PART4:

Spoiler

 

 

PART5:

Spoiler

 

 

A teraz konkurs: Kto zgadnie gdzie były robione zdjęcia do tych filmików? Mała podpowiedź: chodzi mi o województwo (Part3).

Proszę o komentarze i przepraszam za jakość filmików, ale jak wam się spodoba to spróbuję zrobić nowe (będą w lepszej jakości) :D

Filmiki były robione w wakacje 2014 roku, komórką sony experia neo V i htc jakimś-tam.

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Simplistic Invention said:

Osobiście nie mam nic przeciwko i potrafię docenić dobrą robotę. Wklejenie i animowanie to sporo roboty, jednakże głębszego sensu w tym nie widzę, jakoś samo przez siebie mnie nie przyciąga.

Robione dla zabawy bez wyraźnego sensu także wiesz ...

Ale przynajmniej próbowałem ...

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ostrzegam brak polskich znakow, zagranica te sprawy) Ogolnie odnosnie tworczosci jesli jest dobrze zrealizowane to mega np."My Little Dashie" (Ale to o kwasie chlebowym bylo w pyte prawie sie plakalem ze smiechu :D).

Edytowano przez bartek5398
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, SebastianRichCountryOwner said:

Może łódzkie? Przy 3. i 4. części jest napisane 2 . cześć, błąd ci się wdarł.

Nie łódzkie :D próbuj dalej. Wiem, ale nie chciało mi się go zmieniać... ale miniaturka jest dobra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...