Skocz do zawartości

Hej


Rory Mercury

Recommended Posts

Hejka wiem że to nie tutaj ale pragnę poinformować że jeden z projektów dany na to forum ruszył z kopyta :) Pierwsze oficjalne zespoły pojawią się pod koniec września przyszłego roku teraz trenujemy choć dalej trwają zapisy :) niestety aktualnie tylko stolica się zgłosiła ale może będa i inne miasta

Edytowano przez RAinbow Dash:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam co tam co myślisz o ludziach którzy mówią ciągiem do innych i nawet nie wiesz kiedy kończą temat lub po prostu nie używają kropek i przecinków

 

Ale tak już na poważnie, witamy na forum ( ponownie :v?).


Baw się dobrze i łap:

, .

Robisz kopiuj wklej i gotowe ;3 Bo widzę, że na klawiaturze masz zepsute te przyciski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

No witam co tam co myślisz o ludziach którzy mówią ciągiem do innych i nawet nie wiesz kiedy kończą temat lub po prostu nie używają kropek i przecinków

 

Ale tak już na poważnie, witamy na forum ( ponownie :v?).


Baw się dobrze i łap:

, .

Robisz kopiuj wklej i gotowe ;3 Bo widzę, że na klawiaturze masz zepsute te przyciski.

jak już mówiłam z interpunkcją jestem ostro na bakier ze względu na małą dysfunkcję językową :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu RAinbow Dash:) napisał:

jak już mówiłam z interpunkcją jestem ostro na bakier ze względu na małą dysfunkcję językową :)

 

Mam radę- zauważyłem, że często w miejscach gdzie powinny być kropki lub przecinki wstawiasz emotkę. Możesz czasami zastąpić je znakiem interpunkcyjnym. I zdanie wygląda ładniej jak się je zaczyna od wielkiej litery. :3 Trening czyni mistrza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu FirstChoice napisał:

 

Mam radę- zauważyłem, że często w miejscach gdzie powinny być kropki lub przecinki wstawiasz emotkę. Możesz czasami zastąpić je znakiem interpunkcyjnym. I zdanie wygląda ładniej jak się je zaczyna od wielkiej litery. :3 Trening czyni mistrza.

Dziękuję za radę i postaram się do niej przystosować i ćwiczyć :). Zaczynam  od dziś :). A i szczęśliwego 2016 roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...