Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oto pełne info o mojej OC :fluttershy5:

Mam nadzieję, że się podoba :NjdaT:

 

Imię: Magic Midnight (pełne)

Nazwisko: Paint

Płeć:

Rasa: Jednorożec

Wiek: 20 lat

Data urodzenia: 10 Czerwca

Rodzina: 

Mama - Cloud Paint

Tata - Sky Paint

Starsza siostra - Galaxy Paint (wiek: 23 lata)

Siostra bliźniaczka - Crystal Paint (20 lat)

Młodsza siostra - Sweet Paint (12 lat)

BFF: Różyczka

Mane 6: Sweet Shy (na Fluttershy), Apple Dream (na Applejack), Chocolate Dream (na Pinkie Pie), Fast Star (na Rainbow Dash), Diamont Heart (na Rarity)

Hobby: rysowanie, śpiewanie, czarowanie, opiekowanie się kotami, 

Nie lubi: Kłótni, nie dostawania odpowiedzi na pytanie, niektórego jedzenia (np. szpinak, lazania,...)

Lubi: Rodzinę & przyjaciół, koty

Ulubione...

- zwierzęta: Koty ♥

- piosenki: Hello (Adele), Blank Spance (Taylor Swift), Angel of darkness (?)

- kolory: Fiolet, turkus i róż

- jedzenie: Kotlety schabowe, frytki, pizza ciekawe czy to wszystko jest w Equestrii

Umiejętności: Rozmowa z kotami, rysowanie, szybkie zapamiętywanie innych języków, śpiewanie

Historia: (krótko powiedziana, ale chcieliście - więc cieszcie się!)

Urodziła się w szpitalu w Ponyville. Gdy miała 5 lat, została zamieniona przez tajemniczą osobę w kota. Była nim aż 2 tygodnie, i wtedy się nauczyła języka kociego. Lecz to trzyma w sekrecie - nie cierpi się chwalić. 

 

To by było w sumie wszystko... mam nadzieję że się wam spodoba, i nie będzie nic co mam zrobić lepiej. Macie wszystko czego wymagacie, a jeśli jeszcze coś nie pasuje, już nie wiem czego chcecie!!!

 

Obrazki (mojego autorstwa z base):

1 obrazek - Magic z książką

2 obrazek - Magic z rodziną

3 obrazek - Jakaś tam ze speedpainta xD Mogę dać linka

4 obrazek - Magic jako alikorn (Cytat: ,,Dziwne rzeczy się dzieją... ja jestem alikornem, jest jakaś wojna i takie...)

5 obrazek - Magic w EG

New OC.PNG

kuc.png

I love books!.PNG

What's happend..PNG

Magic EG.PNG

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi z tym Mane6, ale ogólnie nie jest źle. Zrobiłaś duże postępy od swojego pierwszego OCka. Historia jest krótka (trochę za krótka...), ale myślę, że nawet ciekawa. Jeszcze nie spotkałam się z OCkiem, który był kiedyś kotem (chociaż widziałam OCka, który został hybrydą krowy i kuca), co idzie na plus. Taka mała rada - kucyki nie mają nazwisk. Można się kłócić, że jest rodzina Apple i Pie, ale to raczej... imię rodowe? Na pewno w Equestrii mają na to jakąś własną nazwę. No i kucyki raczej nie jedzą schabowych, ale to szczegół. Oczywiście mogło być lepiej, mogłaś napisać więcej, ale widząc, jak zaczynałaś, muszę cię bardzo pochwalić.

Spoiler

I rada na przyszłość - próbuj nie używać potrójnych wykrzykników. To jest dziecinne i kojarzy się innym (albo tylko mi) z tupaniem nóżką.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co my tu mamy?

Kolejny OCek, dość ciekawie się prezentuje, design spoko bardzo mi się podoba. Ale do sedna:

kolory zbyt intensywne omal nie oślepłem od jasności i intensywności barw. (w serialu widać że wszystkie kolory są trochę przytłumione. To tutaj najmniejszy problem ale muszę się czepiać.)

Kotlety schabowe, />

Współczuję kucykowi który je musi przygotowywać... [emoji14]

Urodziła się w szpitalu w Ponyville. Gdy miała 5 lat, została zamieniona przez tajemniczą osobę w kota. Była nim aż 2 tygodnie, i wtedy się nauczyła języka kociego. Lecz to trzyma w sekrecie - nie cierpi się chwalić. 

Nie pasuje mi tu coś i to bardzo.

1. Pomijam sam fakt.

2. Powód dla którego nie mówi o tym jakoś słabo do mnie przemawia, jakby było czym się chwalić. (wiesz co mam na myśli?)

3. Kto i dlaczego ją zmienił ? (możnaby dać tu jakąś historię związaną z rodziną itd. Na pewno byłoby ciekawe.)

4. Coś krótka ta historia i zasługuje na rozwinięcie, bo pomysł jest dość oryginalny.

, szybkie zapamiętywanie innych języków,

Tu się już mocno i chamsko czepiam ale chodzi o szybkie uczenie się języków obcych? (twoja wersja brzmi dość sztucznie na moje uszy.)

I ostatnia sprawa:

Czym się zajmuje? (o ile nie przeoczyłem)

.....

Wytykam błędy abyś zapamiętała czego nie zapomnieć itd. Całość nie jest zła,

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
18 godzin temu FlutterDash1006 napisał:

Mane 6: Sweet Shy (na Fluttershy), Apple Dream (na Applejack), Chocolate Dream (na Pinkie Pie), Fast Star (na Rainbow Dash), Diamont Heart (na Rarity)

O co chodzi?

 

Po za tym Mane 6 jest wszystko OK. Pokazujesz coraz lepsze OCki, jest postęp. Popatrz na swój pierwszy temat z OCkiem, który zaprezentowałaś, a na ten.... Zrobiłaś ogromny postęp. OCek jest fajny, przyjemnie się go czyta tylko wytłumacz o co chodzi z tym Mane Six? @FlutterDash1006

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry OC'ek, wielki postęp ^^ Podobnie jak Ziemovit nie rozumiem tego Mane6, czyżbyś tworzyła swoją własną "Wielką Szóstkę"? :ohmy:

Historia rzeczywiście bardzo krótka, ale przynajmniej jakieś odrobinki z życia Magic Paint znamy. Ciekawe jak to było być kotem... 

 

Spoiler

Jeśli "Angel of darkness" to ten utwór, to masz w tytule, kto to śpiewa :fluttershy5:

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
2 godziny temu Uszatka napisał:

czyżbyś tworzyła swoją własną "Wielką Szóstkę"

Jeśli to prawda to naprawdę świetny pomysł. Tylko przedstaw tą swoją wielką szóstkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.03.2016 at 19:58 Matil napisał:

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi z tym Mane6, ale ogólnie nie jest źle. Zrobiłaś duże postępy od swojego pierwszego OCka. Historia jest krótka (trochę za krótka...), ale myślę, że nawet ciekawa. Jeszcze nie spotkałam się z OCkiem, który był kiedyś kotem (chociaż widziałam OCka, który został hybrydą krowy i kuca), co idzie na plus. Taka mała rada - kucyki nie mają nazwisk. Można się kłócić, że jest rodzina Apple i Pie, ale to raczej... imię rodowe? Na pewno w Equestrii mają na to jakąś własną nazwę. No i kucyki raczej nie jedzą schabowych, ale to szczegół. Oczywiście mogło być lepiej, mogłaś napisać więcej, ale widząc, jak zaczynałaś, muszę cię bardzo pochwalić.

  Ukryj zawartość

I rada na przyszłość - próbuj nie używać potrójnych wykrzykników. To jest dziecinne i kojarzy się innym (albo tylko mi) z tupaniem nóżką.

 

Ok, dzięki za rady :) Moja kuzynka powiedziała mi, żebym nie robiła więcej niż trzech wykrzykników... a jeśli coś jest ważne, jeden to za mało, a dwa nie za ładnie wyglądają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.03.2016 at 21:25 Simplistic napisał:

 

Więc co my tu mamy?

Kolejny OCek, dość ciekawie się prezentuje, design spoko bardzo mi się podoba. Ale do sedna:

kolory zbyt intensywne omal nie oślepłem od jasności i intensywności barw. (w serialu widać że wszystkie kolory są trochę przytłumione. To tutaj najmniejszy problem ale muszę się czepiać.)

Współczuję kucykowi który je musi przygotowywać... emoji14.png

Nie pasuje mi tu coś i to bardzo.

1. Pomijam sam fakt.

2. Powód dla którego nie mówi o tym jakoś słabo do mnie przemawia, jakby było czym się chwalić. (wiesz co mam na myśli?)

3. Kto i dlaczego ją zmienił ? (możnaby dać tu jakąś historię związaną z rodziną itd. Na pewno byłoby ciekawe.)

4. Coś krótka ta historia i zasługuje na rozwinięcie, bo pomysł jest dość oryginalny.

Tu się już mocno i chamsko czepiam ale chodzi o szybkie uczenie się języków obcych? (twoja wersja brzmi dość sztucznie na moje uszy.)

I ostatnia sprawa:

Czym się zajmuje? (o ile nie przeoczyłem)

.....

Wytykam błędy abyś zapamiętała czego nie zapomnieć itd. Całość nie jest zła,

pozdrawiam.

Nie mam po prostu czasu, żeby przepisać całą historię na komputer. Co do zamiany, to nie miałam pomysłu... więc ktoś :P 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.03.2016 at 13:30 Ziemowitełeł napisał:

O co chodzi?

 

Po za tym Mane 6 jest wszystko OK. Pokazujesz coraz lepsze OCki, jest postęp. Popatrz na swój pierwszy temat z OCkiem, który zaprezentowałaś, a na ten.... Zrobiłaś ogromny postęp. OCek jest fajny, przyjemnie się go czyta tylko wytłumacz o co chodzi z tym Mane Six? @FlutterDash1006

Z Mane 6 chodzi mi o to, że ma takich swoich najlepszych przyjaciół jak Twilight :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.03.2016 at 14:28 Uszatka napisał:

Dobry OC'ek, wielki postęp ^^ Podobnie jak Ziemovit nie rozumiem tego Mane6, czyżbyś tworzyła swoją własną "Wielką Szóstkę"? :ohmy:

Historia rzeczywiście bardzo krótka, ale przynajmniej jakieś odrobinki z życia Magic Paint znamy. Ciekawe jak to było być kotem... 

 

  Ukryj zawartość

Jeśli "Angel of darkness" to ten utwór, to masz w tytule, kto to śpiewa :fluttershy5:

 

 

 

 

O Mane 6 wspominałam powyżej, tak jak o historii. I dzięki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...