Skocz do zawartości

Dzień dobry


Wanaheim

Recommended Posts

Kultura nakazuje przywitać się na dobry początek, dlatego też:
 
Dzień dobry wszystkim.


Na początek trochę o mnie: jestem zwykłym, szarym studentem informatyki i piszę do Was z Białegostoku. Cenię sobie dobrą książkę, przy czym jestem fanatykiem fantastyki.
Poza tym uwielbiam cięższe gatunki muzyki (osoby których nie przeraża określenie 'death metal' z pewnością znajdą ze mną wspólny język :) ) oraz humor niepoprawny politycznie.

 

Jeśli zaś chodzi o to co jest główną tematyką tego forum, czyli kuce:
Same "poniacze" nie są dla mnie nowością, i spokojnie obserwuje sobie większość wydarzeń związanych z tą sceną już od ponad 4 lat. A przynajmniej na tyle, na ile pozwalają informacje zamieszczane na EQD.
Jednakże polski fandom to dla mnie zupełnie czysta karta i nigdy się tym nie interesowałem. Nie wiem co mnie tchnęło, aby ten stan rzeczy zmienić. Zawsze unikałem miejsc takich jak to forum niczym ognia. Ciekawość wzięła jednak górę i czas wyjść do ludzi. 

 

I to chyba tyle na początek,
Pozdrawiam
 

Edytowano przez aroslaw22
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, iż przywitanie się będzie takim ogromnym wyzwaniem. Ostatnio taki zastój twórczy spotkał mnie przy rozpoczynaniu pisania pracy dyplomowej. No, ale najgorsze za mną, trochę ochłonąłem i można lecieć dalej :rolleyes:

 

Cześć Uczu, dzięki za pytania.

Witaj BiP.

 

Also:

Z gier to głównie wirtualne czołgi. Niegdyś masę wieczorów spędziłem z produkcją Wargamingu, przy czym w retrospekcji uważam, że zmarnowałem na to zdecydowanie za dużo czasu. Dziś zdarza mi się zagrać w produkcję konkurencji, czyli War Thundera, ale już nie na taką skalę co kiedyś. Ale mimo wszystko obecnie więcej frajdy znajduję w dobrej książce.

 

Jedzenie? Niespodziewane pytanie przyznam szczerze. - Nie mam preferencji prawdę mówiąc.

 

Ulubiony kuc nie będzie niczym wyjątkowym w fandomie i jest to Luna. "Hello darkness, my old friend..." i takie tam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu Rainbow Guitar napisał:

Witam.

Pytanka:

1. Jakich głównie zespołów/wykoawców słuchasz?

2. Grasz na czymś?

3. Co Cię przyciągnęło do kucy?

4. Ulubiony kuc tła?

To tyle ode mnie, dobrej zabawy na forum!

 

Witaj

 

1) Ogółem słucham wiele zespołów, lubię zwiedzać internet w poszukiwaniu czegoś nowego. Jednakże zawsze po jakimś czasie wracam do punktu wyjścia i odpalam sobie coś od Dark Tranquillity / Machine Head / Cypecore lub Eluveitie. Jeśli najdzie mnie ochota na coś lżejszego w ruch idzie Korpiklaani lub klasyki od Iron Maiden.

 

2) Miałem krótki epizod z gitarą, ale nie mogę się pochwalić umiejętnością gry na niej. Może jak trafi się kiedyś luźniejszy okres to spróbuję ją odkurzyć i dam jej drugą szansę.

 

3) Oj wai. W sumie po tym całym czasie... nie jestem pewny. Obstawiam twórczość fandomową, w szczególności literaturę. Twórczość fanowska pozwala wyjść ze schematu i nadać dla uniwersum dużo mroczniejszych kolorów. Inna kwestia, że jest tego dużo. Repozytorium takie jak FimFiction jest po prostu nie do zastąpienia.

No i jakiś mroczny art na DA też cieszy oko :) Jako ciekawostkę dodam tylko, że sam serial oglądam od niedawna.

 

4) Nie zastanawiałem się nad tym nigdy. Obstawiam Maud. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejejej. To ja Selenium. Widzę, że pochodzisz z tzw. pustelni fandomowej. Pewnie Ci tam ciężko i zimno, więc oto ja przyjmuję Cię na forum z otwartymi ramionami. Jak każdy mam kilks pytań.

1. Jak wkręciłeś się w kuce?

2. Skoro fantastyka - to czy lubisz Wieśka i co jeszcze z tego nurtu.

3. Czytasz fici?

To na tyle. Życzę Ci miłych chwil na forum.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu Selenium napisał:

Hejejej. To ja Selenium. Widzę, że pochodzisz z tzw. pustelni fandomowej. Pewnie Ci tam ciężko i zimno, więc oto ja przyjmuję Cię na forum z otwartymi ramionami. Jak każdy mam kilks pytań.

1. Jak wkręciłeś się w kuce?

2. Skoro fantastyka - to czy lubisz Wieśka i co jeszcze z tego nurtu.

3. Czytasz fici?

To na tyle. Życzę Ci miłych chwil na forum.

 

 

Cześć

Wow, nie wiedziałem że na takie przypadki jest mój jest już nawet specjalne określenie :rolleyes:

 

Co do pytań:

Odpowiedź na pierwszy pytanie jest odrobinę wyżej w odpowiedzi do Rainbow Guitar'a. Napisałem ją dosłownie chwilę przed twoją wiadomością, więc się pewnie rozminęliśmy.

Wieśka przeczytałem i to wielokrotnie. Nazwiska takie jak Pilipiuk, Piekara, Grzędowicz itd. też nie są mi obce. Nie ma sensu wymieniać, bo za dużo by tego było. 

Ostatnio wkręciłem się w "Cykl Demoniczny" Brett'a.

Co do Fic'ów - Tak. I to trochę nałogowo. W zasadzie dzięki nim jeszcze nie zbankrutowałem przez zakup "klasycznych" książek.

 

5 minut temu Rainbow Guitar napisał:

Podobnie do mnie i do wielu innych na naszym ukochanym forum.

No proszę, nie spodziewałem się znaleźć tutaj wielu wielbicieli folkmetalu. Z pewnością miła niespodzianka. Myślę, że znajdziemy wspólny język :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minuty temu Major Degtyarev napisał:

Elo,parę pytanek?

1.Uprawiasz jakiś sport?

2.Co sadzisz o rapie i kulturze hip hop? 

 

Dziekuję za odpowiedzi i baw się dobrze : )

Witaj

1) Przy odrobinie ciepła - rower. Drużynowo nic. (Ewentualnie picie kawy na czas przy deadline'ach)

2) Jestem neutralny w tych tematach niczym Szwajcaria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minuty temu Dabrowski napisał:

1)Interesujesz się, Historią , Geografią?

2) Mi24-W czy Lynx 3? , M113 Adats czy Otomatic? , M72 LAW czy RPG-7?

 

 

Odrobinę Historią. Nie szukam jakoś wybitnie źródeł na własną rękę, ale jak przypadkiem wpadnę na coś ciekawego chętnie poświęcam chwilę aby się zapoznać z paroma ciekawostkami.

 

Tylko Bolszaja technika. Dlatego jeśli chodzi o systemy AA uważam iż zapomniałeś chociażby o Tunkusce.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...