Skocz do zawartości

Counter-Strike 1.6 server


Decaded

Recommended Posts

Witam ja Was.

Postawiłem własnie serwer CSa 1.6 i zastanawiam się, co z nim zrobić.

 

Serwer dopiero ruszył, więc jest w trybie "classic", tj nie ma żadnych modyfikacji, pluginów ani niczego specjalnego. Na dniach planuję go nieco przerobić, dodać mapcycle i jakiś konkretny mod (typu gun game, lub zombiemod, ale niekoniecznie któryś z tych).

Serwer działa w trybie Hybrid, co znaczy, że możecie wejść zarówno z wersji Steam, jak i Non-Steam. Wspierane są również starsze wersje gry (protokół 47).

 

Jak ktoś chce, to może sobie wbić i pograć ze znajomymi. Gdy będę coś zmieniał, dam znać tutaj.

 

IP: cs.everfree.pl:27015

 

 

b_560_95_1.png

Edytowano przez Decaded
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego, gdyby ktoś chciał się bawić w mody to można by przerobić np codmod na ponymod. Wystarczyłoby odpowiednio dostosować klasy i przpisać je do odpowiednich postaci.

Przykładowo Saper -> Pinkie i przerobić teksturę miny na prezent niespodziankę

Skaut - RD

Szpieg (on chyba robił się niewidzialny częściowo - to np Luna albo Trixie

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ja bym widział to tak:

1) AMX Mod - obowiązkowo, żaden serwer dziś bez tego nie stoi
2) Roundsoundy - why not kucykowe?
3) Adaptacja Cod Moda - tu już bym polemizował, najlepiej zostać przy zwykłym Cod Modzie
4) Mapy - do wgrania:

cs_wiocha (mała mapa - pod <8 osób)

de_dust2 (o ile nie ma)
de_mirage (cpt. obvious - jest pod 1.6)

de_westwood

de_inferno

de_eldorado

 

I to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu Kuracyja napisał:

Okej, ja bym widział to tak:
3) Adaptacja Cod Moda - tu już bym polemizował, najlepiej zostać przy zwykłym Cod Modzie

XDDDDDDDDDDDDDDD

może jeszcze Cod Mod 400001 lvl?

Ja proponuje tak:

- AMX Mod X;

- GunGame, lub FFA Deathrun (już takich w Polsce nie ma);

- kilka roundsoundów (kilka normalnych, kilka kucykowych),

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zastanawiałem się nad zmianą modeli postaci na kuceły :rainderp: i zrobienie całości rozgrywki w stylu Silent Hilla (syrena, dwa światy, etc).

Cod Moda raczej nie wprowadzę, ponieważ nowi gracze nie będą mieć szans ze starymi wyjadaczami, a balans jednak chcę utrzymać.

GunGame jest dobrym pomysłem i wiele osób mi już go proponowało.

Jedno jest aktualnie pewne - będą dwa osobne cykle map. Dzienny i nocny, prawdopodobnie z różnymi trybami rozgrywek (np gun game w dzień, zombie mod w nocy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, w mojej opinii, jednym z takich może trochę bardziej "popularnych" byłby FFA Deathrun, 'cos no... w Polszy nie ma już takich serwerów ponieważ są już only z EXP MOD, lub innymi pierdółkami typu "perki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.06.2016 at 14:45 Dank Lord napisał:

Znaczy, w mojej opinii, jednym z takich może trochę bardziej "popularnych" byłby FFA Deathrun, 'cos no... w Polszy nie ma już takich serwerów ponieważ są już only z EXP MOD, lub innymi pierdółkami typu "perki".

 

Jest 1, czysty Deathrun  <3  :_:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo serwer idzie w stronę FFA. Powrzucałem kilka dodatków urozmaicających rozgrywkę, a aktualnie pracuję nad round soundami (muzykami na koniec rundy). Jak ktoś ma jakieś utwory fandomowe, które by fajnie się wpasowały, to możecie nimi we mnie rzucić (najlepiej z sygnaturą czasową wybranego miejsca (+/- 15s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...