Skocz do zawartości

1 Fluttercaftowy EVENT!!!


Bonifacus

Recommended Posts

Witajcie kucyki,smoki,ludzie,króliki i jednokomórkowce...

Today I will show you my idea about first event on Fluttercraft Minecraft server!

Dobra... koniec lansu na język Angielski i zacznijmy w końcu dochodzić do sedna...

Chociaż nie! Lubię wam spamować i uprzykrzać życie na wszelkie możliwe sposoby :rainderp:

Stfierdzam event, bo admin!!! :ming:

Razem z kilkoma kwadratowymi kucykami i Stivami postanowiliśmy wykombinować coś dla was! Zwykłych zjadaczy chleba i siana!

Za jakiś całkowicie nieokreślony i nieprzewidywalny czas zamierzamy odegrać zlepkę kilku znanych naszemu fandomowi fanficów! +koszmar Flutteryay :rainderp:

Jakie fici będą wchodzić w grę?! Już się wypowiadam w tym temacie!

1st ist *le Rainbow Factory

2nd ist *le Kupkejks! (czytaj Cupcakes :rainderp: )

I ostatni fanfic (który tak naprawdę jest snem Flutteryay) jest to iż jednorożce zgłupieją (EAT ALL OF THE PONIES) i kilka innych ciekawych rzeczy, które były napisane na chacie i zapomniałem :ming:

Tak więc... piszcie swoje pomysły jak to ma wyglądać i czy macie zamiar wziąć udział w naszej zabawie! (Będę szaloną RD :ming: FU** YEA!)

Tak... a teraz na koniec Rejnboł Daszowy fejshóf ! Dołączona grafika

+Dodaję link do tematu z serwerem (żeby nie było :P) http://mlppolska.pl/Watek-Nowy-serwer-MC--2296

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłupieją :facehoof: Któreś z nich znajdzie jakąś książkę w starej bibliotece (myślałam że takiej jak w fortecy z portalem do smoka) i poof wszystkie będą złe jak NMM wliczając Celestynę i Lunę. I to nie był koszmar to był sen o serwerze... na serwerze jest miło ... Tak teraz myślę ile jest jednorożców na serwerze... (zakład że mało osób pamięta czasy jak Thunderbolt był jednorożcem? :ming:) YEAH jako że Flutterka nie gra roli w tych fanfikach to mogę być Scoot :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...