Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Midday Shine

Dwa tła do filmików, czyli grafik-minimalista pilnie poszukiwany

Recommended Posts

Jak wspomniałam w temacie, potrzebuję pomocy grafika. Ale najpierw trochę kontekstu.

 

Jakiś rok temu po raz pierwszy usłyszałam "Kołysankę dla księżniczki" – i zakochałam się w tej piosence na zabój. Wkrótce natrafiłam na kilka różnych polskich wykonań. Wokalistki były na ogół zdolne, ale wszystkie wersje tekstu miały w sobie coś, co mi nie pasowało – rytm, gramatykę, jakieś sformułowania, itp. W związku z tym zaczęłam pracować nad własnym przekładem "Kołysanki" i (równolegle) "Luna's Soliloquy", które nazwałam "Tyradą Luny", a które polskiej wersji jeszcze nie ma. Obecnie jestem na etapie nagrywania gotowych przekładów*; i choć nie jestem profesjonalistką, niewiele mi już brakuje do poziomu, który by mnie zadowalał na tyle, żeby zmontować muzykę z jakimś obrazkiem i wrzucić całość na YouTube.

 

I w tym momencie pojawia się największa z przeszkód, jakie dotąd napotkałam. Nie mam odpowiedniego tła. Myślałam wprawdzie, żeby do "Kołysanki" wykorzystać screena z animacji WarpOuta, ale najprostszy z tych, którymi dysponuję, i tak oferuje za mało miejsca (z powodu ramki); a do "Tyrady" w ogóle nie mam nic odpowiedniego. Już nie mówiąc o tym, że jestem totalnie nieogarnięta w programach graficznych.

 

Krótko mówiąc: nie jestem w stanie zrobić tych teł samodzielnie. Dlatego też zwracam się do Was, współfani kucyków. Potrzebuję kogoś, kto zna się na grafice komputerowej na tyle, żeby zaprojektować dwa minimalistyczne tła – jedno inspirowane Celestią, drugie Luną/Nightmare Moon – które miałyby dostatecznie dużo miejsca, żeby swobodnie zmieścić ze 3 linijki tekstu wielkości ok. 24-26 pkt.

 

Rzecz jasna, autor teł zostanie podpisany w obu filmikach, a linki do nich trafią na forum. :giggle:

 

Kontakt ze mną możliwy w tym wątku oraz przez prywatne wiadomości.

----

* – Nie jestem żadną znaną osobistością w fandomie, więc ta forma zaprezentowania owoców mojej pracy wydaje mi się najskuteczniejsza.

Edited by Midday Shine
Miałam wstawić linki do piosenek i w końcu zapomniałam. DERP
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...