Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Midday Shine

Brony
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

292 Wzorowa

About Midday Shine

 • Rank
  Panna Midday
 • Birthday 03/25/1992

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Tarnów
 • Zainteresowania
  Co by tu napisać, żeby nie było nudno... :P

  Zacznijmy od tego, że od dzieciństwa kocham literaturę – od książek, przez komiksy, po fanfiki. W ostatnich latach trochę zaniedbałam książki na rzecz fanfików, ale fakt, że lubię czytać, pozostaje niezmienny. W mojej głowie często roi się też od pomysłów na fanfiki (a niekiedy i strzępków dialogów), choć nie wszystkie spisałam. Zresztą moja radosna twórczość i tak dopiero ZACZYNA obejmować uniwersum kucykowe (moim pierwszym fandomem jest "Scooby Doo"), więc jeszcze nie ma się czym chwalić.

  Dalej, nie wyobrażam sobie życia bez muzyki: czy to w słuchawkach, czy to płynącej z mojego gardła (zawodową wokalistką nie jestem, ale przynajmniej staram się nie fałszować).

  Czasem też coś tam sobie narysuję, ale raczej tego nie upubliczniam. Primo, na ogół są to niedokończone szkice; secundo, za dużo z tym zachodu, biorąc pod uwagę, że rysuję tylko na papierze.
 • Ulubiona postać
  Celestia i Twilight (w tej kolejności)

Recent Profile Visitors

3,369 profile views
 1. Czego do pełni szczęścia może chcieć i potrzebować mężczyzna? Szacunku? Sławy? Fortuny? Wolności? Wypasionego auta? Wielkiej willi z basenem? Mnóstwa pięknych kobiet? Sombra już ma to wszystko – albo przynajmniej mógłby, gdyby zechciał; reputacja zdolnego architekta pociąga za sobą pewne profity. A jednak gdzieś w głębi duszy czuje pustkę, której od wielu lat nic nie jest w stanie zapełnić… Ta historia powstała dla uczczenia pamięci Mikołaja Klimka, polskiego Króla Sombry, zmarłego nagle 12 lipca 2020 r. Pomysł na nią zrodził się zaledwie kilka dni później, ale jak to u mnie zwykle bywa, proces twórczy przeciągnął się na tyle, że ostatecznie postanowiłam ją opublikować na rocznicę tego smutnego wydarzenia. Szczerze mówiąc, nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać, więc już bez dalszych wstępów zapraszam do czytania i komentowania. Sercem będę przy tobie Tekst i korekta własne. Konsultacje i prereading: @Lyokoheros Jasiu Lyoko @Nika @Hoffman @WierzbaGames
 2. Midday Shine

  Obawiam się, że nieszczególnie. Wolę lżejsze klimaty, głównie komedie.
 3. Midday Shine

  No cóż, kolekcja zdecydowanie się rozrosła od tamtego czasu. Jakie gatunki lubisz, tak w ogóle?
 4. Midday Shine

  Witaj! O historii forum co prawda nie jestem w stanie za dużo powiedzieć, ale zawsze fajnie widzieć kogoś nowego. Skoro lubisz czytać, to polecam Ci dział fanfików. Zakres tematyczny jest tak szeroki, że prawie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam!
 5. Midday Shine

  Hejka! Z fanfików mogę Ci jeszcze polecić tłumaczenia spod znaku Królewskich Archiwów Canterlotu. Wszystkie są RiGCzowe, więc zaglądaj śmiało, a może znajdziesz coś dla siebie.
 6. Ten uczuć, kiedy... :rainderp:

   

  Rozum: Pisz fika chronologicznie, to się nie pogubisz.
  Wena: Ej, słuchaj, to będzie idealne zakończenie! O! a to daj tak mniej więcej w środek!

 7. Ten uczuć, kiedy… :twilight6:

   

  rozum: Pisz magisterkę, niewiele ci zostało. 

  również rozum: Pisz fika, niewiele ci zostało… czasu do przyjętego terminu.

 8. Midday Shine

  Hej

  Cześć! Jak właściwie trafiłeś na to forum? Ktoś Ci polecił? A może znalazłeś link przypadkiem? A, i czy lubisz czytać fanfiki? Jeśli tak, to zajrzyj do ich działu; jestem przekonana, że znajdziesz coś dla siebie. Znaczy się, o ile już tego nie zrobiłeś, skoro siedzisz tu już z rok.
 9. Midday Shine

  Hejka! Podpinam się pod pytanie Diamonda. Jak tu trafiłeś? Polecam też dział fanfikowy. Niezależnie od tego, jakie gatunki lubisz najbardziej, jestem przekonana, że znajdziesz tam coś dla siebie.
 10. Midday Shine

  Pinkacz nazywa się tu inaczej niż na Kąciku. Kacpra natomiast nie widzę, tak samo jak Ty.
 11. Midday Shine

  Eee... można jakiś przykład? Nie umiem sobie tego zwizualizować.
 12. Midday Shine

  A w ogóle o co chodziło w tej wikii? Bo nie kojarzę. Możliwe, że powstała w czasach, kiedy jeszcze nie było mnie w fandomie.
 13. Krótkie opowiadania są krótkie. No kto by pomyślał. A tak serio, to też wolę, jak tekst nie jest wielką kobyłą na milion pięćset dwa dziewięćset rozdziałów. Najlepszy dowód to że jeszcze mi się nie zdarzyło napisać rozdziału dłuższego niż kilkanaście stron. Zwłaszcza, że "Sekrety..." są sequelem w tym samym uniwersum. No, Celestia ma doświadczenie. Przeszło 2 lata temu w rozmowie z Lyokoherosem sformułowałam dwa podstawowe prawa kucofików. 1) Twilight otacza Celestię kultem. Zawsze. 2) Jeśli tak nie jest, oznacza to, że: a) jedna z nich jest zła; b) to nie jest prawdziwa Twilight, tylko podmieniec. No, ba! Podstawowa wiedza kuchenna! Dzięki za komentarz i pozdrawiam! ^.^
×
×
 • Create New...