Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Hoffman

Obwieszczenia wszelakie

Recommended Posts

Jest to miejsce, gdzie w pierwszej kolejności będą ogłaszane ważne sprawy dotyczące działu oraz jego organizacji. Czy to rozpoczynający się, czy zmierzający do końca konkurs, nadchodzący event, albo mniejsza lub większa zmiana – dowiecie się o wszystkim.

 

Na początek mogę z czystym sercem obwieścić, że pałac został wreszcie otwarty, a na dniach pojawią się dla Was nowe wątki. Jeśli będziecie chcieli aby przywrócić coś z poprzednich wersji działu, do tego służy machina czasu.

 

Poza tym, chciałbym podlinkować wspaniałego człowieka, który stworzył oryginalną grafikę z której powstał obrazek powitalny – kliknij!. To jest świetne, koniecznie sprawdźcie galerię!

 

Śmiało przedstawiajcie swoje własne propozycje, uwagi i opinie w tym temacie. Liczy się każdy godny dyskusji pomysł, a dla mnie, jako opiekuna, niezwykle istotna jest każda merytoryczna ocena, czy uwaga odnośnie prowadzenia działu.

 

Coś jeszcze? Chyba nie. Zatem pozdrawiam ciepło i w imieniu naszej Księżniczki Przyjaźni zapraszam do eksploracji pałacu.

 

Do napisania!

Edited by Hoffman

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...