Skocz do zawartości

[Wywiad]Zandi


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie! Z okazji prima aprilis postanowiłyśmy przepytać naszych opiekunów. Co prawda napisałam to samo w wywiadzie z Triste Cordisem, ale przypomnieć nie zaszkodzi, prawda? :giggle:

Apple Bloom, Babs, Sweetie Belle.

 

1. Jak dowiedziałeś się o serialu i forum?

O serialu dowiedziałem się właściwie z musu bo brat zmuszał do oglądania, a kłócić się o pilota nie było sensu. A na forum trafiłem przypadkiem oglądając kucykowe obrazki na necie.

Oh Zandi czemu komplikujesz czy ty masz jaja  bo trzeba było dać bratu i zabrać pilota, a nie się zgadzać.

Słyszałam, że ludzie mają takie powiedzenie: "kto ma pilota ten ma władzę"

Zasadniczo, to nawet i chyba lepiej, że to brat wygrywał ;)

 

2. Czy pamiętasz jakąś zabawną sytuację z początków swojej kariery jako Opiekun Działu, lub Administrator?

Niet, bo nigdy nie byłem oficjalnie kimś Takim.

Ta bo boisz się hejtu tak jak ja kiedyś

Nie liczy się "oficjalność", ale to jak sobie radzisz :) 

Opiekunem zawsze byłeś, choć bez kolorka...

 

3. Czy praca jako Opiekun bywała stresująca?

Niespecjalnie z resztą i tak nie miałem dużo do roboty.

 

4. Czym się inspirowałeś, wybierając taki właśnie nick?

Niczym po prostu,tak mnie ludzie przezwali w liceum i przylgnęło.

Hm ja mam skojarzenie z pewną egzotyczną restauracją w Canterlocie i sądzę ze bujasz

Restauracją? A co tam serwują? Może się kiedyś wybierzemy?  

Ciekawe czy Rarity, by ją zatwierdziła...?

 

5. Czy twój nick coś oznacza?

Jest to zwykły skrót od nazwiska - Zandecki.

 

6. Jakbyś rozmawiał z osobą która jest anty brony?

Przede wszystkim na początek poprosiłbym by okazała trochę tolerancji i zrozmumienia,a potem wytłumaczył bym że to zainteresowanie jak np Star Wars.

Ja na twoim miejscu zareagowałabym Gwałtowniej, i byłaby  heca 

Popieram Zandiego. Warto przynajmniej spróbować o tym porozmawiać. "Heca" tylko by zaszkodziła.

 

7. Za jakim userem najbardziej tęsknisz?

SpidiVonMarder - naprawdę miły user i dobrze się mi z współpracowało.

Ee, to ten szary kucyk z dziwną mową ?

Też go znam i szkoda, że opuścił już niemal całkowicie forum, ale przynajmniej nadal mam kontakt z nim w innych miejscach.

 

8. Jak widzisz przyszłość forum?

Staram się myśleć optymistycznie, ale obecne zaangażowanie "szarych" powoduje, że czarno to widzę

Trudno się z tobą nie zgodzić,bo ludzie to straszne lenie ;P

Nie przesadzaj Babs. Raz na rok coś zrobią ;)

 

9. Chciałbyś wrócić do początku istnienia forum?

Jestem pogodzony z obecnym stanem, bo mam świadomość, że forum musi się rozwijać

Pytanie czy rozwija się w dobrym kierunku? Nie mnie udzielać odpowiedzi

Rozwój może być tylko dobry, a przynajmniej taką trzeba mieć nadzieję...

 

10. Co ci się najbardziej podoba na forum, a co najmniej?

Najbardziej tolerancyjne nastawienie ludzi do niepełnosprawności , a najmniej w obecnym stanie brak kreatywności

Ktoś tu nam marudzi czy mi się zdaje XD

Ciekawe kto Babs? :) 

 

11. Nadal czujesz się częścią fandomu?

Tak ostatnio coraz bardziej się z nim zżywam *tarmosi grzywkę Babs Seed*

Hej nie za dużo sobie pozwalasz *rozdmuchuje grzywkę*

*Śmieje się* Grzebień? 

 

12. Jaką postać z serialu lubisz najbardziej?

Jeszcze 2 tygodnie temu nie miałem konkretnego, ale teraz to Twilight Sparkle jeśli chodzi o sam serial natomiast jeśli liczyć EQG to Sunset Shimmer

A tak mi mówiłeś że  forever a jednak nie

Babunia Smith powiada, że tylko krowa nie zmienia poglądów. Dobrze mieć kogoś ulubionego, komu można kibicować. 

Obie są spoko, ale daleko im do +Rarity.

 

13. Gdybyś mógł zostać kucykiem to jaki był twój talent?

Moja ponysona ma krzyż różokrzyżowców na boku, więc tajemna wiedza alchemiczna w to mi graj

A wyczarowałbyś mi ciacho zgłodniałam

Ciekawy talent :) Zecora miałaby z kim porozmawiać na temat mikstur. 

 

14. Wyobraź sobie, że możesz przenieść się do Equestrii na 24 godziny. Jaką rasę byś wybrał i co robił? (Alikorn odpada)

Jednorożec i najpierw bym odwiedził Twilight w jej zamku w Ponyville potem starał się zapisać na posadę nauczyciela w szkole dla źrebiąt i nauczyć je czegoś o Polsce.

Aww w takich cieszę się że jesteś jaki jesteś 

Fajny pomysł! Chciałabym się czegoś dowiedzieć o Waszym świecie.

 

15. Co sądzisz obecnie o fandomie?

Brony i peagsis to naprawdę mili ludzie  jest pod bardzo pozytywnym wrażeniem że nowych przyjmują serdecznie i cieplusio Oczywiście teraz jak kuce przeszły do kultury masowej to fandom stał się trochę bardziej zamknięty niż był na początku, ale nadal nie zatracił tej szczególnej magii.

 

16. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Stworzyłem kilka opowiadań których nie dokończyłem no i mam na forum 2 tematy z liryką, pomagałem też przy tłumaczeniu Past Sins na polski (robiłem za Ghost preadra)

Dużo fandomowych aktywności a taki skromny

Innymi słowy jesteś utalentowany. 

I chyba przy artach coś robiłeś kiedyś...

 

17. Byłeś już na jakimś meecie? Jeśli nie, to czy planujesz?

Byłem na IV Twilightmeetcie. To był mój pierwszy i było całkiem miło Zostałem też zaproszony na IX Wrocławski Meet, Embermeet ,ale nie wiem czy studia zelżeją u mnie na tyle bym bez spiny się wybrał no i po za tym muszę mieć "Ogon" - kogoś kto by mi pomógł w poruszaniu się po miejscówce (eh uroki niepełnosprawności znacznej). Obecnie planuję pojawić się na PCG 2017, bo pewien użytkownik zaoferował mi pomoc

Wiem, że dasz sobie radę leniu tylko w siebie uwierz

Wiara czyni cuda :)

 

18. Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliżsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują?

Rodzinie to obojętne, ale ogólnie reakcja była pozytywna. Gorzej było na uczelni tam spotkałem się z nabijaniem się ze mnie za moimi plecami

Cóż znam to niektórzy to straszne buce

Obgadywać "za plecami" każdy może, ale jakoś nie mają odwagi żeby powiedzieć to wprost.

Jak stara prawda mówi...

Spoiler

7BHxnfi.jpg

 

19. Czy przed MLP udzielałeś się w jakieś grupie?

Tak udzielałem się trochę na Elendili.PL - forum fanów Śródziemia

Nerd, ale czego spodziewać się po okularniku

Nie słuchaj jej. Najwyraźniej wstała lewą nogą. 

 

20. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Zdać studia,, znaleźć pracę

Życzę ci zatem wytrwałości

Podpisuję się pod tym :)

Powodzenia, na szczęście teraz o pracę nie jest aż tak trudno.

 

21. Jaka jest twoja ulubiona książka?

Władca Pierścieni

 

22. Jaki jest twój ulubiony film?

Król Lew

Ooo, też go uwielbiam!

 

23. Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?

Sabaton

Widzę, że mamy wiele wspólnego.

 

24. Czy oprócz MLP oglądasz jakieś inne seriale?

Gravity Falls to super serial

Oddałabym sto ton jabłek wraz z drzewami, żeby móc zapoznać się z waszymi książkami czy filmami. O, zrymowało się :) 

 

25. Interesujesz się historią. Którą postać historyczną lubisz najbardziej i dlaczego?

Tiberius Claudius Drusus Nero Germanicus, - bo pomimo swojej niepełnosprawności uczynil wiele dobrego dla Rzymu

Tibe... Wyzwanie na dziś. Wypowiedzieć to imię dziesięć razy szybciej. A tak na serio - doskonały dowód na to, że chcieć to móc. 

 

26. Powiedzmy, że można podróżować w czasie. Do jakiego okresu historycznego byś się przeniósł?

Do Japonii okresu Edo bądź Showa mam słabość do Samurajów i japońskich militariów

 

27. Lubisz gry z serii Five Nights At Freddy's. Boisz się w to grać?

Nie boję się w to grać, ale to piekielnie trudna gra

Słyszałam, że jest przerażająca, ale nikt nie mówił, że trudna. Może dlatego, że wyłączał ją po 30 minutach (ze strachu)? 

 

28. Jak reagujesz na osoby które śmieją się z twojej pasji?

Staram się je ignorować

 

29. Na jaki kolor nigdy w życiu nie pomalowałbyś włosów?

Tęczowy

A czy to nie jest przypadkiem kilka kolorów? 

 

Dziękujemy za udzielenie wywiadu i życzymy powodzenia w dążeniu do celu :cmc:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...