Skocz do zawartości

Company of Heroes


eXe

Recommended Posts

Nie było tu jeszcze COH'a więc czemu nie założyć wątku ?

Mhm, to dobry pomysł Trixie.

______________________________________________________________________________________________

Więc, ktoś zna tą pasjonującą grę ? Jeśli tak to Trixie może zagrać, jeśli zastanawiasz się nad kupnem to Trixie bardzo poleca, Trixie nie przeszła kampani ale wie, że jest ciekawa i wymagająca, przynajmniej czasami, a multi rozwija nowe możliwości takie jak specyfikacja armi, odznaki, poziomy a także nowe znajomości. :begone:

Trixie... :grumptwi: Ma ktoś ochotę zagrać ? Bardzo lubię tą grę ale nie mam z kim grać stąd moje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja grałem (już trochę czasu minęło). Bardzo lubię tą strategię, mam wszystkie części (Grałem też w CoH: Online). Teraz gram czasami w wersję Modern Combat - miła odmiana i według mnie obie strony są bardziej wyrównane. Mam jeszcze wakacje (a na studiach nie dam rady nawet myśleć o graniu :lyra3:) więc można się dogadać i zagrać. Mam nadzieję, że nie będę miał lagów :-). Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

xD nawet jest wątek company of heroes :-) gram głównie niemcami - najlepsze czołgi. jak się wytrzyma pierwsze ataki aliantów, to pantery i tygrysy robią swoje, a amerykanie mogą sie pakować. ostatnio jednym v1 i tygrysem królewkim rozwaliłem bazę. reszta ubezpieczałaa tyły :-D ale na razie online nie grałem. chyba jeszcze jestem za słaby (1 na 1 na trudnym to dla mnie masakra, którą tylko niemcami potrafię roztrzygnąć na mapie łatwej do obrony, jak np lyon, dla siebie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno w CoH'a nie grałem, nawet jak już gram to i tak słabo ale lubię się pobawić szczególnie artylerią - Hummel'e i Hotchkiss ze Stukasami jak ma się tego dużo szeczóglnie Hummel'i to nic nie przetrwa ostrzału z takiej armii ale jak już się do niej podejdzie to gryzie ziemie a poza tym trudno artylerią trafić w ruchomy cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Podaj swój nick w grze' date=' a rzucę ci wyzwanie[/quote']

Sorki że teraz odpisuję, ale miałem (i nadal mam) urwanie głowy na studiach. Jeśli jeszcze wyzwanie jest aktualne to zagram najwcześniej jak będę mógł (mam zapowiedziane mnóstwo kolokwiów z anatomią na czele). Zapewne dopiero w czasie świąt.

PS Mój nick na CoH to Reedman.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przypominam, że wciąż trwa www.humblebundle.com THQ, na której można wyczaić wszystkie części CoH za niecałe 4 złote ( i wiele innych gier THQ min. Metro 2033 ). Wpirdul przez internet z mojej strony całkowicie za darmo :D

Skorzystałem z tej okazji i nie żałuję, 3 części CoH za tak śmieszną cenę + Metro 2033, jak ktoś by chciał zagrać to piszcie na PW :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

może powrócę do CoHa jak już zmienie kompa na ciut lepszy (niestety przycięcia przy 3v3 i 4v4 trochę jednak bolą) osobiście preferowałem granie niemiaszkami (bardziej jednak PE) a co do ruskich ... Jest mod do coha, zwie się bodaj "Eastern Front" (ale mogę się mylić bo dawno nie grałem) dodający sowietów i dodający/zmieniajacy kilka jednostek w poprzednich armiach (jak np. sherman jumbo dla hamerykańców, Comet dla brytyjczyków, i już nie pamiętam co ale równie zacne dla niemców) dla tych co szukają "nowości w starociach" polecam moda zwłaszcza że korzysta z niego dość pokaźna liczba osób (wystarczająca by bezstresowo znaleźć mecz 4v4) :twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...