izy97

Brony
 • Content count

  322
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Bardzo dobra

About izy97

 • Rank
  Zwykły użytkownik - lewak
 • Birthday 10/03/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Berlin, Polska
 • Zainteresowania
  Brony ze mnie w międzyczasie się zrobił dość słaby, jednak w dalszym ciągu uparty komunista. Co zrobić...
  Fan uniwersum Metro oraz Stalker, muzyki zbytnio nie słucham, z filmów głównie klasyki, a gry... sporo... Strategie jak CoH1 i 2, Total War czy HoI, WoT czy War Thunder, BF3, oczywiście wszystko o moskiewskim Metrze czy Czarnobylu wśród stalkerów to tylko kilka z nich.
  W przypadku strategii - jak ktoś miałby ochotę zagrać przeciwko mnie, zostaw wiadomość ^^
 • Ulubiona postać
  Z MLP, cóż z Mane6 w następującej kolejności
  1. Applejack
  2. Fluttershy
  3. Rainbow Dash
  4. Twilight Sparkle
  5. Pinkie Pie
  6. Rarity, której nie lubię i lubić nie będę.

  Z księżniczek Luna
  Z pozostałych Big Mac.

Recent Profile Visitors

5970 profile views
 1. Na urlopie w Rzeczypospolitej.

 2. Jeżeli mam coś zmienić w pierwszym poście tematu - nadal jestem obecny.
 3. Summer Sale na Steam, najlepszy czas, żeby wyrzucić ponad 100 zł przez okno.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Velvie

   Velvie

   Daj na młodzież w potrzebie, czyli mnie. Nowe ciuszki nie kupią się same xDDD

  3. Velvie

   Velvie

   Daj na młodzież w potrzebie, czyli mnie. Nowe ciuszki nie kupią się same xDDD

  4. izy97

   izy97

   Postanowiłem zainwestować w Fallout 3 i New Vegas. "Wyrzuca zużytą kartę Pay safe przez okno".

 4. Pretoria Apartheit Kolumbia
 5. W Związku Radzieckim to kucyki oglądają Ciebie! http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Radziecka_Inwersja Nie sądzę, żeby serial opowiadający o ludziach i historii ludzi nadawał się dla źrebiąt. Ponadto wolałbym, żeby nikt mnie nie obserwował, nawet jak to by miały być kucyki.
 6. W sumie wszyscy kandydaci tacy jacyś słabi są... Szaleniec, Frajer, Rockandrollowiec... Lewica po wypowiedziach Ogórek oficjalnie umarła... krUl von Korwin-Mikke... Czy zawsze trzeba wybierać między złem i mniejszym złem?
 7. Polska chciała zmian, ale ich nie dostanie (na razie). Prezydent może jedynie blokować decyzje parlamentu, sam nie może nic zmieniać. Wszystko okaże się w październiku.
 8. (Rząd Czechosłowacki sobie zapamięta ten komentarz, Tomku.) Ciężko mi było przypomnieć fabułę, w końcu po prostu przeczytałem całość jeszcze raz. Dobrze wiedzieć że obaj wróciliście do pisania. Czekam na ciąg dalszy, i oby nie kolejny rok.
 9. Zastanawiało mnie odrobinę coś ty tam brał, przez dobre pół fica nie do końca wiedziałem o co chodzi (Truman show oglądałem dawno i tylko połowę, więc słabo pamiętam). Ale w pewnym momencie wszystko nabrało sens ^^. Nieźle! Pomysł jedyny w swoim rodzaju, nato trzeba najpierw wpaść. Przypominam że zapowiedziałeś komtynuację pewnego innego Projektu
 10. Dyskusja wydaje się być mniej lub bardziej zakończona, jednak przez jakiś czas argumentowano, że bronies i pegasis walczyliby po stronie kucyków. Znalazłem co do tego starą ankietę POZ - Kucyki FOL - Ludzie Wiem że ankieta tyczy się uniwersum TCB, ale myślę że zagłosowano by tak samo też i tu. Jak widać głosy rozkładają się po równo na obie strony. Jeżeli ktoś pamięta tamtą dyskusję, albo ją sobie teraz przejrzy, to wie, jaką wojnę ogólnoforumową mogą wywołać tego typu tematy. Więc, ostrożnie! ^^
 11. To pierwszy fanfic, którego przeczytałem od dłuższego czasu i. cóż... całość przeczytana w ciągu trzech dni. Świetne opisy (które pozwalają sobie wyobrazić sytuację i nie zawierają zbędnych szczegółów) ciekawa fabuła oraz interesujące postacie, które nie są ani zbyt głupkowate, ani jakieś over powered. Informacji o opisanym przez ciebie świecie na początku jest mało, ale wystarczająco, żebym sobie przez następne kilka rozdziałów zadawał pytania, jak, "co się w sumie stało z Londynem i ludzkością?", i temu podobne. Pomysł z wsadzeniem kucyków do świata ludzi jako jego odwiecznych mieszkańców wydawał mi się ciut dziwny, jednak dobrze to sobie obmyśliłeś. No i jest to coś nowego! Oraz i owe zakończenie... Co do statusu Legendary. Myślę, że możecie dodać mój głos.
 12. Proponuję zrobić ankietę jedynie z Komorowskim i Dudą do wyboru. I to jest problem. Ci którzy chcą zmian zagłosują na Dudę. Obawiam się że znaczna część elektoratu Kukiza właśnie to zrobi. Z drugiej strony PO chyba teraz zmobilizuje swój elektorat.
 13. Proponuję zrobić ankietę jedynie z Komorowskim i Dudą do wyboru. Komorowski może i jest nijaki i pośrednio bandytą, ale Duda jest idiotą. Co jest lepsze?
 14. Pierwsza ustawa prezydenta dudy. Każde rondo zostanie przemianowane na "Rondo zamordowanych w Smoleńsku", albo Lecha Kaczyńskiego. 2. Wrak samolotu zostanie postawiony jako pomnik w miejscu kolumny Zygmunta. 3. Zakaz emigracji dla młodzieży poniżej 28. Roku życia. 4. Niechodzenie do kościoła jest karane dwudziestoma batami.
 15. Polska chciała zmiany, będą zmiany. Kukiz też 20% ma. Wszystko zależy od tego, kogo poprze.