Skocz do zawartości

The Secret World


Avro

Recommended Posts

Dołączona grafika

Muszę powiedzieć że jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem.

To jedyna gra MMORPG, której świat jest naprawdę ciekawy a historia interesująca.

Mam tylko 1 postać, więc nie wiem jak jest w innych frakcjach ale już same intro było świetne.

Mój bohater jak na razie przeżył odkrycie swoich mocy, dołączenie do The Dragons, przeżył wspomnienie walki z mutantami w metrze (pod koniec zobaczył kosmos) i został rzucony na pierwsze zadanie na jakąś wyspę w Wielkiej Brytanii, której nazwy nie pamiętam a która przeżywa apokalipsę zombie. A to dopiero początek.

Gra ma 3 dniowy darmowy trial, z którego sam teraz korzystam. Polecam gorąco się zapoznać z produkcją, jest naprawdę wyjątkowa.

Moja postać na 1 serwerze z listy nazywa się Felix ''Avroshiro" Ember. Chętnie zagram razem z wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej jakiś czas temu skończył mi się trial. Pod względem fabularnym było MEGA jak na grę MMO a nawet lepiej niż niektóre singleplayer'owe produkcje. To że gra przejdzie na F2P jest pewne bo ma mało graczy. Jak to się stanie to powrócę do tajemniczego, Sekretnego Świata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to było duże zaskoczenie jak zdecydowali się na model P2P. Tym bardziej, że od początku wyszli jeszcze ze Sklepem. Oczywiście największym problemem jest to, że jak mamy zagadki które szukamy w internecie, to niestety szybko znajdziemy spoilery (albo ktoś strolluje wikipedię i usunie to co potrzebne)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...