Skocz do zawartości

Archiwa fanfików i atak nostalgii


Baqterya

Recommended Posts

Witam forumowiczów! Otóż od jakiegoś czasu miewam dzikie ataki nostalgii i jako że mam skłonność archiwisty i staram się zachowywać wszystkie fajne rzeczy, no bo przecież tyle wspomnień a to wszystko może się gdzieś kiedyś stracić to tak sobie myślę "kurcze... to już przeszło 4 lata od kiedy zostałem Brony i jakieś 2 lata od kiedy ciężko mi się tak dalej nazywać. Myślę dalej, że przecież tyle cudownych fanfików do środka nocy czytałem. Past Sinsy, Total Wary Equestrie i inne Czasy i Harmonie siedzą dalej w zakładkach na moim chromie ale wypadało by to gdzieś zapisać, bo już się zdarzało tak, że twórcy po odejściu z fandomu wyrzucali wszystkie swoje dziełka w p***du, żeby się odciąć od przeszłości. Kolejna myśl - było kiedyś fajne forum mlp. Może ono dalej żyje? No i o to jestem i zapytuję. Nie wpadł może ktoś na podobny pomysł? Tak samo z poniaczowymi utworami. Kiedyś było takie coś jak MLP Music Archive i dalej mam jakąś wersję na komputerze. Jak jest dalej jakieś miejsce w którym można pobrać perełki poniaczowej muzyki to serdecznie proszę o linka. I przy okazji możecie napisać co tam w fandomie ciekawego albo na którym temacie na forum mogę to pytanie bardziej rozpisać i pogadać, bo w temacie o fanfikach to podpadnie już chyba pod offtop a sam nie wiedziałem gdzie dokładnie zapostować.
Z góry dzięki za pomoc i jestem chętny żeby pogadać o tym co tam u was :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - takie rzeczy proszę poruszać w temacie "Stowarzyszenie Żyjących Piszących" - po to on jest i ludzie na pewno chętnie podyskutują o tym temacie. 

 

Po drugie - takie archiwum jest w trakcie tworzenia.

 

Temat zamykam - po północy przerzucę do archiwum. Zachęcam natomiast do kontynuowania rozmowy w Stowarzyszeniu.

 

Pozdrawiam

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...