Skocz do zawartości

Your Music is Inferior - mój aranż + szukam muzyków


Recommended Posts

Zacznijmy od wklejenia linka do oryginału, który mnie zainspirował

https://www.youtube.com/watch?v=v0fEMjn0Rok

A teraz do rzeczy. Generalnie jako muzyk instrumentalista mam jakieś doświadczenie i śmiem twierdzić, że też trochę umiejętności. Postanowiłem jednak ostatnio zacząć próbować tworzyć własną muzykę i czuję jakbym wszystkiego uczył się praktycznie od zera :oops: Chyba najbardziej ubolewam nad tym, że nie udało mi się tego bardziej urozmaicić harmonicznie, choć i tak poczyniłem jakieś postępy w stosunku do tych samych trzech akordów powtarzających się przez cały oryginał.

 

Tak więc proszę o wyrozumiałość, ale będę dozgonnie wdzięczny za każdą konstruktywną krytykę i dobre rady. A wiem, że mamy na forum co najmniej parę takich osób, które ogarniają te tematy lepiej ode mnie.

 

 

Brzmi sztywno, prawda? No właśnie od tego momentu chciałbym postawić na współpracę z innymi muzykami, co prowadzi nas do drugiej sprawy: szukam ekipy, a dokładniej

-wiolonczeli

- fortepianu / gitary

- gitary basowej

- perkusji / cajona

Pomyślałem, że skoro robimę utwór fandomowy, zanim roześlę wici wśród znajomych, popytam w fandomie. Bo wiecie, chciałbym to nagrać. Jak zdążymy, to może do końca września?

 

Nie wymagam nie wiadomo jakich umiejętności i doświadczenia. Ważne, żeby mieć zapał do grania i chęć wniesienia czegoś do zespołu :NjdaT: No i niestety miejse zamieszkania - Kraków, albo przynajmniej możliwość dojazdu na próbę/nagranie. Nie ukrywam, że od dawna marzy mi się jakiś stały skład z wiolonczelą, więc może gdyby z tym aranżem nam coś wyszło to może...

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech napisze tutaj, a najlepiej wyśle mi wiadomość na priv. Jakby co, w moim profilu na zakładce "o mnie" jest parę linków, gdzie można posłuchać, jak gram. choć to nagrania stare sprzed paru lat :twiblush:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

No i gotowe! Zajęło mi to dłużej niż myślałem, głównie przez problemy ze znalezieniem muzyków, ale myślę, że wyszło okej. Zapraszam do subskrypcji kanału, bo muzyki będzie więcej w przyszłości - i nie tylko fandomowej :) (P.S. nadal szukam muzyków do współpracy)

 

Edytowano przez OjtamOjtam
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...