OjtamOjtam

Your Music is Inferior - mój aranż + szukam muzyków

Recommended Posts

Zacznijmy od wklejenia linka do oryginału, który mnie zainspirował

https://www.youtube.com/watch?v=v0fEMjn0Rok

A teraz do rzeczy. Generalnie jako muzyk instrumentalista mam jakieś doświadczenie i śmiem twierdzić, że też trochę umiejętności. Postanowiłem jednak ostatnio zacząć próbować tworzyć własną muzykę i czuję jakbym wszystkiego uczył się praktycznie od zera :oops: Chyba najbardziej ubolewam nad tym, że nie udało mi się tego bardziej urozmaicić harmonicznie, choć i tak poczyniłem jakieś postępy w stosunku do tych samych trzech akordów powtarzających się przez cały oryginał.

 

Tak więc proszę o wyrozumiałość, ale będę dozgonnie wdzięczny za każdą konstruktywną krytykę i dobre rady. A wiem, że mamy na forum co najmniej parę takich osób, które ogarniają te tematy lepiej ode mnie.

 

 

Brzmi sztywno, prawda? No właśnie od tego momentu chciałbym postawić na współpracę z innymi muzykami, co prowadzi nas do drugiej sprawy: szukam ekipy, a dokładniej

-wiolonczeli

- fortepianu / gitary

- gitary basowej

- perkusji / cajona

Pomyślałem, że skoro robimę utwór fandomowy, zanim roześlę wici wśród znajomych, popytam w fandomie. Bo wiecie, chciałbym to nagrać. Jak zdążymy, to może do końca września?

 

Nie wymagam nie wiadomo jakich umiejętności i doświadczenia. Ważne, żeby mieć zapał do grania i chęć wniesienia czegoś do zespołu :NjdaT: No i niestety miejse zamieszkania - Kraków, albo przynajmniej możliwość dojazdu na próbę/nagranie. Nie ukrywam, że od dawna marzy mi się jakiś stały skład z wiolonczelą, więc może gdyby z tym aranżem nam coś wyszło to może...

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech napisze tutaj, a najlepiej wyśle mi wiadomość na priv. Jakby co, w moim profilu na zakładce "o mnie" jest parę linków, gdzie można posłuchać, jak gram. choć to nagrania stare sprzed paru lat :twiblush:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i gotowe! Zajęło mi to dłużej niż myślałem, głównie przez problemy ze znalezieniem muzyków, ale myślę, że wyszło okej. Zapraszam do subskrypcji kanału, bo muzyki będzie więcej w przyszłości - i nie tylko fandomowej :) (P.S. nadal szukam muzyków do współpracy)

 

Edited by OjtamOjtam
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kawał dobrej roboty. Wiedziałem, że nie odpuścisz i kiedyś będziesz musiał zespolić brzmienie saksofonu z wiolonczelą. Cóż, jeden cel zrealizowany :RPHVO:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.