Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
OjtamOjtam

Your Music is Inferior - mój aranż + szukam muzyków

Recommended Posts

Zacznijmy od wklejenia linka do oryginału, który mnie zainspirował

https://www.youtube.com/watch?v=v0fEMjn0Rok

A teraz do rzeczy. Generalnie jako muzyk instrumentalista mam jakieś doświadczenie i śmiem twierdzić, że też trochę umiejętności. Postanowiłem jednak ostatnio zacząć próbować tworzyć własną muzykę i czuję jakbym wszystkiego uczył się praktycznie od zera :oops: Chyba najbardziej ubolewam nad tym, że nie udało mi się tego bardziej urozmaicić harmonicznie, choć i tak poczyniłem jakieś postępy w stosunku do tych samych trzech akordów powtarzających się przez cały oryginał.

 

Tak więc proszę o wyrozumiałość, ale będę dozgonnie wdzięczny za każdą konstruktywną krytykę i dobre rady. A wiem, że mamy na forum co najmniej parę takich osób, które ogarniają te tematy lepiej ode mnie.

 

 

Brzmi sztywno, prawda? No właśnie od tego momentu chciałbym postawić na współpracę z innymi muzykami, co prowadzi nas do drugiej sprawy: szukam ekipy, a dokładniej

-wiolonczeli

- fortepianu / gitary

- gitary basowej

- perkusji / cajona

Pomyślałem, że skoro robimę utwór fandomowy, zanim roześlę wici wśród znajomych, popytam w fandomie. Bo wiecie, chciałbym to nagrać. Jak zdążymy, to może do końca września?

 

Nie wymagam nie wiadomo jakich umiejętności i doświadczenia. Ważne, żeby mieć zapał do grania i chęć wniesienia czegoś do zespołu :NjdaT: No i niestety miejse zamieszkania - Kraków, albo przynajmniej możliwość dojazdu na próbę/nagranie. Nie ukrywam, że od dawna marzy mi się jakiś stały skład z wiolonczelą, więc może gdyby z tym aranżem nam coś wyszło to może...

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech napisze tutaj, a najlepiej wyśle mi wiadomość na priv. Jakby co, w moim profilu na zakładce "o mnie" jest parę linków, gdzie można posłuchać, jak gram. choć to nagrania stare sprzed paru lat :twiblush:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i gotowe! Zajęło mi to dłużej niż myślałem, głównie przez problemy ze znalezieniem muzyków, ale myślę, że wyszło okej. Zapraszam do subskrypcji kanału, bo muzyki będzie więcej w przyszłości - i nie tylko fandomowej :) (P.S. nadal szukam muzyków do współpracy)

 

Edited by OjtamOjtam
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kawał dobrej roboty. Wiedziałem, że nie odpuścisz i kiedyś będziesz musiał zespolić brzmienie saksofonu z wiolonczelą. Cóż, jeden cel zrealizowany :RPHVO:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...