Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Favri

Ḍ̷̭͕̳̯̲̱̭̃͋̐̆͛͂͑̾͛͝í̶̡̧̧̤̪̳̠̹̮̥̑s̴̯͖̝̝̥̳͌̈́͜ç̸̹̭̥̱̖̠͙̅̿̔ǫ̴̥͙̻̗͙̞̭̭̀r̸͚̹͓͕̍̾ḑ̵̨̙̝̬̙̟̥̖̕͠͠
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Favri last won the day on February 28

Favri had the most liked content!

Community Reputation

111 Great and Powerful Reputation

About Favri

 • Rank
  Oh, look. More books!
 • Birthday 10/16/1994

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Rawa Mazowiecka

Recent Profile Visitors

3,330 profile views
 1. Favri

  Ciekawe co listonosz doręczający bilet na Galę miał w adresie. "Wymiar Anarchii, Chaosville"? W końcu tam trafił, więc potrzebował jakiegoś klucza, otwierającego portal, w serialu portal stanowił "Bottomless pit" czyli dziura bez dna. Samo Chaosville jest miejscem intrygującym i mającym potencjał dla fanficopisarzy. Jak gospodarz powoli je sobie układał i budował, i co jeśli w początkowych odcinkach pozwolono by mu zrobić to samo ze światem wspólnym dla wszystkich.
 2. Jeśli Twoja pierwsza myśl na hasło "Discord" to nie platforma czatowa a draconequus, zaś "Octavia" nie model samochodu a kucyk, to niesamowity znak że jesteś Bronym/Pegasis


  (albo przedawkowałeś MLP)

 3. Był taki przypadek... rzeczywistość w podejrzany się tu sposób zlała ze snem, i tak widziałem swój pokój w letargu, z perspektywy śpiącego, ktoś wchodził do niego, nachylał się nade mną i się obudziłem. Drzwi się poruszają, światło gaśnie w przedpokoju, cisza. Mocno się wtedy zdygałem, poszedłem sprawdzić, ale wszyscy spali. Był okres kiedy przytrafiały mi się dziwne zbiegi okoliczności. Często kiedy patrzyłem wieczorem na zegarek, trafiałem na godzinę 22:22. W ogóle liczba 22 mnie prześladowała. Kiedy chciałem do kogoś zadzwonić i już wykręciłem numer, ten ktoś zadzwonił do mnie. Gdy zapomniałem zapalniczki w pracy w innej szafce znalazłem zapałki. Bardzo się też głowiłem nad pewnym rzadkim zwrotem słownym, gdy nagle usłyszałem go z radia obok, wplecione w wypowiedź kogoś. I to cholerne uczucie déjà vu, które mnie prześladowało, tak jakbym odkodowywał ślady z przeszłości, z nagranego filmu. W ogóle polecam sobie obejrzeć klip Michaela Stevensa na temat dziwnych przypadków w Świecie, co mogłoby znaczyć, że jest "zaprogramowany". Czy tylko zbieg okoliczności?
 4. Favri

  Zastanawiam się kiedy utknąłem na tym forum. Kiedyś buszowało się po runepl (z gry runescape), filozoficznym albo fantazyzone a teraz... Nie wiem, jakąś nostalgię czuję, choć wcale nie chcę się z nim rozstawać, propsy dla obsługi i wszystkich którzy je współtworzą. Niby można sobie pogadać na dowolny temat, ale tylko wśród kuni, a tyle ciekawych ludzi jest do poznania i podyskutowania spoza naszego kochanego grona. W dodatku sama specyfika konstrukcji takiego internetowego foro uległa znacznemu umniejszeniu i rozproszeniu przez inne formy i miejsca dyskusji, np. grupy facebookowe albo serwery discordowe. I chociaż dzisiaj forum może sobie założyć każdy przez gotowe generatory, dobre forum to wciąż sztuka. A wy? W jakich dyskusyjnych zakątkach sieci jeszcze bywacie? I jak się tam znaleźliście? Admini nie bijcie za temat
 5. Favri

  Przyznam, że oczekuję na film z niecierpliwością, biorąc pod uwagę ilość czasu, pracy i środków weń włożonych. Widać, że zależy Ci na precyzji wykonania a to i dobrze, choć ten fandom w czasie trwania produkcji zdążył się już nieco zmienić... Chciałbym pomóc, ale nie wiem konkretnie w czym, więc jeśli coś jeszcze pozostało do zrobienia, to wal śmiało
 6. Favri

  Najmocniej upraszam o wybaczenie i łaskę zrozumienia ale Discord tak się przejął Twoimi poprzednimi słowami, że no nie wytrzymał, no... Zaczął się awanturować, zbywać mnie i popijać butelkę czystego szaleństwa, przez co sprowadził z czwartego wymiaru swoich kumpli Radiowego Demona i boga bez twarzy i cóż... Nie okazało się to być najlepszym pomysłem. A ja nie czułem się kompetentny na tyle, by odpowiadać za niego, który teraz biedak leży w magicznych pasach. Zresztą, miałem ostatnio tylko komórkę, a na niej nie lubię pisać do tak zacnego podążyciela Chaosu jakim jesteś Ty. Mpfmtnpf Już CIę odwiązuję... Bleh, to skandal! Zawołać biegłego sądowego, protestuję przeciw takim warunkom! Ale dobrze, mamy aż nadto czasu na rozmowę. Chaos jest wszędzie, materia rozprzestrzenia się chaotycznie, jedynie w pozorny ład w jaki ubiera go marna istota jaką jest kucyk. I to jest piękne! Nie muszę przykładać ręki bo cokolwiek to zrobię, będzie brzmieć jak jedynie zwielokrotnienie dysonansu Świata! Podnieciłeś się. Tak! Tak, dajcie mi nóż a będzie widelec. A wiesz, istnieje taka teoria. Według niej, z wyższego wymiaru można prześwietlać istoty niższego. I tak, gdy dwuwymiarowe węże się spotkają, będą widziały tylko linie, zaś trójwymiarowe zobaczą je jakby z góry, widząc ich wnętrzności (tak postrzegamy na przykład "kulczaki" z agar.io). Podobnie, Platoniczni niewolnicy z jaskini nie wiedzą, jaki istnieje poza ich polem widzenia Świat. Przykre uczucie, ale dałeś dobry pomysł, żeby uzmysłowić to trochę kucykom, że istnieje coś ponad nimi. Fluttershy zwykła lubić me twory, a więc może... A wiesz? Ona by tego chyba nie zrozumiała, patrz tutaj. Tak, mityczny potwór spaghetti, kiedyś go zjadłem a później dostałem zgagi i przez tydzień musiałem dokarmiać tasiemca sokiem pomidorowym aż go zwymiotowałem drania. Nie, nigdy więcej nikogo nie pochłonę. Wszystko! Najpierw musieli dzwonić po 999, potem znalazłem się tu, w pasach. Cóż, wygląda na to, że podszywanie się pod Celestię i doprowadzanie Twilight do skraju wytrzymałości psychicznej nie kończy się dobrze. Najpierw wypróbujemy je na Tobie *pstryk*.
 7. Favri

  Hm, nigdy o tym nie myślałem... Jednak jest to forma zniewolenia, zobowiązania, a ja wolę być wolnym duchem, pławić się w beztroskim chaosie, jak za dawnych czasów. Gdy jednak o tym wspomniałeś, nasuwa mi się w pamięci pewien osobnik, który straaasznie chciał bym go szkolił w swoim kunszcie. Gdy nie dawał za wygraną, nie dawał się spławić, podzieliłem się z nim częścią swojej mocy, a ta go wyniszczyła, przeciążyła szalę jego wytrzymałości i pochłonęła. Od tej pory nie przyjmuję uczniów, chyba, że dasz mi jakieś solidne argumenty. Ach, to byłaby obraza mojej pegaziej przyjaciółki! Discord, bądźmy szczerzy. No dobra, co jakiś czas wymsknie mi się jakiś prank, to węże łykające swój ogon, to Angel przedawkowujący marchewki. Nie, nie nudzi mi się, chociaż jest to tylko namiastka dawnej zabawy materią. Kiedyś, dawniej... Dla mnie to była zabawa, ona to brała bardziej na poważnie. Choć, co ciekawe, nie było w niej tyle tej powagi i patosu której bym się po niej spodziewał, miała swego rodzaju humor, tak! "Zamurowało cię, co?" prawiła do mnie zamienionego w kamień. Taaak, ale tylko z nią dialogowałem przez te lata zamienionym w posąg, jedynym mi była towarzyszem. Czytasz mi w myślach! Nie, DIscord woli sok pomidorowy z mlekiem. To twoja kuchnia, przypominam. Co to ma za znaczenie, gdy wszystko da się załatwić pstryknięciem palców? Ale nie, to nieprawda, to tylko magia iluzji, w rzeczywistości materia nie da się tak łatwo podporządkować i trzeba sobie radzić z codziennymi obowiązkami. Poza tym Fluttershy zabroniła mi robić za dużo tego, jak to nazywa "czary-mary", gdyż uważa, że to ściąga na nas złe duchy i złe moce. Cóż, coś w tym rzeczywiście jest, ale nie będę Ci zdradzać, ile. Och, doprawdy, bardzo śmieszne, koń by się uśmiał! W dodatku pytaniem 4.5 odpowiadasz sobie na pytanie 4. Jeśli chodzi o Fluttershy to wygląda ona uroczo w stroju pokojówki. Gdybym miał strój lokaja, to znaczyłoby, że pasujemy do siebie, nie?... A jeśli pasujemy, to możemy, ten, tego, miłować się?
 8. Z dedykacją dla koleżanki w depresji. Jakiś czas minął więc mogę chyba wrzucić

   

  1. misterspauls

   misterspauls

   Hmmm....? Bardzo ciekawy filmik :lkBLv:

 9. Favri

  Tęskniłem jak za każdym z kim mogę uciąć sobie pogawędkę... Tak jak tęskni igła za nitką, albo pióro za kałamarzem. Welp, witaj w tej zapuszczonej już nieco kanciapie, dawno nikt tu nie zaglądał więc ściskam Ci serdecznie rękę, a nawet ręce jeśli dasz radę. Co do pytań... Przyznam, że nie brałem w tym udziału, ale ktokolwiek za tym stoi, odwalił kawałek dobrej roboty, gratulacje! Jednak mogę jedynie sobie wyobrazić jak to wygląda z Twojej perspektywy, bo u Fluttershy na snaketopie wszystko wyświetla się dobrze, a baneru w ogóle nie widać. Cóż, wkrótce Opiekuńczy Duch tej strony, koloru czerwonego lub zielonego się tym zajmie i wszystko wróci do normy. Ale jeśli to dla Ciebie zabawne, to mamy więcej do pogadania, więc odpowiadając na Twoje drugie pytanie: Oczywiście! Nie wiem tylko czy uda mi się wyczarować kubek kakao, zawsze wychodzi mi kawa zbożowa, to taka bliska jakością materia. Czy masz jakiś temat? Ja mam multum tematów, możemy porozmawiać o wiewiórkach które ostatnio, niesforne, zaczęły zjadać węże, albo o tym, czy Fluttershy będzie miała dzieci. I kto za tym stoi? Ach, prażone orzeszki, co ja wygaduję, czas już zamilknąć i czekać na Twoją reakcję.
 10. Recital online od twórcy soundtracku do PonyTown https://www.youtube.com/watch?v=vhtZvUZoQ9w Dzisiaj 22:00 polecam

 11. Favri

  Nieprzezierne bagno, w którym Celestia wie co się czai brr. Małe zboczenie ze ścieżki nie oznacza całkowitego jej opuszczenia. Opcja A
 12. Favri

  Jestem za opcją A, gdyż ten ostatni akapit wybrzmiewa tak, że lepiej, by odpoczęła. Będzie gotowa na dalsze, hm, "przygody".
 13. Czy ta postać używa broni palnej?
 14. Czy ta postać występuje w grze jako wróg?
 15. Czy ta postać posiada jakąś broń? (rozumiem że jeden post = jedno pytanie, tak?)
×
×
 • Create New...