Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Haifisch7734

Hej

Recommended Posts

Cześć wszystkim, jestem Haifisch. Konto tu w sumie założyłem dawno temu, bo w 2012 roku, ale pod innym nickiem, napisałem tylko 32 posty i od 2013 byłem nieobecny. Nie witałem się wtedy, więc dopiero teraz się przywitam.

 

Mam 24, pochodzę z Kielc i pracuję jako programista, jednocześnie zaocznie studiuję informatykę na studiach magisterskich. Lubię słuchać muzyki (głównie fiński i niemiecki metal), grać, interesuję się Formułą 1, militariami, astronomią i chemią. Lubię też edytować na wikipedii (głównie kwestie techniczne na stronach poświęconych F1).

 

MLP poznałem w 2012 roku, niedługo przed maturą. Po maturze znalazłem polską wiki poświęconą MLP, będącą w takim sobie stanie, i korzystając z dużej ilości wolnego czasu zająłem edytowaniem jej. Szybko dostałem uprawnienia administratora, niedługo potem zostałem tam biurokratą. W ciągu ostatnich kilku lat MLP poświęcałem raczej mało czasu.

Korzystając jednak z tygodnia wolnego na początku listopada postanowiłem nadrobić zaległości (pół 6 sezonu i cały 7), przez co ponownie się wkręciłem w MLP i postanowiłem też spróbować tu wrócić.

 

Ogólnie jestem raczej typem samotnika, który spędza wieczory w domu. Nie lubię imprezować, nigdy nie byłem na żadnym meecie. W sumie, to tyle co mam o sobie do powiedzenia.

 

Awatar przedstawia moją sponifikowaną wersję (długie włosy i broda).

Edited by Haifisch7734
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! 

Bardzo miło jest mi powitać cię na tym forum (sama jestem z resztą świeżakiem). :bronies:

Zawsze jestem chętna do poznawania nowych osób i rozmowy, więc jeśli kiedyś chciałbyś z kimś popisać, zglaszam się na ochotnika. :rdblink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że ci się tu spodoba i zostaniesz z nami na dłużej ;) 

Jakbyś chciał o coś zapytać czegoś się dowiedzieć lub po prostu popisać to pisz śmiało :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szalom

Haifisch to pierwszy utwór metalowy, który mi się spodobał. Stare czasy, eska rock była jeszcze ogólnopolska, grała metal a ja jej słuchałem w drodze do szkoły. I popatrz jak nisko upadłem. Siedzę na forum o koniach i a dla relaksu słucham Bathorego. Nie idź tą drogą. Ale pochwal się czego słuchasz. Ja ci polecę Eliasa Frosta, gra pucykowy metal, gotyk, folk i industrial.

Zgłoś się do administracji, może coś wykombinują ze starym kontem.

Kiedy przeczytałem do końca, odnoszę wrażenie, że mamy ze sobą całkiem dużo wspólnego poza metalem. Też powróciłem w tym roku po kilkuletniej przerwie. I jeszcze trochę tego by się zebrało, ale nie chce mi się pisać dalej. Jeśli chcesz, wal na priwie.

Życzę dobrej zabawy i innych fajnych rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim, dzięki za powitanie :)

 

Jasiulo, to jest to samo konto, tylko zmieniłem nick na mój ogólny, który wszędzie stosuję. Wcześniej miałem osobny nick na kucowe strony, ale zrezygnowałem z niego i postanowiłem używać mojego stałego. A co słucham, to możesz zobaczyć tu: https://www.last.fm/pl/user/Haifisch77777;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...