Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

666_toczownik_666

Brony
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Good

3 Followers

About 666_toczownik_666

 • Rank
  Internetowy urwis
 • Birthday 06/14/1999

Kontakt

 • Skype
  Jan Szataniak
 • Discord ID
  jasiulo#8305

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  gmina Aleksandrów Łódzki
 • Zainteresowania
  heavy metal, karate, śmieszne obrazki z internetu (tzw. "memy"), historia, polityka i fantastyka
 • Ulubiona postać
  Starlight Glimmer, Twilight Sparkle, Discord

Recent Profile Visitors

1,275 profile views
 1. 666_toczownik_666

  Cześć! I w sumie dobranoc. Jutro ciężki dzień.
 2. 666_toczownik_666

  Właśnie tego się obawiam po Kingdom Come. Małe studio może nie mieć pieniędzy na dokończenie tak rozbudowanego tytułu.
 3. 666_toczownik_666

  Jakiś czas temu Brony Notion zrobił filmik o teorii, że kucyki magicznie zamienione w alikorny tak naprawdę nimi nie są. Mają mniejszą moc, mniejsze rozmiary i nie mają falującej grzywy. Są j po prostu super jednorożcami, nie prawdziwymi alikornami.
 4. 666_toczownik_666

  Pierwszy raz usłyszałem o niej już kilka miesięcy temu. Zapowiada się ciekawie, ale to nie pierwsze małe studio z wielkimi ambicjami. Oby nie skoczyli jak "No Man's Sky". Preordera i tak bym nie kupił, ale na pewno będę czekał na premierę.
 5. 666_toczownik_666

  Fandomy mają podobną ilość raka, co reszta społeczeństwa. Co najwyżej inaczej się to objawia. Nasz fandom jest na tyle mały, że jeśli pozna się go od "toksycznej strony" i się zniechęci, istnieje małe prawdopodobieństwo, że kiedyś spotka się kogoś, kto przekona do powrotu. I to chyba większy problem.
 6. 666_toczownik_666

  Czuję się wyróżniony. Za co, jeśli można wiedzieć? Chyba aż tak się nie atencjonowałem.
 7. 666_toczownik_666

  Dziękuję Kapitan Oczywisty
 8. 666_toczownik_666

  Pojawiła się w serialu?
 9. Miałem wstawić śmieszkowy post, ale zrobiło mi się smutno i zmieniłem zdanie :c

   

 10. 666_toczownik_666

  Cześć! Byłem kiedyś w Suwałkach i widziałem autokary z Rosjanami pod centrum handlowym. Raczej cię to nie obchodzi, ale i tak musiałem to napisać. Miłej zabawy!
 11. Zauważ, jak duży odsetek Polaków identyfikuje się z postaciami księgi pewnego bliskowschodniego plemienia pasterzy. Ech, wychodzi fanbojstwo Dawkinsa, ale nie o tym. Slogan "Love and tolerance", jak już wyżej napisano, powstał jako troll na 4chanie. Niemniej jednak, całkiem pokaźne stado oparło swoją moralność na tej zasadzie. Jest przelsztalceniem zasady "żyj i pozwól żyć", z dodaniem bycia miłym dla otoczenia, nie obojętnym. Poznać ją w formie "love and tolerate" mogły tylko osoby, które kiedyś spotkały się z naszym ukochanym fandomem, więc ogół osób, które umieją w internet, identyfikuje nas z tym hasłem. Czy słusznie? Poniekąd tak. Nie spotkałem jeszcze środowiska bardziej tolerancyjnego i otwartego, niż ten fandom. Z miłością bywa różnie, ale ogólnie jesteśmy dla siebie raczej dość sympatyczni. Nie sądzę jednak, by wynikało to z kreskówki o pastelowych konikach. Morze mondre morze nie nie wiem
 12. 666_toczownik_666

  Bravo spadło z rowerka jakoś z dwa miesiące temu. Witam serdecznie na forum i życzę miłej zabawy! Fandom to raczej przyjazne miejsce, o ile zachowuje się podstawowy RiGCz, więc raczej możesz czuć się tu bezpiecznie. Wagą się nie przejmuj, dopóki BMI utrzymuje się w granicach zdrowego rozsądku Dobranoc, zapraszam na priwa.
 13. 666_toczownik_666

  Cześć! Nick masz, jakby nie patrzeć, niesztampowy, więc mam i niesztampowe powitanie. SIEEEMANKOOOO ZIOMECZKUUU POZDRO Z FARTEM NA FORUME I ŻEBY CI SIĘ ŻYCIE FAJNIE UKŁADAŁO !!!!!! Zapraszam na priw.
 14. 666_toczownik_666

  Siema kuxwa (znowu przegrałem) witam!!!11!!1 Pisownia rzeczywiście kłuje w oczy. Bardzo utrudnia czytanie i zrozumienie. Skoro jesteś starym fandomowym, pozwolę sobie na tę niewielką facjecję, koniem, to nie potrzebujesz wydumanego powitania. I tak jest już późno i nie mam pomysłu m Zapraszam na priwa i życzę miłej zabawy!
 15. 666_toczownik_666

  Szalom Znowu fala nowokolegów. Radzę ci nie ograniczać się w gimnazjum poprzez mowienie, że jesteś ścisłowcem. Jeśli zmienisz plany, bardzo trudno będzie ci nadrobić duże luki. Jeśli masz jakiś interes, zapraszam na priv.
×
×
 • Create New...