666_toczownik_666

Brony
 • Zawartość

  87
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

40 Dobra

3 obserwujących

O 666_toczownik_666

 • Ranga
  Posąg kuca na posągu Equestrii
 • Urodziny 14.06.1999

Kontakt

 • Skype
  Jan Szataniak
 • Discord ID
  jasiulo#8305

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  gmina Aleksandrów Łódzki
 • Zainteresowania
  heavy metal, karate, śmieszne obrazki z internetu (tzw. "memy"), historia, polityka i fantastyka
 • Ulubiona postać
  Starlight Glimmer, Twilight Sparkle, Discord

Ostatnio na profilu byli

406 wyświetleń profilu
 1. Nie potrafię wrzucać zdjęcia w spojler na komórce, wybacz. Zastanawia mnie, jal daleko mogę się posunąć z kreatywnością językową, by odpowiedź została uznana. Widliczki mają plemniki z dwoma wiciami i kłos zarodnionośny na samej górze. Na liściach są języczki do picia wody. Nwm nie mam więcej pomysłów trudne fujka.
 2. Więc są trotofile i sporofile wielofunkcyjne megazordy ma Thyrsopteris elegans a oddzielne Osmunda javanica.
 3. Odpowiedź przyjdzie jutro, ale teraz chciałbym się odnieść do twojej porady. Nawet lubiąc coś, trzeba w to włożyć pracę, by się nauczyć. Tak nie powinno być. W gimnazjum tak nie było. Fujka. A za skrócone przedstawienie kreacjonistycznej teorii biogenezy należy się dodatkowy punkt.
 4. Po wpisaniu w Google "zecora shipping" wyskoczyło mi kilka artów z Luną. I nawet trzyma się to kupy (w miarę). Obie postacie są inne od otaczających ich zwierzątek: Luna pracuje w nocy, je skórki od bananów i nie tylko w moim headcannonie słucha Evanescence i Linkin Park; Zecora rapuje nawet bez złotego łańcucha na szyi, jej głos i akcent jest wyjątkowo "czarny", jak na mlp, mieszka w lesie i tylko robi potki. Wydaje mi się, że między tymi postaciami mogłaby się pojawić jakaś nić porozumienia, co potencjalnie daje szanse na romans. Jednakowoż Zecorę widzę raczej jako starszą klacz, wyzwoloną od chuci, która dzięki swoim chwastom i szyszkom na kiju zachowała młody wygląd.
 5. Rośliny są na lądzie od zawsze. To wody zostały zaorganizmowane później (Rdz 1, 11 i 1, 20). Przystosowaniem są tkanki wzmacniające. W wodzie wodorotlenek wodoru (hahaha bo woda ma grupę hydroksylową ale B E K A :~~~~D) utrzymywał krzaczki w normalnej pozycji, ale na lądzie rzadkie powietrze nie dawało takiej podpory, więc sb takom np sklerenchymę wymyśliły. Teraz czas na moje pytanie. Jak nauczyć się botaniki i tych innych dziwnych małych żyjątek na maturę bez dużego nakładu pracy?
 6. Kłamstwo, po trzykroć kłamstwo. Liczba liścieni jest zwykle równa 5. Sporofit jest diploidalny.
 7. Merystem zarodnikotwórczy, zwany też archeosporem. Jeden z niewielu, który nie powiększa rośliny. Należy do grupy merystemów wtórnych. Jego rola jest różna u różnych krzaczków. U mszaków i paprotników jednakozarodnikoych występuje w zarodni i tworzy tam w procesie mejozy mejospory, dzielące się mitotycznie. U paprotników różnozarodnikowych jego rola jest zbliżona, lecz w miejsce zarodni pojawiają się mikrosporangia i makrosporangia. Tworzą makrospory i mikrospory. U roślin nasiennych występuje w pylnikach (tworzy pyłek) i środek zarodka (żaden to zarodek, tylko nienarodzone życie!!1111!1!!1!1!), który tworzy komórki, z których jedna tworzy gametofit. To by było na tyle. P.S. Widzę, że niektórzy za bardzo zaprzyjaźnili się z Wikipedią XD
 8. Czemu mnie tak nienawidzisz? Ja wypróbowałbym nieugotowaną fasolę. Fazyna, zawarta w roślince skleja czerwone ludki z bąbelkami gazu we krwi.
 9. Tak, ja. Nie wiem, jak daleko mogę się tu posunąć ze szkalowaniem przeciwników policji, ale mogę ci wysłać kilka memuw memuszkuw na priwie. TPS ZDP SP na 100%
 10. Cześć! Szanujesz Panów Policjantów? Bo ja bardzo.
 11. Porphyra tenera, Spirogyra classa, Closterium venus, Ulva lactuca, Scourfeldia, Rzęsa drobna, Grzybienie białe Specjalnie za karę przekopałem Wikipedię w poszukiwaniu jakichś niesztampowych gatunków. Sprawdź sobie, czy nie oszukałem :~~~) A mój nick pisze się małą literą od samego jego początku (czyli od dawna). I tak pewnie niedługo zmienię. Przypomniała mi się stara ksywka i muszę to gdzieś wykorzystać.
 12. Hej

  Szalom Haifisch to pierwszy utwór metalowy, który mi się spodobał. Stare czasy, eska rock była jeszcze ogólnopolska, grała metal a ja jej słuchałem w drodze do szkoły. I popatrz jak nisko upadłem. Siedzę na forum o koniach i a dla relaksu słucham Bathorego. Nie idź tą drogą. Ale pochwal się czego słuchasz. Ja ci polecę Eliasa Frosta, gra pucykowy metal, gotyk, folk i industrial. Zgłoś się do administracji, może coś wykombinują ze starym kontem. Kiedy przeczytałem do końca, odnoszę wrażenie, że mamy ze sobą całkiem dużo wspólnego poza metalem. Też powróciłem w tym roku po kilkuletniej przerwie. I jeszcze trochę tego by się zebrało, ale nie chce mi się pisać dalej. Jeśli chcesz, wal na priwie. Życzę dobrej zabawy i innych fajnych rzeczy.
 13. Nie znam się na tym, moje rysunki wyglądają nie lepiej, niż te niepełnosprawnych dzieci sprzedawane na aukcjach charytatywnych, ale mi się podoba.
 14. Bardzo odważne stwierdzenie. Co mogłabyś nam opowiedzieć o wpływie "wojny w buszu" na wydobycie diamentów w Rodezji? Skoro już skończyliśmy facjecje, można przejść do rzeczy. Cieszę się, że w końcu zdecydowałaś się kucykować z nami. Jesteśmy bardzo sympatyczni, chyba że akurat ktoś rozkręca dramę. Też interesuję się sztuką. Szczególnie cenię sobie cenzopapy. Jeśli masz do mnie jakieś pytania (jakbym kogokolwiek obchodził XD), to pisz. Baw się dobrze!
 15. Tak się składa, że mamy tu cały poddział poświęcony muzyce elektronicznej (Dział Vinyl i Octavii), więc chyba nie jesteś sam. Zatem czym się teraz zajmujesz?