666_toczownik_666

Brony
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

37 Dobra

2 obserwujących

O 666_toczownik_666

 • Ranga
  Internetowy urwis
 • Urodziny 06/14/1999

Kontakt

 • Skype
  Jan Szataniak
 • Discord ID
  jasiulo#8305

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  gmina Aleksandrów Łódzki
 • Zainteresowania
  heavy metal, karate, śmieszne obrazki z internetu (tzw. "memy"), historia, polityka i fantastyka
 • Ulubiona postać
  Starlight Glimmer, Twilight Sparkle, Discord

Ostatnio na profilu byli

705 wyświetleń profilu
 1. Cześć! I w sumie dobranoc. Jutro ciężki dzień.
 2. Właśnie tego się obawiam po Kingdom Come. Małe studio może nie mieć pieniędzy na dokończenie tak rozbudowanego tytułu.
 3. Jakiś czas temu Brony Notion zrobił filmik o teorii, że kucyki magicznie zamienione w alikorny tak naprawdę nimi nie są. Mają mniejszą moc, mniejsze rozmiary i nie mają falującej grzywy. Są j po prostu super jednorożcami, nie prawdziwymi alikornami.
 4. Pierwszy raz usłyszałem o niej już kilka miesięcy temu. Zapowiada się ciekawie, ale to nie pierwsze małe studio z wielkimi ambicjami. Oby nie skoczyli jak "No Man's Sky". Preordera i tak bym nie kupił, ale na pewno będę czekał na premierę.
 5. Fandomy mają podobną ilość raka, co reszta społeczeństwa. Co najwyżej inaczej się to objawia. Nasz fandom jest na tyle mały, że jeśli pozna się go od "toksycznej strony" i się zniechęci, istnieje małe prawdopodobieństwo, że kiedyś spotka się kogoś, kto przekona do powrotu. I to chyba większy problem.
 6. Czuję się wyróżniony. Za co, jeśli można wiedzieć? Chyba aż tak się nie atencjonowałem.
 7. Dziękuję Kapitan Oczywisty
 8. Pojawiła się w serialu?
 9. Miałem wstawić śmieszkowy post, ale zrobiło mi się smutno i zmieniłem zdanie :c

   

 10. Cześć! Byłem kiedyś w Suwałkach i widziałem autokary z Rosjanami pod centrum handlowym. Raczej cię to nie obchodzi, ale i tak musiałem to napisać. Miłej zabawy!
 11. Wróciłem do fandomu wiosną tego roku. Z poprzedniego okresu, który przypadał właśnie na czas największego rozkwitu, pamiętam ogromny entuzjazm. Wszyscy oglądali kucyki od co najwyżej dwóch lat i mieli masę pomysłów i chęci. Obecny fandom okrzepł. Większość osób, która przyszła w okresie największego hajpu, znudziła się i od dawna ich z nami nie ma. Nie ma też dużego przyrostu nowych osób, dużo chętniej podejmujących się ambitnych projektów. Starzy raczej juz niczym nie zaskakują, więc wydaje się, że nic się nie dzieje. Ale jakoś tam powolutku życie się toczy w naszym fandomku i raczej szybko to się nie skończy.
 12. Zauważ, jak duży odsetek Polaków identyfikuje się z postaciami księgi pewnego bliskowschodniego plemienia pasterzy. Ech, wychodzi fanbojstwo Dawkinsa, ale nie o tym. Slogan "Love and tolerance", jak już wyżej napisano, powstał jako troll na 4chanie. Niemniej jednak, całkiem pokaźne stado oparło swoją moralność na tej zasadzie. Jest przelsztalceniem zasady "żyj i pozwól żyć", z dodaniem bycia miłym dla otoczenia, nie obojętnym. Poznać ją w formie "love and tolerate" mogły tylko osoby, które kiedyś spotkały się z naszym ukochanym fandomem, więc ogół osób, które umieją w internet, identyfikuje nas z tym hasłem. Czy słusznie? Poniekąd tak. Nie spotkałem jeszcze środowiska bardziej tolerancyjnego i otwartego, niż ten fandom. Z miłością bywa różnie, ale ogólnie jesteśmy dla siebie raczej dość sympatyczni. Nie sądzę jednak, by wynikało to z kreskówki o pastelowych konikach. Morze mondre morze nie nie wiem
 13. Bravo spadło z rowerka jakoś z dwa miesiące temu. Witam serdecznie na forum i życzę miłej zabawy! Fandom to raczej przyjazne miejsce, o ile zachowuje się podstawowy RiGCz, więc raczej możesz czuć się tu bezpiecznie. Wagą się nie przejmuj, dopóki BMI utrzymuje się w granicach zdrowego rozsądku Dobranoc, zapraszam na priwa.
 14. Cześć! Nick masz, jakby nie patrzeć, niesztampowy, więc mam i niesztampowe powitanie. SIEEEMANKOOOO ZIOMECZKUUU POZDRO Z FARTEM NA FORUME I ŻEBY CI SIĘ ŻYCIE FAJNIE UKŁADAŁO !!!!!! Zapraszam na priw.
 15. Siema kuxwa (znowu przegrałem) witam!!!11!!1 Pisownia rzeczywiście kłuje w oczy. Bardzo utrudnia czytanie i zrozumienie. Skoro jesteś starym fandomowym, pozwolę sobie na tę niewielką facjecję, koniem, to nie potrzebujesz wydumanego powitania. I tak jest już późno i nie mam pomysłu m Zapraszam na priwa i życzę miłej zabawy!