Skocz do zawartości

Wędrowiec [NZ]{Violence][Alternate Universe]


Recommended Posts

Od autora: Jest to moje drugie opowiadanie, w dodatku pisze je jednocześnie z pierwszym (ale to szczegół :)) i będzie ono prawdopodobnie lepiej rozbudowane ( niestety nie mogę tego obiecać) I przepraszam za błędy :) A i jeszcze jedno rozdziały będą się pojawiać w długich odstępach czasu, do czasu zakończenia "Nie Bohatera".

Wędrowiec

 

Historia opowiada nam o ostatnim podmieńcu w Equestrii, który musi pomóc...  A zresztą sami się przekonacie.

 

Prolog

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem. 

Zobaczyłem.

Trochę się zawiodłem.

Na razie nic konkretnego nie mogę tu napisać, bo tekstu mało. 

Nie będę tu wróżył z fusów, ale niech tym razem wygra optymistyczne spojrzenie i powiem tak:

,,Jest potencjał"

W sumie tyle, tak jak piszę, nic konkretniejszego tu na razie nie ma, to i nic nie napisze.

Pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>2017

>dwustronnicowy prolog bez konkretniejszego rozdziału lub dwóch

jv5j9Jq_d.jpg

 

>Spik

>Pinki

Wstawiłabym innego mema, ale to nie jest grupa shitpostingowa na Facebooku ani Discord.

 

Sama treść jest...

...OK, rozumiem, że opierasz się o dalsze sezony, więc nie mogę bić za rzeczy, których z racji nieoglądania serialu po S4E03 nie znam. Za co więc mogę, hmm... O, mam. Za suche, zdawkowe opisy. Za drewniane dialogi. Za dziwaczne, szarpane zdania, które chwilami nie brzmią nawet po polsku, bardziej po polskiemu. Czyli za zwyczajową przypadłość człowieka, który dopiero zaczyna pisać i nie ma pre-readera, który pokierowałby autora na z grubsza właściwe tory, dobra, przymknę na to oko.

Ale za brak fabuły i pędzącą na łeb, na szyję akcję, która (przez brak konkretnego rozdziału) nic nie znaczy... Uuu. Dawajcie młotek. Dlatego zawsze i wszędzie będę na takie gołe mikroprologi krzyczeć, wierzgać i robić awantury. Równie dobrze mogłeś to dokleić do rozdziału pierwszego jako lekko oderwaną od reszty akcji scenę otwierającą, dla czytelnika byłoby tylko lepiej. Publikowanie fików poza konkursami to nie wyścigi, pośpiech tylko ci nabruździ i narobi problemów. Lekcja na przyszłość. Nie pokazuj, jeśli nie masz czego pokazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem to jest mój drugi fik i dopiero  co uczę się pisać. Przez to staram się uczyć na własnych błędach.

A co do Prologu... Hmm... Może... Poprostu będzie lepiej wyglądać z rozdziałem, który (możliwe) będzie dopracowany jak najlepiej. (Chyba)

Jeśli chodzi o pośpiech, to raczej nie. Poprostu stwierdziłem, że dam radę pisać dwa fiki jednocześnie, jeśli dobrze rozporządze czasem. (Prawdopodobnie)

Poza tym dzięki za krytykę, będę wiedział co robie źle.

Edytowano przez Lonley Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...