Lonley Shadow

Brony
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

39 Dobra

1 obserwujący

O Lonley Shadow

 • Ranga
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Margonin
 • Zainteresowania
  Książki, spacery.
 • Ulubiona postać
  Luna

Ostatnio na profilu byli

102 wyświetleń profilu
 1. - Czy to może mieć coś spulnego z koroną mrozu? - zapytała Lyra, nie kryjąc zaciekawienia. - Nie inaczej. - odparł poważnym głosem czarodziej, gładząc swoją brodę - Ale musimy znaleść więcej informacji. - Jeśli chodzi o informacje, to na pewno są w bibliotece. - odparła radośnieTwilight na myśl, że zaraz znajdzie się w najlepszym miejscu na świecie. - Niestety - powiedział smutno Shaining Aromre - teraz trzeba zapłacić za wstęp do biblioteki. - Przecież jesteś księciem! - oburzyła się Rainbow - Nie możesz zażądać wejścia? - Nie da rady. - powiedział smutno - Jak już mówiłem, Sombra przy nich był dobry i czuły.
 2. - Od jakiegoś czasu - zaczął opowiadać przejętym głosem - zima zaczęła wkraczać do miasta, a mieszkańcy zaczeli sobie nie ufać. - Ale jak to? - zapytała zszokowana Rainbow Dash - Przecież kryształowe kucyki są...
 3. "Pokojowa religia"
 4. Wiedźma
 5. - I? - zapytała zaniepokojona. Czarodziej pokręcił głową - Myśle, że to niewielkie prawdopodobieństwo. - miętowa klacz miała już coś powiedzieć, ale czarodziej zaczął kontynuować - Niestety to są tylko przypuszczenia, ale na miejscu dowiemy się więcej. - Racja! - powiedziała Twilight - Cadence i Shining Armore napewno nam pomogą, wystarczy tylko- Wypowiedź Twilight przerwał konduktor wchodzący do wagonu. - Ostatnia stacja Kryształowe Imperium.
 6. Ogień
 7. Dzień 33: Powstaje nowa ziemia, gdzie wszystkie zwierzęta stały się świadome.
 8. Chuck Norris
 9. Szeryf
 10. - To dosyc smutna historia. - powiedziała Rainbow, ocierając łzy. - Tia... - powiedziała Lyra. - A możesz mi powiedzieć - zaczął czarodziej - skąd pochodzili?
 11. Gal
 12. Luna
 13. - No raczej. - powiedziała Rainbow, szczękając zębami. - Może chcesz koc? - zapytała ją, lawędowa przyjaciółka. - Tak poproszę. - powiedziała. Było jej coraz zimniej, żeby myśleć o tym, że ktoś może wziąć to za oznake słabości. Kiedy wtuliła się w koc, poczuła mniejsze zimno, ale to było dla niej lepsze, niż przedtem. - Lyra tak? - zwrócił się do miętowej klaczy, czarodziej. Jednorożec spojrzał na niego i przytaknął z uśmiechem - Skąd pochodzi twoja rodzina?
 14. .nocą Słońce a, dzień w świecić zaczął Księżyc: dzień 30