Lonley Shadow

Brony
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

73 Bardzo dobra

3 obserwujących

O Lonley Shadow

 • Ranga
  Amator wszystkiego
 • Urodziny 15 Marzec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Margonin
 • Zainteresowania
  Książki, spacery.
 • Ulubiona postać
  Luna

Ostatnio na profilu byli

358 wyświetleń profilu
 1. Świetny rozdział Coldwind. Było widać od kilku rozdziałów co się święci, ale czemu Rainbow to zrobiła? Czekam na kolejne rozdziały i zachęcam innych do czytania.
 2. W końcu kilka odpowiedzi na moje pytania. Czekam na kolejne rozdziały z nowymi pytaniami oraz kilkoma starymi. Dalej superanckie tłumaczenie
 3. Tłumaczenie naprawdę świetne. Z chęcią przeczytam kolejne części sagi. I z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały.
 4. Bardzo ciekawy rozdział naprawdę wniósł coś ciekawego.Czekam na kolejne z niecierpliwością. I proszę jak dasz radę wstawiaj częściej, są wakacje (za trzy dni) i teraz czas oczekiwania na kolejne rozdziały będzie się dłużył dwa razy bardziej.
 5. Klif jest moim pierwszym oneshotem, który napisałem, więc mogą się zdarzyć niedociągnięcia i nie jasności. Shot jest dosyć zakręcony, dlatego nie miejcie za złe. Klif
 6. Bardzo ciekawy rozdział naprawdę wniósł coś ciekawego.Czekam na kolejne z niecierpliwością.
 7. Rozdział świetny i co tu dodać. Tak trzymać.
 8. Nie przestawia i tak trzymaj! Mi osobiście tłumaczenie tych rozdziałów się podoba. Jest bardzo fajne i przejrzyste. Cały czas czekam na kolejne rozdziały z niecierpliwością. P.S. komentować ciężko, ponieważ nic nie ma do zarzucenia, tylko to, że rozdziały coraz ciekawsze i fajniejsze. P.S.2 postaram się częściej komentować.
 9. W takiej książce powinno być tyl "łaciny" powinno być z przemocą. Poza tym świetne rozdziały. A i znalazłem kilka błędów stylistycznych, mało ich było, chyba. I jeszcze raz świetne rozdziały, czekam na więcej.
 10. Po długim czasie wstawiam kolejny rozdział, sorki, ale miałem kryzys pisarski Rozdział IX
 11. Mimo kilkunastu błędów, to książka zapowiada się spoko i bardzo chętnie przeczytam. (Ps. Jeśli mogę to oferuje pomoc w poprawieniu błędów, które zauważe)
 12. Fajnie, że wróciłaś Nightmare Princess. A i musisz udostępnić rozdział, bo nie da się wejść.
 13. Krasnoludy