Jump to content

Lonley Shadow

Brony
 • Posts

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Lonley Shadow last won the day on December 7 2017

Lonley Shadow had the most liked content!

About Lonley Shadow

 • Birthday March 15

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Margonin
 • Zainteresowania
  Książki, spacery.
 • Ulubiona postać
  Luna

Recent Profile Visitors

1141 profile views

Lonley Shadow's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

79

Reputation

 1. Obyś skończył dobrze semestr i studia. Nie martw się o nas, jesteśmy bardzo cierpliwi, ale jakbyś jednak zdecydował porzucić temat. To chociaż wstaw to tłumaczenie, które już masz. Napewno nie jest złe.
 2. Wtedy do tawerny, jak na prośbę wszedł Doktor. Nie zamierzał tu przychodzić, lecz czuł wyrzuty sumienia. Wchodząc, zauważył dwa kucyki przy barze. - Dobry wieczór. - powiedział Doktor kłaniając się z lekka - Przyszedłem sprawdzić, jak Pani się miewa. I spokojnie dziś bez czarów.
 3. - Albo zostałem wrobiony - Doktor popatrzył po osobach - Albo mnie ktoś wrabia. Dziękuję Celestio za pomoc. Ogier skłonił się nisko i udał w stronę wyjścia. - Zanim odejdę, chce się spytać, jak księżniczka sypia?
 4. Brązowy ogier ukłonił się przed obliczem księżniczki. - Wawa wysokość, jeśli mam oczyścić was z zarzutów - mówił wyciągając z sakwy ciemnoczerwoną książkę z narysowanym na okładce rubinową gwiazdą. Ze złotymi literami napisanymi kilka słów niemających związku na pierwszy rzut oka: Walka klas, precz z wyzyskiem , Równość wszystkich - chce, żebyś mi o niej powiedziała co nieco.
 5. Doktor podjął się, jeszcze raz skontaktować się z Celestią. Znów wychodząc z toalety napotkał tego samego ogiera. - Dzień Dobry jestem Doktor. - przywitał się uprzejmie - Mogę rozmawiać z Celestią?
 6. Doktor chwilę pomyślał, lecz nic nie przychodziło mu do głowy. - To już wszystko. - odpowiedział, poczym wstał i opuścił tawerne.
 7. - Postaram się. - powiedział Doktor z nadzieją, że w końcu pozna odpowiedz na jedno z wielu pytań. Po czym uśmiechnął się, wyciągając kolejną rzecz z juk. Była to ciemnoczerwona książka z narysowanyą na okładce rubinową gwiazdą. Ze złotymi literami napisanymi kilka słów niemających związku na pierwszy rzut oka: Walka klas, precz z wyzyskiem , Równość wszystkich. - Tą książkę dostałem od Starlight, przez nią zachowywała się dziwnie. - powiedział Doktor - Chyba przez to mogła wyglądać jak wiedźma.
 8. - Zgadza się. - przyznał, poczym zszokowany spojrzał na księge - Tu przecież były zaklęcia. Pewnie to przez ten incydent. - poczym Doktor spojrzał na Lune - Ta księga należy do wiedźmy, albo do kogoś co rzucił klątwę na nią. Próbuje namierzyć właściciela.
 9. Kiedy wszedł za kotary ujrzał, siedząca na poduszkach. Jak zawsze wyglądała nienaganie i pewnie, jednak Doktor mógł zauważyć zmęczenie oraz gorycz w oczach Lunarnej władczyni. - Wasza wysokość. Mam kilka wieści i spraw do was. - powiedział siadają naprzeciwko niej - Pierwsza sprawa - zaczął wyciągając przekletą księge Sunbersta - Możesz mi powiedzieć coś o niej?
 10. Doktor wszedł powoli do tawerny, siadając tam gdzie zawsze. - Czy zastałem księżniczkę?
 11. - Dobrze mówisz przyjacielu. - powiedział doktor, częstując dziadka ciastem - Udam się do Luny, ponieważ kilka innych spraw. - wstał - Do zobaczenia w drodze. Brązowy ogier opuścił tawerne, która wciąż była poruszona, chwilową sytuacją.
 12. - Według mnie mogliśmy, za bardzo na nią naciskac. - odparł Doktor, chowając książkę do juk - Mam zamiar udać się z tym do Sunbersta. - stwierdził - Wiem, że wciąż chodzę w te same miejsca, ale - Doktor zawiesił się na chwilę - Na brodę Starswila, co jeśli zaczęła w tym kopyto Celestie. - ogier spojrzał na staruszka - Tylko ona jest silniejszy od Twilight i jeszcze sen, co jeśli była tam też ona, Słońce w zaćmienie. - nawiązał do koszmaru, który widziała Luna - Co o tym sądzisz? - zapytal, wyciągając ciasto marchewkowo dyniowe.
 13. Minęło sporo czasu (no miesiąc to jednak troche) jestem tylko cciekaw, czy będziesz konttynuowac. (Ps. Rozumiem, że zaczęły się ciężkie miesiące, tylko poprostu jestem ciekaw)
×
×
 • Create New...