Lonley Shadow

Brony
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

60 Bardzo dobra

2 obserwujących

O Lonley Shadow

 • Ranga
  Amator wszystkiego
 • Urodziny 15 Marzec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Margonin
 • Zainteresowania
  Książki, spacery.
 • Ulubiona postać
  Luna

Ostatnio na profilu byli

229 wyświetleń profilu
 1. Fajnie, że wróciłaś Nightmare Princess. A i musisz udostępnić rozdział, bo nie da się wejść.
 2. Krasnoludy
 3. Wyspa
 4. I kolejny super rozdział, który przeczytałem. Czekam na więcej takich lub lepszych.
 5. No w sumie racja.
 6. Według mnie dobry pomysł. A co wy na to, żeby dać nazwy kucyków np. -100 Nightmare Moon - 50 Discord 0 Trixie 25 Nowa Trixie 50 Starlight Glimer 100 Sanset Shimer I tak dalej 1000 Twilight Sparkle 2500 Candence 5000Luna 10000 Celestia
 7. Rozdział nie ukrywam bardzo dobry. Z chęcią go przeczytałem i niecierpliwością czekam na kolejny. Błędy były te kto ktoś podał i chyba nic więcej nie było. Czekam na kolejne rozdziały. (Życzę miłego tłumaczenie, bo przecież o to tu chodzi, żeby dobrze czas tu spędzić)
 8. Ten rozdział był dosyć krótki, ale da się z niego wiele wyciągnąć na temat fabuły. Tłumaczenie dalej bez zmian (czyli świetne) i tak trzymać! Cały czas czekam na nowe rozdziały.
 9. Egipt
 10. Zecora
 11. Roślinki
 12. Według mnie bardzo zajefajne tłumaczenie. Szkoda, że nie ma ich więcej, ale lepiej nie przesadzać co nie? A z treści technicznej, to nie mam uwag, nie znalazłem błędów, a zdania są (według mnie) spójne.
 13. Według mnie wszystko jest bardzo logicznie poukładane. A jeśli chodzi o inne postacie, które już wystąpiły w serialu to są dosyć dobrze odwzorowane (wiadomo okogo mi chodzi), a nowe postacie są dosyć ciekawie przedstawione.
 14. Do gustu przypadło mi całokształt: postacie, miejsca, fabuła. Nowe postacie bardzo interesujące, a w szczególności podoba mi się: nowa Sanset i Winged Hussar. A jeśli chodzi o przedatawienie wojowników Lyoko to według mnie całkiem nieźle, bardzo podobało mi się przedstawienie Jeremiego w Lyoko. Poza tym bardzo dobre przedstawienie Odda. Z momentów zapamiętałem szczególnie większość scen z Pinkie Pie (według mnie bardzo dobre jej odwzorowanie, aż mi się przypomniał Crisis Equestria), również zamek w Canterlot, który Discord przerobił. A z rozdziałów to Rozdział 11: Spotkanie dwóch światów