Skocz do zawartości

Fallout Equestria: G.E.C.K. [NZ] [CROSSOVER] [ADVENTURE] [VIOLENCE]


Kamikun

Recommended Posts

[Pięknej okładki póki co nie uświadczycie, ale może kiedyś...]

 

Słów kilka od autora: Na wstępie chciałbym przeprosić każdego czytelnika, który miał okazję zapoznać się z moim opowiadaniem w 2014/15, które porzuciłem bez słowa. Idea była piękna... zamierzałem ściągnąć na chwilę rozdział ze strony i dokonać w nim kilku poprawek, a następnie z powrotem wrzucić na forum. Tak się jednak nigdy nie stało. Coś jednak męczyło mnie co jakiś czas. Świadomość, że historia w mojej głowie nie została opowiedziana do końca. Teraz gdy mam już więcej czasu usiadłem ponownie do pisania i spłodziłem kolejny rozdział. Zamierzałem nie publikować fika, ale brat przekonał mnie żebym tego nie robił. Tak więc po ponad trzech latach nieobecności powraca.
 

Chciałbym również podziękować wszystkim osobą, które mnie wspierały w pisaniu, pomagały, doradzały, oceniały i tym bardziej przeprosić za zniknięcie bez pożegnania. Dziękuje Wam.

 

Opis sprzed 4 lat:

Cytat

Opowiadanie utrzymane w klimacie pierwowzoru z luźnym do niego podejściem. Okraszone specyficznym poczuciem humoru, postaciami z krwi i kości. Postaciami, które można zarówno pokochać jak i znienawidzić. Niestety nie uświadczycie tutaj hektolitrów krwi i machania gołym plotem przed ekranem. Mam nadzieję jednak, że mimo to zagłębicie się w lekturę.

 

Dołożę wszelkich starań aby dokończyć to opowiadanie, tak więc zapraszam do lektury.

Rozdział 1: Dobierzcie się w pary i…

Rozdział 2: Lekcja życia.

Rozdział 3: Nowy świat.

Rozdział 4: Pierwszy klocek domina.

Rozdział 5:  Łaska. (Gotowy w 1%, 09-06-18 -> Gotowy w 55%,  04-10-18 -> Gotowy w 75%,  08-10-18 -> Gotowy w 91%,  24-10-18)

 

Będę również w miarę na bieżąco aktualizować progres moich prac i w razie przerwy poinformuje o niej na forum.

Edytowano przez Kamikun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Mimo tego, że rozdział 5 jest prawie gotowy... (postanowiłem zmienić w nim tak z 20-30% aby wydarzenia były bardziej autentyczne) muszę chwilowo zawiesić projekt z powodu braku czasu. Gdy zdobędę go trochę więcej i przestanę latać na nadgodziny jak murzyn to wznowię projekt. Obiecuje, że go nie porzucam, tylko przesuwam datę jego realizacji.

Dla wszystkich czytelników: Dziękuję że czytaliście. Mam nadzieję, że się podobało i że gdy wyjdą następne rozdziały znowu przeczytacie je z radością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...