Jump to content

Kamikun

Brony
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Kamikun

 • Birthday 02/23/1993

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Książki, kuce, pisanie, długie romantyczne spacery ;p
 • Ulubiona postać
  Twi. ^^

Recent Profile Visitors

1507 profile views

Kamikun's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

36

Reputation

 1. Mimo tego, że rozdział 5 jest prawie gotowy... (postanowiłem zmienić w nim tak z 20-30% aby wydarzenia były bardziej autentyczne) muszę chwilowo zawiesić projekt z powodu braku czasu. Gdy zdobędę go trochę więcej i przestanę latać na nadgodziny jak murzyn to wznowię projekt. Obiecuje, że go nie porzucam, tylko przesuwam datę jego realizacji. Dla wszystkich czytelników: Dziękuję że czytaliście. Mam nadzieję, że się podobało i że gdy wyjdą następne rozdziały znowu przeczytacie je z radością.
 2. Język jest specyficzny, miejscami ociera się o nieintuicję. Samo opowiadanie utrzymane w klimatach pieśni lodu i ognia, a sam uważam tą "krótką" serię za naprawdę godną uwagi i bardzo wartościową stylistycznie, językowo i nawet jeśli chodzi o suchą wartość fabularną (chodzi mi o tylko fabułę... Nie że jest słaba... Broń Boże) czy też warstwę przekazu, którą niesie Pieśń. Tutaj, powtórzę, klimat wciąga jak mokry śnieg i sprawia, że wyjście z niego wcale nie jest oczywistą rzeczą. Porusza ciekawą tematykę w miejscu, gdzie trudno rozróżnić magię od technologii, a jeden koncept stara się zanegować rację bytu drugiego. Minusem na pewno będą dialogi oraz postacie trzecie, które były tu nieciekawe i jedynymi rzeczami, które wyciągały cię z high-technologicznego błota pośniegowego. Końcówka była kompletnie niesatysfakcjonująca... Mdła, bez wyrazu, podsumowania, czy też morału na koniec, co w przypadku takiej poruszonej tematyki zdaję się musem. Nie mniej oceniam pozytywnie całe opowiadanie bardzo pozytywnie, tak jak lubiłem Pieśń, tak też polubiłem ten tekst, jednak prawie odbiłem się od niego przy pierwszej stronie... Jednak kim bum był, gdybym nie dał szansy autorowi na wykazanie się? A autor wykazał się, ale nie popisał. Czytało się dobrze, ale po przeczytaniu nie odczuwam żadnego niedosytu, a przemyślenia, które nachodzą moją głowę nie są uciążliwym rojem os... Tylko stonowanym szeptem... Podsumowanie: polecam.
 3. Odprowadzałem ukrainkę na przystanek...
 4. Bo Twoja wykluła się z jaja mojej kury. Moja kura sama zniosła jajko z którego się wykluła
 5. Autobusem i to do tego nocnym... Pluszowa Octavia czy elektryczna Vinyl?
 6. Czasami słyszę głosy, które mówią mi co powinienem zrobić... Więc tak... Chyba tak... Czy uważasz się za osobę/kuca wysoką?
 7. Tak. Dzięki że pytasz Jakiś storytelling grałeś?
 8. F*ck YAY~ Kość k20 czy k100?
 9. Potrafię okiełznać tych co potrafią okiełznać wirusa Wygrałem ostatnio w totka trzy razy pod rząd... z początku ta gra wydała mi się kompletnie losowa, ale po rozpracowaniu jej systemu dałem sobie spokój z wysyłaniem kuponów... nie chciałem odbierać innym radości...
 10. Ryż. nie trzeba obierać Iść spać czy dalej siedzieć na MLPPolska?
 11. Nie mam łapek... więc pozostają uszy... Marchewka czy groszek?
 12. Nie jest to może obraz, ale moim zdanie wart jest podzielenia się nim z większą ilością fanów Pani Dnia... (Choć Luna na zawsze w moim sercu )
×
×
 • Create New...