Skocz do zawartości

[Konkurs] Komiksowy konkurs fanfikowy


Kredke

Recommended Posts

1823178__safe_artist-colon-lispp_king+so

 

Pod tą nieco pokręconą nazwą kryje się nowy konkurs na blogu. Dotyczyć będzie jednego z numerów oficjalnego komiksu, a konkursowymi pracami będą tym razem fanfiki. Tomik o którym mowa został wydany w naszym kraju przez wydawnictwo Egmont Polska. Jest to dziewiąty numer komiksu, pod tytułem „Oblężenie Kryształowego Królestwa”.
 

Przejdźmy do właściwej części konkursu:

 

Na początek, kilka słów wprowadzenia. Na końcu dziewiątego tomu, odmieniony Sombra, wraz ze swoją przyjaciółką (!!!) zamierzają wyruszyć na poszukiwania fragmentów pomnika księżniczki Amory – władającej Kryształowym Imperium przed upadkiem. Spójrzcie na kadr poniżej:

 

komiks.jpg

 

I tutaj zaczyna się właściwa część konkursu. Chcę, byście napisali dalszy ciąg. Sombra i Radiant Hope (tak się nazywa ta klacz) wyruszają w podróż. Czy odnajdą wszystkie fragmenty? Co dalej? Amora zechce odzyskać władzę w Kryształowym? Co na to aktualna księżniczka, Mi Amore Cadenza? Wszystko zależy od was. 

 

Szczegóły konkursu:

 

1. Jest to konkurs fanfikowy. Praca będąca kontynuacją wątku przedstawionego wyżej.

2. Jedna praca na osobę.

3. Limit słów to 20.000 (około 60 stron tekstu).

4. Styl dowolny, gatunek dowolny (BEZ GORE I CLOP). Praca w klimacie MLP.

5. Praca MUSI być umieszczona na google docs i udostępniona do czytania. MUSI mieć WYŁĄCZONĄ możliwość komentowania w dokumencie.

6. TERMIN ODDAWANIA PRAC: 5 października 2018 godzina 23:59. Prace wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę.

7. SPOŚRÓD NADESŁANYCH PRAC WYBIERZEMY TRZY, KTÓRE ZOSTANĄ NAGRODZONE! (skład jury: Kredke, Rarity)

8. Prace nadsyłacie na maila: [email protected]. W temacie MUSI się znaleźć [Sombra wróć kuce truć!] i nick autora. W treści maila wystarczy podać link do dokumentu z fanfikiem.

 

Nagrodami są: 

 

Egzemplarz komiksu „Oblężenie Kryształowego Królestwa” z autografem jego rysownika: Andy'ego Price'a.

 

20180909_125604.jpg             20180909_125819.jpg 

 

Zapraszam do udziału w konkursie!

Edytowano przez Kredke
dodanie tagu w tytule
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...