Jump to content

[Dyskusja] Rodzina Króla


Veqer
 Share

Recommended Posts

Siema,

Tak jak stoi w tytule, chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze przypuszczenia dotyczące rodziny Króla. Ogólnie poczynając od tego, czy w ogóle może ją mieć, kończąc na tym jak mogła przebiec jej historia. 

Z tego co ja pamiętam, w którymś komiksie opowiadającym jedną z wersji genezy Króla, jego "Matką" był kryształ który również podarował mu jego moce i to jedna z pierwszych wersji wydarzeń która tutaj zasugeruje.

Sombra wydaje się być niezwykły, a biorąc pod uwagę fakt jaką dysponował mocą (a mógł chociażby zmuszać kucyki do wypełniania jego woli), oraz jego tyranię, raczej nie sądzę by jego rodzina była od zawsze Królewskiej krwi. Ba! - W przytoczonym komiksie jest nawet scena w której Król dosłownie "Zabija" ówczesną władczynie Imperium. Nie mam pojęcia jaki kryształ miał cel w zesłaniu Sombry i daniu mu jego mocy, ale cóż... pogdybajmy. Chce zobaczyć jakie wy znacie, bądź też jakie macie domysły odnośnie krewniaków Króla.

Edited by Veqer
Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam, to nie sam kryształ dał mu jego moc, a umbrumy uwiezione wewnątrz owej skały, które jednocześnie były jego krewnymi. Według mnie pomysł, że moc Sombry pochodzi od złych do szpiku kości, niereformowalnych, palących całe wioski potworów jest wcale niezły. Jednak bardziej przypadł mi do gustu pomysł z pewnego fanfika. Mianowicie nasz król cieni, był prawowitym następcą tronu, lecz przy porodzie zmarła jego matka. Ojciec obwiniając pierworodnego o los żony wysłał go na wygnanie(gdzie nauczył się paru sztuczek), a sam postarał się o nowego dziedzica z nową klaczą. Sombra postanowił odebrać co należało do niego i pozbyć się swoich "bliskich". Lubię takie historyjki o spiskach wśród możnych . :nmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...