IloveSombra

Brony
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

147 Great and Powerful Reputation

6 Followers

About IloveSombra

 • Rank
  NowoKuc
 • Birthday 09/13/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kielce/Kraków
 • Zainteresowania
  Sport, komputery, książki, czarna magia, mechanika, psychologia,
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash ponieważ mam z nią najwięcej wspólnego
  King Sombra za jego styl i stary dobry motyw
  Rarity za silną osobowość i piosenki
  Spike za fanfiki na jego temat

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. IloveSombra

  Król Sombra nigdy nie był piękniejszy. Niech mu ziemia lekką będzie. A poza tym fajnie się oglądało. Co prawda liczyłem na epicką wojnę przez cały sezon, ale raczej 5 latkom, by to się nie spodobało XD. Niemniej jednak jak na otwarcie sezonu, było dość dynamicznie. Mroczny władca rozgrzał publikę, Grogar zbiera siepaczy, a Cozy Glow kombinuje jak tu wykorzystać złoli. Jestem ciekawy jak to się wszystko potoczy. Dostałem co chciałem 9/10.
 2. IloveSombra

  Jak nazywa się szpital dla koni? Horsepital
 3. IloveSombra

  To i ja dodam coś od siebie. 1.Battlefleet Gothic: Armada 2 - Gra z uniwersum młotka wojennego 40k, skupiająca się na bitwach kosmicznych między flotyllami zwaśnionych frakcji. Nie bawimy się w budowanie baz, ani produkcję jednostek. W kampami jest możliwość umocnienia podbitych światów w zależności od rodzaju planety i jest to maksymalnie uproszczone. Bitwy nie są ogromne( około 5-10 okrętów), ale sprawiają sporo radości i pozwalają się cieszyć widokami, a jest na co popatrzeć. Walki wymagają skupienia i znajomości zalet poszczególnych statków i ras. Niestety jeśli chodzi o multi to balans frakcji i dobór przeciwników jest słaby. Sam jednego dnia wygrałem około 15 gier Eldarami z rzędu, bez żadnego problemu. Twórcy nie zostawili graczy na lodzie i planują przebudowanie systemu abordaży, oraz dodanie 4 kampanii. Podsumowując jestem zadowolony z wydanych pieniędzy. Niestety screeny za dużo ważą, więc statków nie będzie.
 4. IloveSombra

 5. IloveSombra

  Wyczuwam, że ten sezon będzie pełen nawracania, przebaczania itp. Skoro Sombra rozwalił drzewo harmonii, to może wysadzi też zamek Twilight. Czekam z niecierpliwością.
 6. IloveSombra

  Witam serdecznie. Takie małe pytanie. Jesteś fanem chaosu, tylko w Dawn of War? Czy może w całym uniwersum Warhammera 40k?
 7. Znalazłem mamę Cozy Glow, tyle wygrać

  Spoiler

  Przechwytywanie.PNG.cd72fedc720b487a928fcb7d947b954f.PNG

   

  1. ByczekPazerny

   ByczekPazerny

   Peruka. Albo i dwie, bo na ogon też trzeba... 

    

  2. Triste Cordis

   Triste Cordis

   No tak, powiesili żeby wyschła na słońcu. Później pokroić, i do beczki z solą. Na zimę jak znalazł :ihaabloom:

 8. IloveSombra

  Ostatnio na forum dość cicho, ale zawsze wypada się przywitać. Witaj nowy kucu, fajnie że wpadłeś.
 9. IloveSombra

  Zrobiłeś mi dzień tą ponyfikacją. Czekam na więcej.
 10. IloveSombra

  Moje podejście do roboty/nauki: No i moi jak coś mi się uda, choć się tego nie spodziewam: Ewentualnie, gdy ktoś mnie wpieni:
 11. IloveSombra

  Pamiętam jak całe dni grało się w "gałę" na boisku. Gdy robiło się zbyt ciemno, by dostrzec czy piłka przeleciała przez bramkę, przenosiliśmy się na ulice, gdzie latarnia dawała nam światło. Miałem wrażenie, że jestem dzieciakiem z jakiegoś amerykańskiego filmu(chyba chodziło o kosmiczny mecz). Robiło się wiele durnych rzeczy takich jak wkradanie się na cementownie po zmroku, albo uciekanie przed sąsiadem, któremu nie spodobała się nasza zabawa w berka na polu kukurydzy. Najlepsze i tak były te wspólne gry z kolegami. Kurła kiedyś to było.
 12. IloveSombra

  Liczę że będzie karaoke. Trzeba ośpiewać nowy sezon
 13. IloveSombra

  Jadłem tosty z dżemem aroniowym.