Jump to content

IloveSombra

Brony
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About IloveSombra

 • Birthday 09/13/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kielce/Kraków
 • Zainteresowania
  Sport, komputery, książki, czarna magia, mechanika, psychologia,
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash ponieważ mam z nią najwięcej wspólnego
  King Sombra za jego styl i stary dobry motyw
  Rarity za silną osobowość i piosenki
  Spike za fanfiki na jego temat

Recent Profile Visitors

1923 profile views

IloveSombra's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

132

Reputation

 1. Król Sombra nigdy nie był piękniejszy. Niech mu ziemia lekką będzie. A poza tym fajnie się oglądało. Co prawda liczyłem na epicką wojnę przez cały sezon, ale raczej 5 latkom, by to się nie spodobało XD. Niemniej jednak jak na otwarcie sezonu, było dość dynamicznie. Mroczny władca rozgrzał publikę, Grogar zbiera siepaczy, a Cozy Glow kombinuje jak tu wykorzystać złoli. Jestem ciekawy jak to się wszystko potoczy. Dostałem co chciałem 9/10.
 2. Jak nazywa się szpital dla koni? Horsepital
 3. To i ja dodam coś od siebie. 1.Battlefleet Gothic: Armada 2 - Gra z uniwersum młotka wojennego 40k, skupiająca się na bitwach kosmicznych między flotyllami zwaśnionych frakcji. Nie bawimy się w budowanie baz, ani produkcję jednostek. W kampami jest możliwość umocnienia podbitych światów w zależności od rodzaju planety i jest to maksymalnie uproszczone. Bitwy nie są ogromne( około 5-10 okrętów), ale sprawiają sporo radości i pozwalają się cieszyć widokami, a jest na co popatrzeć. Walki wymagają skupienia i znajomości zalet poszczególnych statków i ras. Niestety jeśli chodzi o multi to balans frakcji i dobór przeciwników jest słaby. Sam jednego dnia wygrałem około 15 gier Eldarami z rzędu, bez żadnego problemu. Twórcy nie zostawili graczy na lodzie i planują przebudowanie systemu abordaży, oraz dodanie 4 kampanii. Podsumowując jestem zadowolony z wydanych pieniędzy. Niestety screeny za dużo ważą, więc statków nie będzie.
 4. Wyczuwam, że ten sezon będzie pełen nawracania, przebaczania itp. Skoro Sombra rozwalił drzewo harmonii, to może wysadzi też zamek Twilight. Czekam z niecierpliwością.
 5. Witam serdecznie. Takie małe pytanie. Jesteś fanem chaosu, tylko w Dawn of War? Czy może w całym uniwersum Warhammera 40k?
 6. Znalazłem mamę Cozy Glow, tyle wygrać

  Spoiler

  Przechwytywanie.PNG.cd72fedc720b487a928fcb7d947b954f.PNG

   

  1. ByczekPazerny

   ByczekPazerny

   Peruka. Albo i dwie, bo na ogon też trzeba... 

    

  2. Cipher 618

   Cipher 618

   No tak, powiesili żeby wyschła na słońcu. Później pokroić, i do beczki z solą. Na zimę jak znalazł :ihaabloom:

 7. Ostatnio na forum dość cicho, ale zawsze wypada się przywitać. Witaj nowy kucu, fajnie że wpadłeś.
 8. Zrobiłeś mi dzień tą ponyfikacją. Czekam na więcej.
 9. Moje podejście do roboty/nauki: No i moi jak coś mi się uda, choć się tego nie spodziewam: Ewentualnie, gdy ktoś mnie wpieni:
 10. IloveSombra

  KPM 18.1

  Liczę że będzie karaoke. Trzeba ośpiewać nowy sezon
 11. Z tego co pamiętam, to nie sam kryształ dał mu jego moc, a umbrumy uwiezione wewnątrz owej skały, które jednocześnie były jego krewnymi. Według mnie pomysł, że moc Sombry pochodzi od złych do szpiku kości, niereformowalnych, palących całe wioski potworów jest wcale niezły. Jednak bardziej przypadł mi do gustu pomysł z pewnego fanfika. Mianowicie nasz król cieni, był prawowitym następcą tronu, lecz przy porodzie zmarła jego matka. Ojciec obwiniając pierworodnego o los żony wysłał go na wygnanie(gdzie nauczył się paru sztuczek), a sam postarał się o nowego dziedzica z nową klaczą. Sombra postanowił odebrać co należało do niego i pozbyć się swoich "bliskich". Lubię takie historyjki o spiskach wśród możnych .
×
×
 • Create New...