Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Szonszczyk

[RANT] Celestia na emeryturze... dlaczego?

Recommended Posts

Od pewnego czasu mam problem z napisaniem nowego tematu, a wiecie dlaczego? Bo ktoś mi zarąbał mój dział! Stał się księżniczką całego tego pałacu! Jak ja Cię dorwę Twilight, zrzucę Cię z tronu i zaprowadzę stare porządki!

Przecież tyle lat, co najmniej 1000 cholernych lat rządziła platforma Księżniczka Celestia, ludzie kucyki mieli ciepłą wodę w kranie i było im dobrze, wiesz dlaczego? Ta woda była podgrzana w blasku Celestii, tym samym, którego Tobie brakuje! Gdzie się pchasz do rządzenia Twilight?! Zwykła bibliotekarka bardziej z ambicji niż z doświadczenia. Najniższa krajowa to było za mało co nie? Nawet najniższej nie było? Mniej książek wypożyczyło całe Ponyville niż ty sama! Takie porządki zaprowadziłaś! Weszłaś w kuper księżniczkom to dostałaś posadę! Tyle czasu Cię karmiły i doglądały, a ty im pokazałaś gdzie ich miejsce. Pytasz gdzie? No w domu spokojnej starości, a gdzie?! No gdzie według Ciebie mogły znaleźć się dwie najpotężniejsze klacze w Equestrii po stracie swojego pałacu? U mamusi? No chyba nie...

 

Nie myśl, że teraz ktoś Ci podwórze pałacowe dmuchawą do liści przejedzie, wypucuje posadzkę, zagrzeje siedzisko podczas Twojej nieobecności... cały ten mój trud na nic! Czemu mi to zrobiłaś, no czemu?

  • Haha 2
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie kto teraz zajmuje się słońcem i księżycem. Przecież to ostateczne talenty Luny i Celestii :rainderp:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siły Lasu Everfree przejęły kontrolę nad...ej chwila. Skoro w owym lesie słońce i księżyc zachodziło samo z siebie to jakim cudem reszta Equestrii musiała sama sobie wznosić oba ciała niebieskie? Czuję tu przekręt :stare:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...