Jump to content

Recommended Posts

https://www.deviantart.com/keenkris/art/Map-of-Equestria-And-Beyond-790278917
Rysunki robione na zamówienie przez Kawcie555 z wattpad
A rasa Yugorien wymyślona przez Mira Szyjer

Każdy z was wie jak zakończył się bunt Lucyfera w niebie ale czy widzieliście że poza nim w buncie wzięło udział masę aniołów?
Otóż nie ponieważ żadne zapiski w bibli tego niepodają a cały bunt powstał dlatego że Lucyfer chciał lepszego traktowania dla aniołów które przybyły do nieba a nie się w nim urodziły a jak powstały tego niewie nikt.
Z powodu tego że Lucek chciał coś zmienić Bóg za karę wysłał go do piekła razem z resztą buntowników.
Więc pewnie zapytacie się gdzie w tym wszystkim nasi główni bohaterowie otóż cała 24 łowiła ryby w czwartym wymiarze razem z jeźdźcami apokalipsy, tak zamiast siedzieć w niebie tamci woleli pić wódę czy inne trunki czy to niebiańskie czy piekielne. 
A jeśli chcecie wiedzieć gdzie znajduje się przejście do wymiaru czwartego to jest ono w skarbcu samego Boga ale nasi aniołowie niemieli problemu by się tam dostać gdyż nikt nie pilnował posiadłości stwórcy bo poco przecież nikt się nie włamie bo to Bóg a tu taki numer.
Już pierwszego dnia a było to latem (tak w niebie też są pory roku) wynieśli stamtąd szkatułę z czymś brzęczącym w środku i schowali ją pod kamieniami w miejscu tak niedostępnym dla zwykłego kucyka czy nawet alicorna jakim był trójkąt Equestriański znajdujący się za lodowymi krainami u dołu mapy(tej z linka), a wracając do aktualnego wątku to nasi przyjaciele już od kilku tygodni przychodzili do jeźdźców by stąd mieć dogodną sytuację do ucieczki gdy tylko Lucyfer zacznie swój bunt.
Gdy wszystko się już zaczęło ferajna wstała zabrała swoje plecaki poczym udali się na wyspę by się rozlokować i zacząć budowę sporej wioski dla tych którzy pójdą za nimi.
W międzyczasie otwarli też skrzynię która zawierała naszyjniki z dziwnymi emblematami w postaci znaków zodiaku(tych samych które są na tyłkach mojej rasy)w momencie gdy je założyli każdy z nich stracił znaczek na rzecz znaku z naszyjnika oraz pozmieniały  się ich wyglądy na takie bardziej demoniczne z cechami charakterystycznymi dla danego Zodiaku i tak oto powstały demony Zodiaku.
A teraz zapewne zapytacie jak dostać się do piekła prosto z nieba? Otóż schodami, po zakończeniu przemiany nasze kochane demony udały się w pogoń za Lucyferem i 552 aniołami czekającymi na to by ich osądzono.
Na szczęście mieli fart gdyż podróż buntowników dopiero się zaczeła i dogonili ich dokładnie wtedy gdy wkraczali na schody, gdy już im wytłumaczyli o co chodzi cała ta anielska chołota poza Lucyferem który stwierdził że musi odbyć swoją wieczną karę zgodziła się i razem byłymi już aniołami udali się na wyspę gdzie każdy z 24 zodiaków wybrał po 23 anioły po czym przystąpili do rytułału przemiany i zmienili je w takie same demony z tym że każde z nich miało cechy danej rasy zwierzęcia (wiadomo podgatunków jest dużo więc jest w czym wybierać plus nie każdy zodiak to zwierzę xD).
A żeby nie mieć problemów wioskę podzielono na dystrykty a samo centrum  nie stanowił rynek tylko budynek rady pierwszych zodiaków gdzie podejmowano decyzję o wielu rzeczach.
A jeśli się zastanawiacie jak wybierano władcę wioski to sposób był i jest prosty jak budowa cepa otóż polega on na walce wszystkich tych których wytypowano do rządzenia wioską oczywiście walka to każdy na każdego bez zabijania bo to nie potrzebne i ciekawostka wszystkie walki wygrywał Zodiak byka no może poza trzecim pokoleniem bo wtedy wygrał zodiak smoka.
Jeśli chodzi o to jaki ustrój polityczny panuje w wiosce to jest to monarchia parlamentarna a sama wioska utrzymuje się z handlu z kucykami z terenów zaznaczonych na mapie (różowe zaznaczenie a kucyki te nazywano Yugorien przy czym w mediach macie mojego OC o wyglądzie tej rasy) także górnictwa gdyż ich wyspa i tereny na około nich są bogate w różne minerały poza złotem i oczywiście z rolnictwa.
Z czasem wioska przerodziła się w królestwo równie potężne co Kryształowe królestwo i było naprawdę potężne, a w 10 pokoleniu zodiaków nasze drogie pokojowe kuce zostały zaatakowane przez rasę robotycznych kosmitów i wprowadzenia wojska razem z możliwością latania  oczywiście że na smokach.  W tym celu wysłano do Equestrii a dokładniej na wyspę gdzie urzędują smoki zodiaka smoka z prośbą o pomoc, a teraz się zastanówcie skąd wiadomo że smoki pomogą? Przecież to dumne i zarozumiałe istoty, już na coś wpadliście?
To chyba oczywiste że jeśli w trzecim pokoleniu władcą był zodiak smoka to zapragnie sojuszu z kimś jego pokroju, ale wracając do tego co się działo władca 10 pokolenia posłał smoczego zodiaka do smoków by sprawdził im  smoki które zostały wychowane do służby dla zodiaków.
Z tą kosmiczną rasą było wiele wojen dużo przegranych i wiele wygranych ale królestwo zawsze się podnosiło  odbudowywało i tak to działo wiele lat.
 Historia zodiaków kończy się na jednym z ostatnich zodiaków z aktualnego pokolenia które przetrwały chorobę która ich wybiła.

A nazywał się CrimsonFlux 

received_902112613709685.jpeg

received_196548369147310.jpeg

received_1011346713017494.jpeg

received_1263776364045299.jpeg

FB_IMG_1626927761176.jpg

FB_IMG_1626685810594.jpg

received_2229772650438616.jpeg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...