Skocz do zawartości

Hejka :3


Denethor

Recommended Posts

4 godziny temu, Denethor napisał:

No cóż, bardzo mi się podoba "dawny" internet, jeśli wiesz co mam na myśli :fluttershy4:

Oczywiście chyba rozumiem cię w pełni. Jestem już trochę boomer pod tym względem ale kiedyś na internecie było lepiej. Ludzie nie brali wszystkiego do sb, nie było cancel culture, i artyści byli jakby bardziej kreatywni.

 

Jeszcze Anglojęzyczny fandom MLP jest ostoją takiego starego internetu. Polski też pewnie ale on już jak widać jest praktycznie w niebycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szaronko napisał:

Jeszcze Anglojęzyczny fandom MLP jest ostoją takiego starego internetu. Polski też pewnie ale on już jak widać jest praktycznie w niebycie.

Dość sporo korzystam z różnych imageboardów i forów tematycznych, tam też czuć resztki "starego internetu" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też to zauważyłem. Całkiem niedawno zacząłem sprawdzać 4chana tam faktycznie jest taki klimat, i jest to też moim zdaniem o wiele zdrowsze niż np. Oglądanie youtuba. Tam też trudniej przesadzić z nadużywaniem technologii jak mi się zdarzało bezmyślnie trwonić godziny czasu na youtubie. Niestety oprócz 4chana (i jeszcze fimfiction.net) nie znam zbytnio takich miejsc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...