Skocz do zawartości

Witam bardzo serdecznie, z tej strony


AdamV20 a k a SAWMASTER

Recommended Posts

AdamV20, znany także pod muzycznym pseudonimem SAWMASTER. (Nicku nie mogę zmienić z powodu jakiegoś dziwnego błędu)

 

Konto założyłem już w 2018 roku ale z powodu mojej niesamowitej nieśmiałości do rozmów w internecie nic nie robiłem. Po tych 5 (uh...) latach zdecydowanie zmieniłem się (choć nadal trochę tej nieśmiałości zostało, aczkolwiek znacznie łatwiej jest mi się przelamać). Także z niewiadomych powodów myślałem że pisanie w 2018 nie ma sensu bo serial zaraz się kończy. (A kurczę piszę to cztery lata po zakończeniu emisji FIM i kiedy MYM zmierza ku końcowi (zarombista robota ha$bro, dziękuweczka 👍 nie trzeba było)).

 

Dobra, czas powiedzieć coś o sobie:

Interesuję się rysowaniem, majsterkowaniem (elekroniką), produkcją muzyki i astronomią.

Od pewnego czasu uczę się gry na gitarze.

 

 

Bronym zostałem na jesieni 2017 kiedy to obejrzałem film z kanału MMT o teorii że mane 6+spike to 7 grzechów głównych (z resztą to chyba najpopularniejszy). Kuce oglądałem od dziecka i dla mnie był to zawsze ulubiony serial. A gdy dowiedziałem się że są ludzie którzy też się tym interesują to na prawdę byłem podekscytowany. (Btw. Przez chwilę uważałem że Pony Writer[*] jest wrogiem MMT. Tak, wiem szalone. (WRITER WRACAJ TESKNKMY ZA TOBĄ <3)). Byłem wtedy bardzo otwartym dziciakiem, mówiłem o tym dosłownie każdemu i czułem że niektóre osoby z klasy mnie przez to 'odrzuciły'. Wtedy właściwie zacząłęm się zamykać i przed długi czas ukrywałem to że interesuję się kucami, aby nie zniechęcić do siebie innych. Ale z wiekiem dojrzałem i teraz dla mnie to nie kłopot przyznać że tak, lubię MLP i jestem dumny z bycia bronym. THE RIDE NEVER ENDS /)

 

No, to wyszła taka mała historia życia. 

Myślę nawet że trochę zbyt osobista.

 

To jak, coś tam jeszcze z tego forum zostało?

 

Teraz tylko zostało nacisnąć magiczny przycisk "Napisz temat"...

3... 2... 1... igniton, liftoff...

Edytowano przez Adam89 PL
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witamy na forum :D!

 

Zacznę może od kwestii Twojego starego konta - na forum można mieć tylko jedno konto, więc jeśli pamiętasz co to było dokładnie za konto, to prosiłabym o informację na PW i coś z tym zrobimy, o ile ono jeszcze istnieje, bo forum miało parę różnych sytuacji w międzyczasie.

 

A forum żyje, choć głównie jako dział fanfikowy, bo mlppolska pozostaje ich największą i najlepszą bazą w Polsce. Reszta aktywności przeniosła się na discordy, facebooki i inne sociale. Aczkolwiek chętnie zobaczyłabym większy ruch i więcej świeżej krwi pełnej chęci i idei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do konta, chodzi mi o te z którego teraz korzystam. Jedynym problemem jest to, że strona nie pozwala mi zmienić jego ustawień.

 

Dobrze słyszeć że coś się dzieje.

Co do świeżej krwi pełnej chęci i idei:

Mam ambicję być drugim JoinedTheHerd.

Nie widzę zbytnio żeby ktoś robił remixy nowych piosenek, więc wykorzystuje okazję i całkiem nieźle mi to idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...