Skocz do zawartości

Ołówkiem nabazgrane


Alder

Recommended Posts

Discord z gitarą rozwalił mnie Na pierwszym głowa jest źle, i proporcje nie te, spróbuj rysować mając przed oczami jakiś wzór to zawsze pomaga. A i ogon składa się z włosów, powinien być szerszy. Discord wyszedł spoko Na trzecim zwróć uwagę na ucho, musi być połączone z resztą głowy i większe. Reszta raczej dobrze. Na ostatnim to tylko ucho jest zbyt "kanciaste" reszta dobra. Czekam na więcej, i poćwicz będzie bobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę słodził że twoje rysunki są super bo nie są powiem co mi nie pasuję ale nie zniechęcaj się odrobina krytyki nie zaszkodzi 1.AJ wygląda bardziej jak Ogier a nie Klacz 2.Troszkę Krzywe :/ 3.Staraj się bardziej o szczegóły bo jak ktoś się zna to widzi te krzywe linie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też tylko jeden krytykujący rysunki autora post? Oj, dawno mnie nie było :rainderp: Więc Alder jak bym mógł coś skrytykować to: - Dopracuj cienie, tylko nie przesadzaj bo będziesz robił murzyńskie kucyki, rasiści "lubią to" D: - Staraj się wykonywać parę kresek ołówkiem a nie jedną bo jakoś tak to biednie wygląda wg. mnie. - Pare prac na serio mi się podobały i nad nimi pracuj (rarity, discord z gitarą) Rysuj dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę...spróbujemy:D a co! "Hard truck apocalypse" niestety nie znam nie grałem ale to mnie nie powstrzyma. Mam jakieś tam swoje pomysły i próbuję je realizować(z jednym męczę się cztery dni ale próbuję dalej) no dobra...czas wziąć się do roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...