Jump to content

Alder

Brony
 • Posts

  319
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Alder

 • Birthday 09/20/1991

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  szczecin
 • Zainteresowania
  Zainteresowania... intensywne i ukierunkowane, ale mimo to nudne, jak walka jedwabników w budyniu. Chociaż, brzdąkałka, muzyka, dobre piwo, czy też jeszcze lepsza książka, mogą być o wiele bardziej pasjonujące. Tak samo jak rozłożenie czołgu przy pomocy zepsutych kombinerek. Prócz tego próbuję coś skrobnąć czy też maznąć ale ni cholery nie jestem zadowolony z efektów, i tyle ci starczy na chwilę obecną.
 • Ulubiona postać
  Dicord! AJ! eee...wymieniałem Discorda? nie? no to jeszcze Discord!

Recent Profile Visitors

11956 profile views

Alder's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

108

Reputation

 1. Alder

  Ankieta

  Nie wiem jaki związek ma aktywność fizyczna i częstotliwość uczęszczania do teatru, ale ok. Pamiętam że sami wypełnialiśmy takie ankiety... zresztą, taka ankieta to obraza dla gatunku ludzkiego, ale czego wymagać od nauczyciela by nauczał? a od uczniów by myśleli? huehue lolz nein!
 2. - AMD Pany! 

  - Na wieki wieków Ryzen!

 3. To trochę tak jak by szukać sposobu na przedłużenie agonii forume, dla czemu? Proste jak budowa akceleratora cząstek: przekształcenie forum w proponowanym kształcie zrodzi nam... drugiego 4chana, serio. Innymi słowy koncepcja jest dobra, ale cała reszta jest do dupy. Stworzenie działów dla poszczególnych kreskówek, jest jakimś rozwiązaniem, ale tylko na krótką metę, bo forum tak czy inaczej, prędzej czy później pierdolnie, co jest naturalną koleją rzeczy. Niemniej jednak jest jeszcze sobotnie zaparcie, klocek który nie chce opuścić swej jaskini a imię mu stagnacja. Stagnacja może przyśpieszyć proces umierania i rozkładu forum, ale czy tak jest teraz? Czy niechęć do zmian jest gwoździem do tej trumny harmonii? Tak i nie, bo owszem forum nie zapierdala tak jak jeszcze kilka lat temu ale... nadal coś się dzieje, z drugiej strony brak nowości w większej ilości może skutkować i zapewne skutkuję tym że forum to już nie F1... kiedy to forum umrze pochowam je w puszcze pringels tylko wredna mała nie chce zejść od pięciu lat twarda bestia( pięć lat... i z każdym rokiem człowiek jest coraz bardziej zgorzkniałym ujem) więc... no i kurwa nie mam błyskotliwej puenty! a nie jednak mam: niech się dzieje wola nieba, bo piwa nam potrzeba!
 4. Miał ktoś coś, kiedyś do czynienia z programem studio one 3?

  1. Show previous comments  2 more
  2. Michalski9

   Michalski9

   Czyli będziesz czymś raczyła nasze uszy?

  3. Alder

   Alder

   coś w ten deseń XD acz w pierw muszę ogarnąć konfigurację tego gówna... a mózg mi zaczyna wysychać, bo nie mam pomysłu. Dziadostwo nie bardzo chce wykrywać mikrofon podłączony do audioboxa, a sam audiobox jest widziany przez kompa jako linia a nie urządzenie cyfrowe... WTF?

  4. Michalski9

   Michalski9

   I co z tym, będzie coś dalej?

 5. Hello darkness, my old friend!

  1. WilczeK

   WilczeK

   Czy gdybym to dokończył, to by było pedalskie?

  2. Hi I'm Uzi Wanna Play?
 6. Chwała materacu! 

 7. Siema eniu, do wielmożnego to trochę brakuję( tak z 11 wsi), witamy po drugiej stronie lustra. 1. UR czy PTRS? 2. VIS czy Colt 1911A1? 3. Kłuszyn czy Chocim? 4. Przygody Simby czy przygody Skazy? 5. Zagadka: Należy do ciebie, ale inni używają go częściej niż ty, co to jest?
 8. Gardzisz... a czy wiesz że mam to w dupie?
 9. poszło... ale jak widzę takie ankiety to włącza mi się tryb mordercy, a kiedy dodatkowo czytam że to w ramach magisterki to przypominam sobie czemu gardzę naszym systemem edukacji.
 10. Jutro ktoś spłonie w ogniu pogardy, by następnie utonąć w morzu nienawiści... a co!

  1. Show previous comments  1 more
  2. Rainbow Guitar

   Rainbow Guitar

   I tego się boję...

   Dzisiaj zobaczymy kto spłonie, więc trzeba przynieść popcorn.

  3. Alder

   Alder

   Spokojnie... niewinni zostali oszczędzeni... na razie XD

  4. Rainbow Guitar

   Rainbow Guitar

   A kto spłonął? A to przypadkiem nie w lesie niedaleko mnie? Tam się wczoraj pół hektara młodego lasu paliło, ale nikt nie spłonął...

 11. Ja tam nie wiem... dla mnie niebieski to niebieski, czerwony to czerwony itp. a nie jakieś uje muje dzikie węże.
 12. Zaraz dostanę apopleksji przez tego zawszonego YT....

×
×
 • Create New...