Sun Napisano 2 godziny temu Share Napisano 2 godziny temu Fanfik powstał przypadkiem, po krótkiej rozmowie z kredke i zobaczeniu obrazka z Twilight obwieszoną panelami fotowoltaicznymi i stojącą obok Celestii. Początkowo miał wyglądać inaczej, ale w połowie stwierdziłem, że Spoiler telemarketerzy namawiający Celestię na fotowoltaikę i Sunset Shimmer ciagnąca prąd na lewo przez portal to jednak nie to. I tak powstał fik, w którym to Nightmare Moon wygrała, po czym postanowiła wykorzystać niecnie swoją siostrę. Fik jest nudny, ale za to nieśmieszny Niewyczerpane źródło energii [oneshot][random] Link do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Nika Napisano 1 godzinę temu Share Napisano 1 godzinę temu Wyszło całkiem dobrze. Na pewno ciekawa wizja wygranej Nightmare Moon. Dobrze się to czytało. Część randomowa też w sumie fajna. Mnie nawet śmieszyła. Szczególnie, jak się sobie wyobrazi taką złą Nightmare mówiącą o "elektrowni Plotowoltaicznej". 1 Link do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Recommended Posts
Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Posiadasz własne konto? Użyj go!
Zaloguj się