Skocz do zawartości

Sun

Brony
  • Zawartość

    1611
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    66

Sun wygrał w ostatnim dniu 1 Czerwiec

Sun ma najbardziej lubianą zawartość!

O Sun

  • Urodziny 01/01/1875

Informacje profilowe

  • Płeć
    Ogier
  • Miasto
    Novigrad
  • Zainteresowania
    - Modelarstwo
    - Broń pancerna II wojny
    - Majsterkowanie
    - Sprzęt PC
    - Książki i fanfiki
    - Jak se przypomnę, dopiszę
  • Ulubiona postać
    Służę jedynej, słusznej królowej

Ostatnio na profilu byli

43343 wyświetleń profilu

Sun's Achievements

Forumowy wyjadacz

Forumowy wyjadacz (8/17)

897

Reputacja

  1. Fanfik powstał przypadkiem, po krótkiej rozmowie z kredke i zobaczeniu obrazka z Twilight obwieszoną panelami fotowoltaicznymi i stojącą obok Celestii. Początkowo miał wyglądać inaczej, ale w połowie stwierdziłem, że to jednak nie to. I tak powstał fik, w którym to Nightmare Moon wygrała, po czym postanowiła wykorzystać niecnie swoją siostrę. Fik jest nudny, ale za to nieśmieszny Niewyczerpane źródło energii [oneshot][random]
  2. Rozdział XVI a w nim: Wielki powrót, wielki bal i wielce ważne pytanie Ale pewnie i tak nikt tego nie czyta, bo gdyby czytał, to by zauważył, że nie dałem postu na premierę rozdziału XV
  3. Przedstawiam kolejny fanfik z serii. Nie będzie fajnego opisu. Napisałem to tylko po to, by móc opisać jeden rewolwer. Więc tak, rodowa bron Applejack zepsuła się po raz kolejny, więc część bandy udała się do odległego miasteczka, słynącego między innymi z produkcji broni by zakupić coś nowego. I być może kilka rzeczy, które pojawia sie w innych fanfikach, jeśli kiedyś zechcę je napisać. Zatem, nie zanudzając, bo zrobi to mój fanfik: Gunbarrel [Anthro][Steampunk][Western]
  4. Odbyłem dziś podróż w czasie do pięknych czasów wczesnego fandomu, gdy wszyscy byli młodzi, pełni energii, a do napisania fanfika wystarczało czasem jedno zdanie, jedna myśl, albo jedna klatka z serialu. A czytając sobie flight of the alicorn, natrafiłem właśnie na takie inspirujące zdanie. Dobra, kilka zdań. Ale kilka zdań, które sprawiło, że w jeden dzień napisałem fanfika. I muszę powiedzieć, że wyszło mocno średnio, ale i tak się nim podzielę. Rarity wymyśla nową metodę na tworzenie ubrań. Wystrzałowy szyk [oneshot][comedy][random] Rzeczone kilka zdań:
  5. Rozdział XIV A w nim: Cudowny poranek, przyjęcie nad basenem u Virtuoso i romantyczna kolacja jak z filmu
  6. Przeczytałem nową wersję i już od razu muszę powiedzieć, że to jest bardzo dobrze zapowiadający się fik. Serio. Zabawny, nostalgiczny, z pomysłem... w zasadzie ma wiele fajnych elementów. Mamy tu do czynienia z trochę alternetywną wersją historii z serialu. Trochę, bo mam wrażenie, że całość zmierza do tego by opowiedzieć nam pierwszy odcinek (i może kolejne), wprowadzając nowego bohatera obok (albo zamiast) Twilight. Nie kojarzę bym czytał coś podobnego, wiec albo ten pomysł nieczęsto był realizowany poza głowami ludzi, albo po prostu jakoś mnie to ominęło. Tak czy siak, dostajemy tu bohatera, który jest synem Celestii, a przy okazji bogatym, rozpieszczonym ogierem, podrywaczem, który nie lubi Shininga (nawet fajny motyw). I to właśnie on jest, moim zdaniem, najmocniejszym elementem fika. Jego zachowanie i podejście tak wspaniale pasuje do zajmowanej pozycji, a przy tym po prostu bawi. I to w każdym aspekcie. Zastanawiam się, ile z tego ma po matce? Sam świat przedstawiony jest serialowy. I to dobrze, bo to pasuje do fabuły. Po prostu miałem wrażenie, jakbym oglądał może nieformalny prequel do serialu, zanim Celestia stwierdzi, że jej syn jest idiotą i wyśle Twilight do Ponyville. Wykonanie dobre, nie pamiętam bym miał się do czego za bardzo przyczepić. W zasadie, co tu dużo mówić, to fajny, lekki i przyjemny fik. Polecam i liczę na więcej.
  7. Rozdział XIII A w nim relacja Blackburn i Lockwooda eskaluje do tego, co może znamy z Crisisa
  8. Rozdział XII A w nim dowiecie się, co Blacburn robi z tymi, którzy naprawdez alezą jej za skórę
  9. Rozdział XI A w nim, wojna gangów na ulicach i Lockwood ktury ma plan. Jaki, zapytacie? Sprytny. Pewnie nikt tego nie czyta, ale może rozdział XII będzie też dość szybko. Wzięło mnie na tą robótkę
  10. Rozdział X A w nim, Blackburn udaje się wkurzyć Lockwooda, w efekcie czego, Lockwood się dla niej obnaży. Ten rozdział pojawił się tak szybko, bo po prostu w niego wsiąkłem. Nie wiem, czy udało mi sie oddać to wszystko, co czułem podczas jego lektury. Mam andzieję, że chociaż połowę
  11. Ech, za długo zastanawiałem się, co na to odpisać. Cóż, trudno, że fik nie przypadł klimatem do gustu. Zdarza się. Na swoją obronę mam tyle, że dla mnie, Podmieńce są bardzo plastyczną rasą (a do finału szóstego sezonu były jeszcze bardziej plastyczną). Mogłem przedstawiać je jako pasożyty, niezrozumiałe istoty, które nie nauczyły się koegzystencji, wybryk natury, czy co tylko chciałem. I przyznam, że to chyba ta wizja niezrozumianych istot przemawiała do mnie najbardziej. Owszem, Crysalis byłaby trochę dyktatorką, ale jednak taką w wersji lighjt, bez obozów i tak dalej. Tak czy siak, widizałbym tam normalne, lecz odizolowane społeczeństwo, które sobie radzi jak może. Pomagało to, że o podmieńcach nic nie wiemy. Aczkolwiek rozumiem, skąd taka opinia o fiku. Trudno, może następnym razem trafisz coś mojego, co bardziej ci przypadnie do gustu
  12. No cóż, gratuluję zwyciezcom, cieszę się, że frekwencja, jak na umierajacy fandom dopisała i obiecuję następnym razem postarać się bardziej.
  13. Rozdział IX, a w nim Blackburn zastanawia się, kto może nie lubić Lockwooda, a on wie, ale nie powie.
  14. Na klubie konesera odbywały się warsztaty i jednym z tematów było napisanie historii o Cadance, na góra 1000 słów. To coś powstało w jakieś 40 minut, a po kolejnych 10 minutach poprawek wygląda jak coś, co można przeczytać. Uwaga jest chaotyczne, bezsensownie i odpowiada na pytanie, jak Shiningowi udało się zdobyć serce Cadance. Krótka historia o miłości [oneshot][humor][short]
  15. Dobra, nic więcej nie wyczaruję. Ten tekst szedł mi ciężko i nawet chciałem go porzucić, ale nic lepszego mi nie przychodziło do głowy, a nie chciałem się poddawać. Może następnym razem pójdzie mi lepiej. Anomalia przestrzenna [Oneshot][Stalker][HiE]
×
×
  • Utwórz nowe...