Sun

Brony
 • Zawartość

  1191
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

694 Equestriańska Legenda

O Sun

 • Ranga
  Mam plan
 • Urodziny 10/26/1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Novigrad
 • Zainteresowania
  - Modelarstwo
  - Broń pancerna II wojny
  - Majsterkowanie
  - Sprzęt PC
  - Książki i fanfiki
  - Jak se przypomnę, dopiszę
 • Ulubiona postać
  Służę jedynej, słusznej królowej

Ostatnio na profilu byli

12301 wyświetleń profilu
 1. Bardzo dziękuję za komentarz. Każdy raduje serce autora. A może przeczytałaś go, bo mało jest fików o czyimś tyłku . Tak czy siak, cieszę się, że się podobał, a lektura nie była katorgą. W wolnej chwili może zerknę do tekstu i poszukam powtórzeń, ale nie obiecuję. Błędów zapewne i tak nie znajdę. Cóż, ja osobiście uznałem, ze skoro Celestia ma ponad tysiac lat, jej siostra jest niewiele młodsza, a ich zadki mają własny rozum, zdolność postrzegania świata i porozumiewania się w języku, którego kuce praktycznie nie rozumieją. Stąd raczej rutynowe i nieśmieszne żarty. Być może faktycznie powinienem opisać to lepiej niż się teraz tłumaczyć, ale planowałem w zasadzie do ostatniej strony nie pokazywać punktu widzenia Celestii na ten temat. Tak czy siak, cieszę się, że zadek się spodobał.
 2. Bardzo się cieszę, że komuś się Zadziu podobał (i ktoś o tym napisał). Od początku miał to być fanfik, w którym pierwsze skrzypce grają obserwacje, przemyślenia i komentarze królewskiego plota na temat spraw nudnych. Bez pościgów, wybuchów i ratowania świata. Bo jak niby zadek przyczepiony do Celestii miałby uratować świat. Znaczy mógłby, ale zapewne taki fik wylądowałby w innym dziale. Pomylenie Zdzisława i Zadzisława jest dość oczywiste, bo do niedawna nikt nie znał za bardzo słowa Zadzisław, więc automatycznie czytał Zdzisław. (tak przynajmniej myślę). Co zaś się tyczy Z resztą, to faktycznie był tam błąd i już poprawiłem. dokument powinien posiadac opcję komentarzy i sugestii (nie wiem czy działa na telefonie). Wracając, bardzo się cieszę, że fik się spodobał i w sumie, polecam się na przyszłość.
 3. Zadzisław. Obserwuje cię, gdy księżniczka jest odwrócona. Słyszy jak ją krytykujesz za plecami. Widzi jak pokazujesz jej język. Czasami coś powie, czasami mruknie coś niezadowolony, ale głównie słucha, obserwuje i zapamiętuje. A później o wszystkim donosi księżniczce. Kiepski, nudny i ogólnie słaby fanfik o kilku scenach z perspektywy majestatycznego zadka księżniczki Celestii. Pardon. Zadzisława księżniczki Celestii.
 4. Sesja, remanent, nowy rok i w ogóle. Także ten... To jeszcze potrwa. Takie dłuższe trochę.
 5. Cóż, bardzo dziękuję za ten wielki i rozbudowany komentarz. Takie komentarze to miód na serce pisarza. Cieszę się też, że fik się podobał. Myślałem, że będzie co najwyżej średni, a tu takie zaskoczenie. Odniosę się też do jednej kwestii. Mianowicie do tej zaściankowości Sunset. Ta kwestia była zaplanowana od początku i wynikała z jednej kwestii. Z tych fików, które czytałem, dominowały 2 poglądy. Albo equestria rzuca się z dzidami na czołgi, albo jest kulturowo znacznie bardziej postępowa od nas. Może to takie szczęście do fików, a może nie. Postanowiłem więc, że Equestria będzie w tych sprawach konserwatywna. Bez gadżetów, sklepów i tak dalej. Dopiero Sunset miała na to przypadkiem wpłynąć. Widać wyszło.
 6. Co by się stało gdyby Rarity zmieniła profil działalności gospodarczej i przeszła z wieczorowych sukni, kapeluszy, torebek, dodatków i innych bajerów na skąpą bieliznę zabawki silikonowe i filmy, o których raczej nie rozmawia się przy rodzinnym obiedzie? I co będzie gdy Sunset odkryje przebranżowienie się przyjaciółki? Na pewno dojdzie do pewnej wymiany poglądów. Zwłaszcza, że obie mają zupełnie inną perspektywę na takie sprawy. Dobra, to kiepski opis, ale mam nadzieję, że was zachęcił do zakupów. Carousell Sex Shop
 7. Opóźnienie zażegnane, wszystkie pozostałe książki wyruszyły do odbiorców. Mam szczerą nadzieję, że żadna nie wróci . Następne wydanie za pół roku zapewne (o ile fandom nie upadnie). Co to będzie? Nie wiem. Ale możecie śmiało żucac propozucje. Wprawdzie mam już pewien pomysł, którego rombka tajemnicy uchylę, ale przecież wydania są dla was, nie dla mnie.
 8. Muszę przyznać, że po trzech rozdziałach widzę tu całkiem przyzwoity, by nie powiedzieć, fajny i poczytny fanfik. Do tego skrzyżowany z jednym z moich ulubionych uniwersów. Normalnie powiem: Bomba. Wykonanie przyzwoite, nawet całkiem dobre. Pomysł osadzenia w uniwersum Equestria Girls też plusuje jak dla mnie. A do tego pozwala uniknąć problemu trzymania broni. Co do bohatwerów, to ammy tu zarówno uczennice Canterlot High, jak i zwykłych stalkerów. Tu musze przyznać, że na razie czuć między nimi różnice. Tak, że nawet nie znając filmu wiadomo kto jest stworzony przez autora, a kto tylko zmieniony. Na tym etapie wygląda to ciekawie i można z tego sporo rozwinąć. Sam świat jest jak na stalkera przystało. Bagnisty, niebezpieczny i raczej powolny. Polecam i czekam na więcej
 9. Bardzo dziękuje za komentarz. Od razu lepiej się pisze. W swoich fikach z tej serii staram się właśnie stworzyć westernowy, nieco steampunkowy klimat. Wprawdzie wiele mi jeszcze brakuje w nim, ale pracuję and tym. Przy okazji pragnę poinformować, że z oneshotów przeszedłem na serię ( w nowym wątku) i tam też będą się pojawiać nowe fiki z dzikiego zachodu
 10. Idąc za radą kilku moich czytelników (sam się dziwię, że oni istnieją) postanowiłem zebrać swoje fiki o kuniocyckobandytkach mane six jako bandytkach z dzikiego zachodu w jeden wątek. Zatem przedstawiam wam moje wypociny. Zbiór fików osadzonych w klimacie steampunkowo westernowym, znanym chociażby z Bardzo Dzikiego Zachodu (ale bez parowej mrówki z blasterami). Tak czy siak polecam, bo podobno ma klimat aż diabli. 11:45 do Canterlotu [Anthro][Steampunk][Western] Z ostatniej chwili! Wredna Szóstka napadła na pociąg! Tylko u nas! Kupujcie Manehattan Tribiutte! Tylko u nas szczegóły napadu! Jedyne pół bita za garść świeżych informacji! Kupujcie! Tylko u nas co zdarzyło się w pociągu do canterlotu! Grave Plate [Anthro][Steampunk][Western] Strzelanina w Grave Plate! Wredna szóstka wywołała awanturę na środku miasta, która zakończyła się interwencją szeryfów. Doszło do trwającej kilka minut wymiany ognia, w której zginął jeden z szeryfów a kilku odniosło rany. Ucieczka bandytek zakończyła się potężną eksplozją, która obaliła ścianę Saloonu. Tylko u nas, w Plate News! Ostatni skok sióstr Pie [Anthro][Steampunk][Western] Spektakularna ucieczka sióstr Pie! Groźne bandytki uciekły z celi, z której nie da się uciec! Gdzie uderzą tym razem?!
 11. Mam dla was prawdopodobnie dobrą wiadomość. Otóż dostałem dziś maila, że książki są gotowe do odbioru. To w sumie dobrze. Gorzej, że książki miały być raczej w przyszłym tygodniu, bo w tym mam mało czasu. Wysyłka będzie więc realizowana partiami, zgodnie z kolejnością zgłoszeń, po kilka paczek dziennie. Myślę, ze w ciągu tygodnia powinienem się uwinąć.
 12. Poprawione. Nie zauważyłem, ze link wymaga www.
 13. Dzięki za sugestię. To może być naprawdę fajny patent. dotychczas starałem się zachowywac nadmiarowe egzemplarze na aukcje charytatywne, ale ostatnio kiepsko o porządne aukcje. Od roku mi zalega komplet fallouta czekający na coś rozmiaru MLK. A druk poniżej 30 sztuk dość drogo wychodzi. Znaczy dalej się moze opłacać, ale zawracanie gitary.
 14. Powstanie w tym rzucie 36 Equetripów i 48 Si deusów. Chyba, ze drukarnia, jak to ma ostatnio w zwyczaju machnie jakiś naddatek. Zamówień było dość, a ewentualny naddatek zejdzie dla zapominalskich