Sun

Brony
 • Dodanych treści

  1005
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

627 Legenda Forum

Informacje o Sun

 • Ranga
  Mam plan
 • Data urodzenia 26.10.1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Novigrad
 • Zainteresowania
  - Modelarstwo
  - Broń pancerna II wojny
  - Majsterkowanie
  - Sprzęt PC
  - Książki i fanfiki
  - Jak se przypomnę, dopiszę
 • Ulubiona postać
  Służę jedynej, słusznej królowej

Ostatnie wyświetlenia profilu

7958 wyświetleń profilu
 1. Save me, ze 250 Antropologia ze 360
 2. Dzień dwudziesty trzeci był niezwykle słoneczny i ciepły. Nie poprawiło to jednak nad\strojów wśród uczniów, którzy i dziś przybyli tłumnie przed świątynie by oczekiwać znaku. Szemrali oni i rozprawiali między sobą o tym, czemu znak nie nadchodzi. Czyżby kapłani kłamali, że znak będzie? A może najwyższy kapłan sprawdza ich cierpliwość? Albowiem tylko najcierpliwsi dostąpić mieliby otrzymania znaku. Uczniowie jednak nie znali wielkiego planu, który krył się za zasłoną milczenia, stąd ich siła woli zaczynała słabnąć. Czy cierpliwość ich zostanie nagrodzona zanim jej pokłady się wyczerpią? To wiedzą tylko najwyżsi kapłani. A uczniom pozostaje tylko cierpliwie czekać. Albowiem doczekają się tylko cierpliwi.
 3. A, fakt, niektóre banki tego wymagają. Paweł Wencel
 4. Całe, ze wszystkim co wyszło spod pióra Bestera 25-30 sztuk to minimum ciężko mi powiedzieć, ale 5-10 zł maks. W przeciwnym razie wydanie zostanie anulowane, bo się zwyczajnie nie opłaci
 5. Uwaga, ogłaszam zbiórkę zapisów na pierwsze, Polskie wydanie Save me za otwartą. Wszystko jest w pierwszym poście. Zachęcam do zapisów i dyskusji. Więcej info wkrótce
 6. Wszystkiego najlepszego z okazji 1000 posta !!! xd 

 7. I nastał dzień siedemnasty. Uczniowie po raz kolejny wylegli przed świątynie by oczekiwać znaku wprzódy zapowiadanego. Nie wiedzieli jak ów znak wyglądac powinien, ani kiedy się pojawi, lecz wiedzieli, że na pewno go rozpoznają. Jednak mimo oczekiwania od świtu znak ten nie nadszedł. Widać nie był to jeszcze dzień, w którym znak miał nadejść. Uczniowie jednak nie zrazili się tym i czekali dalej, albowiem tak zostało zapisane: czekajcie, aż się doczekacie.
 8. PCG bedzie normalnym, krakowskim 12.6 (a przynajmniej rozmiaru krakowskiego, czyli circa 130-150 osób). A warszawski konwent multifandomowy, organizowany podobno przez Wlocza to coś zupełnie innego.
 9. Fajny pomysł, @Sonic song. Wykonanie byłoby dość trudne i pewnie wymagało nieco sprzętu oraz talentu. Ewentualnie masy czasu i talentu. Niemniej gotowy by wyglądał spoko. Ja od siebie dodam takiego skłądaka. Zdjęcie z prac an etapie ~90% więc ma wady
 10. Powiem tak. Informacje które mam są zdecydowanie nieoficjalne (tak ajk i te, dotyczące PCG), więc nie gwarantuję, że sprawdza się na 100%. Jednak, według moich, nieoficjalnych informacji w wakacje ma być impreza w warszawie. Nie mam dokładnych informacji, ale słyszałem plotki, że ta impreza ma być multifandomowa (coś jak Bykon). Nie wiem jednak w jakiej skali, ani kiedy dokładnie, ani co z tego wyjdzie. Ale myślę, że jeśli ma to być większe niż zwykły meet (100-150 osób), to informacje powinny się zacząć pojawiać za miesiąc do półtora (wariant optymistyczny w wypadku lipca). Albo za 2-3 miesiące (w wypadku połowy sierpnia). Ale jak mówię, te informacje to nic pewnego, oraz odrobina moich wniosków z nic pewnego.
 11. Odbędzie się raczej. Gdzieś w krakowie. Aczkolwiek nazwa PCG jest zdecydowanie na wyrost. Spodziewałbym się raczej Krakowskiego 12.6. Raczej bez specjalnych gości z zagranicy. Co najwyżej paru niemców na CCG. Może, przy dobrych wiatrach zorganizują klimka, albo pawlaka, ale raczej nikogo ważniejszego. To był oczywiście wariant prawdopodobny, optymistyczny. Wariant pesymistyczny mówi klapa, albo nie będzie. Wariant optymistyczny zakłada informacje na minimum 3 tygodnie przed. czyli mają czas
 12. Ładnie, ładnie. Silnik zdecydowanie się wyróżnia na plus. Co do reszty, to całkiem przyzwoicie. Zwłaszcza jak an model dokańczany po kimś (sama myśl o kończeniu cudzego modelu mnie napawa niepewnością). Powiedz, nie myślałeś księżyców i oznaczeń pryskać aero,. od szablonu? Nie byłoby śladów pędzla. A tak odróżniają sie od kalek. Niemniej całokształt świetny.
 13. Pora dodać swoje trzy grosze (a raczej cztery fanfiki) do konkursu. Powiem szczerze, że nie licze na poczesne miejsce, ani jakieś laury, bo postanowiłem, że wykorzystam ten konkurs by nieco poeksperymentować z kilkoma ideami. Dzień z życia Zecory: Niewolnica Zecora [Anthro][Crosover] W promieniach zachodzącego słońca: Plantacja Cottonów  [Anthro][Crosover] Krew, pot i kły: Trzynasty [Changeling*] * Nie miałem pomysłu, jak to coś otagować W szponach chaosu: Zaświadczenie A-38 [Comedy][TCB][Discord] Z całego serca współczuję jury i niech wygra najlepszy.
 14. Wiem, że minął ledwo tydzień od opublikowania ankiety, lecz wasz odzew pozytywnie mnie zaskoczył. Nawet bardzo. Dziękuję wam za tak szeroki odzew i zachęcam tych, którzy jeszcze nie wypełnili ankiety do poświęcenia tych pięciu minut. Przejdźmy jednak do wstępnego i ogólnego omówienia otrzymanych wyników. Nie zamieszczę tu jednak dokładnych rezultatów, bo ankieta jeszcze trwa. Na wstępie, cieszę się, że odpowiedziały aż 72 osoby i mam nadzieję, że ta liczba jeszcze urośnie (ale proszę nie odpowiadać 2 razy, ani więcej). Widzę, że chęć posiadania książek nie maleje. Cieszy mnie to. Co do tego, który tytuł zdobył jakie poparcie, to tu w zasadzie nie było dla mnie zaskoczenia. Głosy podzieliły się mniej więcej tak, jak się spodziewałem. Dokładne wyniki podam jednak, jak ankieta się zakończy. Dzieła proponowane. Tu przyznam, że zostałem zasypany całą masą propozycji. Niektóre lepsze inne gorsze. Dziś omówię tylko kilka większych przykładów, ale wszystkie propozycje znajdą swoje miejsce w ostatecznym podsumowaniu. Jeszcze raz dziękuję za odzew i zainteresowanie, i widzimy się 17 kwietnia (A raczej słyszymy) Tytułów było oczywiście znacznie więcej, ale jak mówiłem, wszystkie omówię gdy ankieta zostanie zamknięta. Przejdę więc do ostatniej kwestii, czyli gadżetów. Było to pytanie, które głównie miało zaspokoić moją ciekawość. Jednak wynik zaskoczył mnie na tyle, by zacząć się zastanawiać, jak zrealizować ewentualną wysyłkę gadżetów i jak dodać je do formularza zamówień. Być może zrzucę to na Spidiego. Zobaczymy. Na sam koniec powiem, że o ile ankieta będzie czynna aż do końca kwietnia, o tyle tytuł wydawany w najbliższym czasie, plany wydawnicze na ten rok, oraz link do zapisów na pierwszy tytuł podam już 17, albo 18 kwietnia, byście mieli dość czasu na zebranie pieniążków. Jeszcze raz dziękuję za odzew i zainteresowanie, i widzimy się 17 kwietnia (A raczej słyszymy).
 15. Myślisz, że zdradzi jakieś szczegóły? Raczej wątpię. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sala gimnastyczna ma lepszą akustykę od audytorium szkoły muzycznej.