Skocz do zawartości

Beyond God & Evil


Future Pony

Recommended Posts

BG&E jest grą akcji stworzoną przez tą samą osobę która stworzyła Raymana. Główną bohaterką jest Jade która zostaje wciągnięta w wojnę z morderczą rasą obcych: DomZ wspieranych przez...żołnierzy mających chronić obywateli Hillys, planety na której dzieje się akcja gry. Jade dołącza do Iris. Jedynej organizacji która chce wyjawić prawdę na temat oddziałów Alpha i "przystopować" mordercze zapędy obcych. Dla mnie ta gra to było objawienie,Pierwsza gra na PC która wbiła mi się w pamięć. Świat osadzony w grze jest fajny, grafika jak na mój gust dalej jest śliczna. Fabuła też mi się spodobała, mam wyrobiony nawyk że przypominam ją sobie raz na 2 miesiące( tak w przybliżeniu :P ). Moim zdaniem BG&E poniosło finansową klęskę przez politykę wydawcy. A wy co sądzicie o tej grze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Za dużo to nie powiem o tej grze,kiedyś w nią grywałem i chyba sobie ją przypomnę z ciekawości.Z tego co pamiętam,gra była przyjemna i pamiętam że miałem problem z jedną misją.Ubisoft tą grę stworzył chyba,czyli dość ciekawy wydawca ^^.Ale jako że nie chce mi się rozpisywać już zbytnio,to skończę gadanie na ten temat :PP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Możliwe,niestety nie mam zbyt dobrej pamięci to wiesz ;P.Ja osobiście wolę np konami jeśli chodzi o twórców gier,ale wiadomo że każdy ma inny gust.No ciekawe,ciekawe.Jeśli offtop wyszedł,to z góry przepraszam :> ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość graczy nie lubi myśleć. Światem gier rządzą "szczelanki bardzo nawalanki" i inne proste produkcje ("każuale" rządzą... niestety). Wielu może zaprzeczyć, ale świetnym przykładem jest tu seria Myst, która przez 7 lat była najlepiej sprzedającą się grą, dopiero Simsy odebrały ten tytuł. Niestety seria przepadła nie dlatego że słabo się sprzedawała (przez 2 lata 12 mln egz Myst V) a dlatego że kolejne części musiały by zostać dostosowane do wymagać współczesnych graczy (czytaj - przyjazne dla idiotów). Moim zdaniem, BGE wyprzedzało swoje czasy, była zbyt ambitna co mogło odrzucić wiele osób, które liczyło na czystą akcję. Na pewno swoich kilka groszy dołożyła oprawa graficzna (śliczna, ale ile osób nazwało ją dziecinną?). Nie zdziwię się jeśli BGE2 będzie po prostu Assassin's Creed: Beyond Good & Evil :lyra4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...