Skocz do zawartości

Wszechświat Luny


Gość KeyPony

Recommended Posts

Witajcie, w końcu pojawię się w dziale Luny z czymś co może się spodobać ;). MoonArt to mój prawdziwy artystyczny nick, KeyPony używam tylko w społeczności.

Prezentować tu będę kompozycje które zacząłem tworzyć od niedawna, tyczyć się będzie kosmosu i planet więc pomyślałem że można tym oddać część naszej kochanej Księżniczce Lunie ;)

Tutaj można oglądać prace poświęcone Celestii: [LINK]

Prezentacja nr.1

Planeta Aliora położona 50mln lat świetlnych od centrum galaktyki. Oaza spokoju i harmonii. Brak istot rozwiniętych intelektualnie. Po za biegunami cała planeta jest klimatycznie tropikalna. 30% wody słodkiej, 65% lądu. Bogata roślinność i żyzne gleby.

Dołączona grafika

_____________________________________________________________

Prezentacja nr.2

Koniec Czasu, wybuch planety spowodowany uderzeniem asteroidy która przedziurawiła ją na wylot. Zero istot rozumnych, planeta w większości wulkaniczna, skażona, pozbawiona życia jak umierająca roślina, stąd nazwa. Luna zdecydowała że nie ma sensu jej dalszego istnienia.

Dołączona grafika

_____________________________________________________________

Prezentacja nr.3

Endor, pustynno-tropikalna planeta na której istnieje bujny ekosystem. Bogata w złoża naturalne. Czas orbitalny 76 dni. Brak księżyców spowodował zniknięcie większości większych zbiorników wodnych jednak większość znajduje się w podziemiach gdzie sieć jaskiń może ciągnąć się nawet przez całą planetę. Planeta cechuje się pięknymi wschodami i zachodami słońca które przez skomplikowaną rotacje trwają nawet do kilku godzin. Jedna z niewielu planet na których zależy Lunie.

Dołączona grafika

_____________________________________________________________

Link do komentarza
Gość CherryGrove

Bardzo fajne :) Podoba mi się naprawdę, sam kiedyś próbowałem ogarnąć tworzenie planet, kosmosu ale zabrakło mi do tego cierpliwości, więc wielki szacun za to :kuv81: Może udałoby Ci się zrobić jakiś bardziej dynamiczny obrazek? Jakiś kataklizm typu zderzenie planet, więcej księżyców, deszcz meteorytów? :cGfSS:

Link do komentarza
Gość CherryGrove

Trzymam kciuki :) Może udałoby Ci się także "skrobnąć" realistycznie wyglądający księżyc z wizerunkiem Luny przed jej uwolnieniem ^^ tak żeby był również jakiś hołd dla księżniczki nocy :rd6:

Link do komentarza
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...