Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Panda Hippis

Recommended Posts

Albo mi się wydaje, albo takiej gry jeszcze nie było...

A przechodząc do sedna.. Hippis po raz kolejny pokazuje Wam jakąś grę..

Tym razem jest to: Battlefield Heroes!

Nie ma mowy, żebyście o tym nie słyszeli! Ale przechodzimy do opisu!

Battlefield Heroes - ot nic wielkiego.. Zwykła szczelaninka. Jednakże bardzo fajna i przyjemna. Graficznie nie zachwyca. Jest to komiksowa stylistyka, która nie każdemu może przypaść do gustu, ale mi się bardzo podoba.

Na początku musimy stworzyć naszego bohatera. Do wyboru mamy dwie frakcje:

a) Royal Army (Armia królewska)

b) National Army (Armia Narodowa)

Wybór jednej ze stron, nie wpływa na rozgrywkę, ani na umiejętności naszego wojaka. Zmienia to tylko kolor naszego munduru.

Mamy do wyboru kilka rodzajów włosów, zarostu, koloru włosów i skóry. Nic wielkiego.

Są klasy postaci.

1) Żołnierz - nadaje się przede wszystkim do otwartej walki. Jest wyposażony w strzelbę i karabinek szturmowy, może rzucać granatami, a w razie potrzeby leczyć siebie i pobliskich kompanów.

2) Strzelec- uzbrojony w ciężki karabin maszynowy najlepiej nadaje się jako wsparcie. Nie jest tak wszechstronny jak żołnierz i w walce na małym dystansie nie radzi sobie tak dobrze, ale dzięki umiejętności tarczy potrafi w razie czego uciec z tarapatów.

3) Komandos - specjalista od zakradania się za plecy przeciwnika i wsadzania mu kosy pod żebro. Ma karabin snajperski, więc radzi sobie także świetnie na długich dystansach.

To mniej więcej tyle.

Jako iż nie miałem przyjemności zagrać w tą grę (A piszę o tej produkcji..), niestety nic nie mogę powiedzieć o rozgrywce, więc zapraszam na YouTube (może do ROJOV13, który grał w tą grę - Uwaga, ten materiał zawiera lokowanie znanej osoby!), żeby obejrzeć Gameplay z tej gry.

Grę i swojego bohatera tworzymy w przeglądarce internetowej.

Link: http://www.battlefieldheroes.com/pl/

Mój nick: Hippis19

I nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do wspólnego grania!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...