Skocz do zawartości

Aelita


Ahito

Recommended Posts

Dołączona grafika

Imię:Aeita

Płec:Klacz

Wiek:20

Miejsce Zamieszkania:Appaloosa

Rasa:Kuc ziemski

Umaszczenie:Białe

Kolor Grzywy/Ogona:Cyjankowy

Historia:

Aelita urodziła się w Ponyville,lecz jej rodzice z braku pracy wyprowadzili się do Appaloosa,gdzie ojciec aelity pracował jako kucharz w pewnej restauracji,a mama zajmowała się młodą Aelitą.

Aelitę od dzieciaka interesowały gra na gitarze,zwierzątka i grać w gry,takie jak szachy,warcaby itd.

Gdy Aelita miała 5 lat,poszła do szkoły,gdzie uczyła sie bardzo dobrze,jak na jej rówieśników,więc postanowiła się rozwijać.

Gdy w wieku 15 lat skończyła gimnazjum z wyróżnieniem,postanowiła wyjechać do Canterlotu,by rozwijac się na najwyższych uczelniach,jednka na początku jej rodzice byli przeciwni tego pomysłu,lecz w końcu postanowili się zgodzić,gdy Aelita postanowiła uciec z domu.

W końcu,gdy skończyła 18 lat,skończyła wszystki możliwe uniwesytety w Equestrii,lecz niestety,miała problem z dostaniem naprawde porządnej pracy,ze względu na jej pochodzenie.

Przez 2 lata poszukiwała odpowiednej pracy dla siebie,lecz nic nie znajdując,wyjechała do Ponyville,i spotykając tam przygodę swojego życia...

ps.Wiem,że OC nudny jak niewiem,ale nie jestem zbyt dobry w OCkach...

lecz spróbować zawsze trzeba :fluttershy5:

Link do komentarza

OC fajne, mimo że dla mnie ciut za spokojne... Ciekawię się tylko co to będzie za przygoda jej życia... :rd9:

wiesz... ja nie lubie,jak w opowiadaniu połowa osób się zabija,a druga połowa upija się,i leży gdzieś w melinie w bombaju...

a je sli o historie chodzi,to może ją kiedyś dokończę...

Link do komentarza

Miejsce Zamieszkania:Appaloosa

Appleloosa

Kolor Grzywy/Ogona:Cyjankowy

Cyjanek to nie cyan.

lecz spróbować zawsze trzeba

Polemizowałbym. Bez urazy, ale tworzenie OC, "bo trzeba" nie jest dobrym pomysłem. I o ile Aelita jest całkiem ładna, to jej historia jest dosyć przeciętna.

No, oprócz skończenia WSZYSTKICH możliwych uniwersytetów w Equestrii w wieku lat 18 :rainderp:

Link do komentarza

Appleloosa

Cyjanek to nie cyan.

Polemizowałbym. Bez urazy, ale tworzenie OC, "bo trzeba" nie jest dobrym pomysłem. I o ile Aelita jest całkiem ładna, to jej historia jest dosyć przeciętna.

No, oprócz skończenia WSZYSTKICH możliwych uniwersytetów w Equestrii w wieku lat 18 :rainderp:

Dzieki,a z tymi uniwersytetami rzeczywiście przesadziłem...

a co do cyanu,to nie znam się za bardzo na kolorach,dla mnie to jasnoniebieski...

Link do komentarza

W 3/4 wszystkich oc jest strata rodziny, dazenie do wladzy, mrok, chec zemsty itp. Czy wyobrazacie sobie Equestrie pelna takich oc? Wlasnie. Equestria jest pelna kucykow ktorych historia jest prosta. Dla tego uwazam ze Aelita jest wyjatkowa. Bardzo dobrze dopasowane kolory i prosta nieskomplikowana historia 9,5/10

Link do komentarza
  • 6 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...