Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

D.E.F.S

Opiekun Sunset Shimmer
 • Content Count

  554
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

D.E.F.S last won the day on June 17 2021

D.E.F.S had the most liked content!

Community Reputation

954 Equestriańska Legenda

About D.E.F.S

 • Rank
  Czarny Pegaz Wędrowny
 • Birthday February 13

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Trodsdale/Equestria
 • Zainteresowania
  Podróże międzywymiatowe,
  Podróże w czasie.
  Kryptozoologia.
  Paleontologia.
  Archeologia.
  Fantastyka Naukowa.
  Fantasy.
  Łamanie praw fizyki.
 • Ulubiona postać
  I Applejack/Rarity
  II Księżniczka Luna
  III Scootaloo
  IV Pinkamina Diana Pie
  V Fluttershy

Recent Profile Visitors

16512 profile views
 1. I oto jest. Pierwszy z obiecanych spinofów. Opowiadanie zajęło drugie miejsce w konkursie "Czarna Śmierć". Postanowiłem nie publikować wersji konkursowej, za to publikuję dziś wersję rozszerzoną. Czerwona Wstęga: Writer's Cut Zapraszam do lektury i życzę miło spędzonego czasu.
 2. Najlepszego w dniu urodzin :party:

  Spoiler

   

   

  1. Kapitan Jawor

   Kapitan Jawor

   I ja również życzę wszystkiego najlepszego  :) :B6jwX:

  2. D.E.F.S

   D.E.F.S

   @misterspauls @Fanuś Dziękuję wam serdecznie za życzenia. Nawet nie zdjęcie sobie sprawy, ile to dla mnie znaczy. Kocham was i jeszcze raz dziękuję :rwink:

  3. misterspauls

   misterspauls

   Nie ma za co przyjacielu :rwink:

 3. I w końcu nadszedł ten dzień. Postanowiłem kontynuować losy Azumi, dając jej drugą szansę. Drugą serię rozpoczynamy od historii nastoletniej Zecory. Kroniki Azumi 2: Wężowe Ziele. Zapraszam do lektury A teraz bardzo chiałbym podziękować @Hoffman za tak obszerny komentarz całej serii. Dało mi to naprawdę porządnego kopa i wręcz ruszyło niebo i ziemię. fakt, iż cały czas powielam te same błędy jest dla mnie mocno zastanawiający. Muszę nad tym poważnie podumać, jeśli chcę kontynuować drugą (A może nawet trzecią i czwartą) serię. Gdy znajdę odrobinę wolnego czasu, postaram się przeanalizować wszelakie komentarze i dać szczegółowy komentarz w tej sprawie. Na chwilę obecną mogę potwierdzić dwa nadciągające spinoffy dla pierwszej serii i jeden spinoff niespodziankę. W każdym bądź razie bardzo ci dziękuję. To dla mnie wiele, wiele znaczy. Pozdrawiam serdecznie. - Darth Evill
 4. Dobry. Dwa pytania na szybko. 1. Czy Zebroid (krzyżówka zebry i kuca) liczy jako kucykowe czy niekucykowe stworzenie? 2. Jaki poziom inteligencji jest wymagany? Delfiny, naczelne i krukowate też mają pewien poziom inteligencji, zdolność do abstrakcyjnego myślenia i rozwiązywania problemów.
 5. Miałem napisać epicką przygodę o czternastym odcinku sezonu trzeciego okoliczności i sytuacja prywatna mi na to nie pozwoliły. Ale... Obiecałem, że wezmę udział w konkursie. Zapraszam was na podróż... Za Ostatni Grosz... [SoL][SciFi][HiE]
 6. 26 września 2018 roku rozpoczął się Event Samhain 2018 Dziś, równo dwa lata później, prezentuję wam ostatni odcinek serii opartej na w/w evencie. Kroniki Azumi: Apogeum Życzę przyjemnej lektury.
 7. D.E.F.S

  Nie ukrywam, że inspiracją dla poniższego fanfika był inny konkurs w dziale Pasiastej Szamanki. To tyle tytułem wstępu. Czerwona Wstęga Spin Off, Dark, Mystery 3899 Słów
 8. D.E.F.S

  Jest więc czas by dopracować moje niemal (95%) ukończone "dzieło". Mój udział w konkursie potwierdzam i czekam na oponentów.
 9. D.E.F.S

  To, co DEFS lubi najbardziej Autor: SenRobotPony
 10. D.E.F.S

  Właśnie dziś zdecydowałem, że jednak wezmę udział w konkursie. Kroniki Azumi VI mogą poczekac, a ja zabieram się za pisanie konkursowego fika Trzy tygodnie? Chyba starczy...
 11. Krótka notka. Do fandomu dołączyłem 18 kwietnia 2012. A więc to już długich osiem lat. A 7 i pół na tym forum. Z tej okazji chciałbym wszystkim wam podziękować, za każdą przeżytą tu chwilę Jesteście Wielcy, wszyscy razem i każdy z osobna :)

  Czas spędzony tutaj pozwolił mi rozwinąć moją pasję, jaką jest pisanie. Chociaż nie jestem orłem w tej dzidzinie, to cały czas się uczę. 

   

   

  Jeszcze raz serdecznie wam dziękuję. Będe z wami aż do końca forum czy wam to się podoba czy nie ;)

  1. Cheerful Sparkle

   Cheerful Sparkle

   Gratuluję wytrwałości i wierności :rarityhug:

  2. Decaded

   Decaded

   Doskonale.

   Datki możesz kierować na 11 1160 2202 0000 0003 4329 4082 z dopiskiem na pizzę dla Deca forume.

    

    

    

   Spoiler

   :kappa:

    

  3. Zira
 12. D.E.F.S

  Witaj o Wielka Zecoro. I ja pytanie wnoszę. Jakie jest twoje najmilsze wspomnienie z czasów dzieciństwa/młodości w Zebrice?
 13. Jak wiecie, obecnie pracuję nad jednym opowiadaniem, krtóre będzie już szóstą odsłoną pasiastej sagi.

  Tytuł już jest, fabuła jest już dopięta. Potrzeba mi tylko porządnego kopa w d... na rozruch znaczy się ;)

  PicsArt_03-20-10.41.07.jpg

  1. Arjen

   Arjen

   Nie znam Cię ale okładka prezentuje stylistyczny smak przez duże S, zwłaszcza kontrastujące kolory napisu niczym paski na ciele zebry. Czas poświęcony takim rzeczom to nigdy czas stracony :lunaeye: Mej bogini Luny zapewne nie uznajesz za swoją, lecz mogą ją poprosić o porządnego kopa, może wtedy uwierzysz xd Pozdrawiam i życzę Ci by spłynęła na Ciebie wena. A ja się poczęstuje kęsem.

  2. D.E.F.S

   D.E.F.S

   Cóż, dziękuję. Każde miłe słowo jest dodatkową motywacją. Dzieli nas godzina jazdy samochodem, ale łączy nas przywiązanie do Pani Nocy :)

  3. Arjen

   Arjen

   O, nawet nie wiedziałem że można to wyczytać z mojego profilu, czy coś. Hah, faktycznie jesteśmy blisko, no i dobrze wiedzieć że obserwujesz niebo po "właściwej" trajektorii :rainderp: . Chętnie zaprosiłbym na browar gdzieś, ale mamy tu isolejszyn motiwejszyn jak to niedawno usłyszałem z ulicy xd

×
×
 • Create New...