Skocz do zawartości

Margonem


Flutteryay

Recommended Posts

Pewnie większość z Was myśli, że to polska tibia i nie chce w to grać. Jednak ja często zaglądam, choćby po to żeby porozmawiać na czacie z ludźmi. Byłabym wdzięczna, jeżeli każdy kto gra (pewnie grających jest mało) podałby tu swój nick i świat ;) Ja gram na Lelwani, na postaci Shirka (52lvl mag, klan Magic of Energy) Jak mówiłam, jeżeli sądzicie że to polska tibia, to nie grajcie. Ja Was nie zmuszam, tylko chcę się dowiedzieć kto gra bądź grał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie robię, od tego mam brata. Expi, chodzi na elity itd...ale jemu też się nie chce robić eventów bo kiepskie są... No i się przyjemnie zarabia :D (ponad 8 mln z handlu) Ale to Classic, tam trzeba łapać uni i inne na małe poziomy, drożej idą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam. Kolega założył kiedyś całkiem dobry klan, ale przestał grać, potem aktywność spadła prawie do zera...i zostałem bez klanu. Wolę to niż jakieś głupie obowiązki typu nabij 100lvl dziennie, albo 666mln na składki co trzy godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłam klan, ale się rozpadł i grupka osób (w tym ja) się zmówiła na założenie nowego klanu. Pomagałam w wymyślaniu nazwy :P Nie ma żadnych obowiązków, ale jeżeli przez 100 dni jesteś nieaktywny (nie wchodzisz do gry) to Cię wyrzucają. Mamy 1 poziom czegośtam, 14 milionów w skarbcu i jest miła atmosfera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem, miałem bardzo dobry klan... ale oczywiście, jak zawsze - zhackowali mi konto... Nick : Ropopa Lvl : 97 Klasa : Paladyn Świat : Zemyna Teraz zrobiłem i gram na nowej postaci Nick : Matiksow Lvl : 11, ale szybko nabijam ^^ Klasa : Paladyn ftw! Świat : Tarhuna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...