Skocz do zawartości

Margonem


Flutteryay

Recommended Posts

Ja kiedyś grałem... ale potem jakoś przestałem... Nie pamiętam na jakim świecie , bo to daaawno temu było (pamiętam tylko , że wojownikiem 40lvl ,a konto mi usunęli...) Ale ten temat mi o tej grze przypomniał i może z najbliższy weekend znów zrobię nowe konto....Jeśli tak będzie na pewno wszystko tu opiszę :) PS Tibia jest N razy gorsza od tej gry.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie przed chwila stworzyłem sobie nowe konto ( jednak stare mi usunęli ... :( ) Teraz gram magiem (czyli moja ulubiona postacią we wszystkich grach :P) na serwerze Lelwani , a mój nick to Mr-freeze :D Na razie mam 4 lvl , bo konto stworzyłem 10 minut temu :P Nie lubie zaczynać gier MMO od nowa , ale mam nadzieje , że tu się przełamię :D PS Chyba stawiam za dużo emotikonek .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ech, a tam - ja też miałam zamiar, gdyż wczoraj graliśmy na komputerach w szkole, a tam nie można grać w praktycznie nic bo wtyczek nie ma :facehoof: No więc włączyłam sobie Margonem, zrobiłam zaległe questy i tym sposobem na Shirce zdobyłam 53 lvl (w końcu) A na Flutteryay 6 lvl. Gram na Lelwani jak coś ;P Plus - dzisiaj pomogłam załatwić Karmazyna (na lootach mi nie zależało).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja sobie zrobie konto na Lelwani (for you) ;) i ja też wczoraj wbiłem po 3 mies. 42lvl. :D:P [EDIT]: Już mam postać na Lelwani: Mega Epic Pony


Czemu jak wpisuje twoje nicki to mi pisze że gracz nie istnieje? o_O?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...